Vw CC

Vw CC

Kako si zadovoljan ovim motorom?
Kolega mi je zagrijan za onaj prvi model CC-a 1.8 tsi dsg,jel to isti motor kao kod tebe?

Inace ovaj tvoj je ko bombona samo kao sto kazes za sljedecu sezonu druge felge i po mogucnosti u metalik boji ;)
 
Član
Kako si zadovoljan ovim motorom?
Kolega mi je zagrijan za onaj prvi model CC-a 1.8 tsi dsg,jel to isti motor kao kod tebe?

Inace ovaj tvoj je ko bombona samo kao sto kazes za sljedecu sezonu druge felge i po mogucnosti u metalik boji ;)
Zasad sam zadovoljan sa motorom. Nikakvih problema za predenih 15.000 km, Po mogucnosti neka ti kolega gleda Facelift modele . Modeli do 2011 imaju problema sa potrosnjom ulja i pogonskim Lancem . Modeli od 2012 nemaju vise problema. Potrosnja je isto zadovoljavajuca u prosjeku 7.5 L.
 
Zasad sam zadovoljan sa motorom. Nikakvih problema za predenih 15.000 km, Po mogucnosti neka ti kolega gleda Facelift modele . Modeli do 2011 imaju problema sa potrosnjom ulja i pogonskim Lancem . Modeli od 2012 nemaju vise problema. Potrosnja je isto zadovoljavajuca u prosjeku 7.5 L.

On je jednog nasao 2010 god,znaci i on spada u te problematicne :cool:
Hvala na informacijama ;)
 
Član
Cao raja kod mene se desila mala promjena. Prodao sam ovog CC a sa 1.8 TSI Motorom i sad sam uzeo CC sa 2.0 Tsi motorom sa 211 konja. Od opreme ima puno vise nego predhodni Koza Navigacija Keyless Go DSG Mjenjac i puno toga, Auto je preslo samo 42.000 km. Evo nabrzinu par slicica posto sam ga dovezao prije 2 Sata. Bolje slike slijede. PozdravIMG_8208[1].JPG IMG_8216[1].JPG IMG_8210[1].JPG IMG_8224[1].JPG IMG_8225[1].JPG IMG_8223[1].JPG
 
Top