VW Caddy project -komentari

VW Caddy project -komentari

Član
Imali smo na poslu caddya - life Dobro opremljen imao je cak i kozna sjedista Motor TDI 66kw Isao je jako lijepo Imam lijepe uspomene na to auto :D Sa zadovoljstovm cu da pratim dalja desavanja :cool:
 
Član
Evo ti rijesenja za spustanje Caddy-a najnovije u ponudi od KW-a,izaslo prije nepunih 2 mjeseca ;) znaci dobijes prednje gewinde,plus ove ploce za spustanje zadnjeg kraja ;)


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383589_278850868824860_185029284873686_774548_435101172_n.jpg


@chuza, za marketing se obrati na info@bhtuning.com
 

IGY

Član
ZammbOdrift je napisao(la):
Nevjerovatno zaista koliko odvlaci paznje, znaci jos mi samo paparazzo fali :D :D

mozemo se i za to dogovoriti :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:


vidi, ja prodajem auto, sad sve zavisi kakva ce musterija naletiti, kako je krenulo najvjerovatnije da cu sve rastaljati i vratiti auto u stock izdanje, tako da sto se tice fronta sve mozes sebi prebaciti :D, osim haube naravno jer ne isplati mi se lakirati tu u svoju boju :icon_biggrin:
 
Chuza je napisao(la):
Evo ti rijesenja za spustanje Caddy-a najnovije u ponudi od KW-a,izaslo prije nepunih 2 mjeseca ;) znaci dobijes prednje gewinde,plus ove ploce za spustanje zadnjeg kraja ;)


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383589_278850868824860_185029284873686_774548_435101172_n.jpg


@chuza, za marketing se obrati na info@bhtuning.com

ima li gdje da pise cijena :D
 
Član
odlican kedi,svidja mi se pravo,vidjam ga stalno po Carsiji bas mi je zapao za oko,samo nastavi tako s radovima ;)
 
Član
aaa vidzao sam ovog caddy-a... ma vala mogao je biti i bolji al eto sta ces ko ga vozi, dobro pa je na tockovima... :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Vidio danas kedija na carsiji , vidjam ga stalno i uvijek sam se pitao jel neko sebi malo sredio za dostave :D al ipak je u privatne svrhe , samo naprijed :cool:
 
Član
I ja sam ga vidio par puta na Višnjiku, ja sam mislio da su samo hauba i krov urađeni onako iz furke, kad ono cijeli projekat u pitanju :cool:
 
caddy extra odrađen,sve pohvale i još da napomenem da nisam očekivao da će neko caddy-a odraditi da izgleda predobro
 
Član
E pa obradovao si me sa ovim projektom , svaka ti cast ... Samo da ti kazem da nisi sam, jer i ja sam svog caddy-ja nesto slicno odradio.
Dakle , sve sto si uradio dosad je jako dobro i kvalitetno i dopada mi se. Posebno tapacirunzi na vratima.

Razlika izmedju ovog i mog caddyja je u tome , sto sam ja nabacio kozne tapacirunge vrata , koznu tablu od pola , a sjedista su OEM kozna iz golfa trojke sa grijacima u njima i cijeli enterijer mi je sad takodje crn kao kod tebe umjesto onog ruznog sivog, jer su takodje pasale sve plastike oko stokova i pragova od tog pola. Na farbi nisam radio nista jer je tvornicki zut , a planiram mijenjat boju u neki metalik ,jer mi se isplati posto je 2003 godiste i ima samo 80-ak hiljada km predjenih. I planiram da ostane kod mene narednih 6-7 godina jer je odlicno radno vozilo.

Sto se spustanja tice , upravo kolega je preporucio KW-ov set za spustanje. Ali ti ne preporucujem to uopste ako vozis sa njim robu i cesto vecu tezinu. Takva stvar je isto i sa vecim felgama. Ja nisam uopste razmisljao u tom smjeru i ne planiram ni spustanje a ni vece felge od neke kulturice old 15-ke felge sa recimo gumama 175 55 15 , jer vozim svakodnevno robu za radnju sa cesto tezinama vecim od 200-300 kg. Ipak treba da ima takvo vozilo adekvatne osobine za tako nesto.

Sto se dijelova tice, pase ti sve sa polo classic, sa seata kao iggyja i sa seat ince.
Potrazi sebi el. podizace sa tih vozila jer bi dobro se ukomponovali u cijelu pricu enterijera (i ja sam takodje u potrazi). A takodje sa putnickog caddy-ja ili sa putnicke seat ince pokusaj pronaci tapacirung krova u tovarnom prostoru. Mnogo bi pomogao. Ja sam planirao samo jos da dampiram tovarni prostor da malo ugusim ono zvecanje jer je sve goli lim i mislim da bi dampiranje bilo prava stvar.

Recimo, jos mozes iz pola naci crne poklopce za zvucnike na tabli (inace su sa metalnom mrezom i puno ljepsi) i mozes takodje naci sredisnju konzolu od table do rucne kocnice , umjesto te sive njegove originalne. Puno ljepse izgleda, ja sam sebi to stavio.

Nek ti je sa srecom u daljim radovima i sa entuzijazmom cu da pratim ovaj projekat. Bice ovo projektina boli glava !!! :cool::cool::cool:
 
Član
fino, neobicno u svakom slucaju, svaka cast :cool:

nego samo smetal ti ovaj carbon na tabli naprijed, imao sam slicno, ali po suncu ubi odsjaj, stalno cvikere stavljao :lol:
 
Top