VW Caddy project -komentari

VW Caddy project -komentari

Član
ev prvi da kometarisem vidjam ovog caddy.a uvjek..... a unutra je bas preverzija :cool: mozda neke druge felge da stavis jedino to mi nekako ne lezi a ostalo cista 10tka ;) nastavi tako ;)
 
Hvala, Hvala, malo je nize prije na Kovacima Ploci, al samm na sedreniku s poslom pa zato... A sto se tice felgi ne leze ni meni al te moram obradovati jer su ovo zimske felge, 17-ke su u garazi cekaju proljece i novu boju... :DDD
 
Član
Samo bbs metneš i sve ce bit cakum pakum :cool:
BBS_RC-Rick.jpg
 
imam vec 17-ke samo moram naci gume 205 40 17

evo

http://www.google.ba/imgres?q=aluett+typ+61&hl=bs&sa=G&gbv=2&tbm=isch&tbnid=8ogxLXku4I5bBM:&imgrefurl=http://www.motor-talk.de/marktplatz/audi-80-felgen-rondell-aluett-61-4x108-7-5-x-16-zoll-t2556375.html&docid=RR3wzL6lGokQ_M&imgurl=http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/138/3059/14193592/img-0036-1729.jpg&w=2048&h=1536&ei=DdIFT9qHEsvCtAa4kpmCDw&zoom=1&iact=hc&vpx=367&vpy=297&dur=698&hovh=194&hovw=259&tx=173&ty=85&sig=108121492364452814166&page=1&tbnh=132&tbnw=176&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:7,s:0&biw=1366&bih=636
 
Član
Odlične su i te! al isto ako ti izlete dobre bbs 17" zamijeni jer ti bolje ide uz kedi :icon_smile:
 
Motor je 1.9 dizel i kanim ubaciti neki jak, dvoumim se i skupljam pare, a tovarni prostor sam ocistio malo i to , inace je ocuvan bas, a radim sad neku spuzvu u tovarno prstoru, hocu da radim izolaciju, bice slike uskoro...pozz
 
Legend
ma svaka cast , ovo mi se oduvijek svidjalo , unutrasnjost je za 10
samo jos kad sjednu te druge felgice , onda bas biti super ,.....koja je sirina felgi? dobro odaberi gumu .... ako hoces pod obrvu ;)
 
Član
svaka ti cast, najvise zbog toga sto radis auto te klase:cool:
ima tu jos posla da bude vrhunski ali je izuzetno dobar i sada....
unutrasnjost nemam komentar, nebi je se postidila ni mnogo luksuznija auta...predobro gti rules :cool:
 

IGY

Član
odlicno si ovo slozio

btw ako hoces bice kod mene paneli na prodaju, sa moje ibize pasu tebi u tvoje tapacirunge jer su isti, pa ako si zainteresovan javni se na pm da se dogovorimo ;)

da upotpunis interijer ;)
 
Hvala vam ljudi na dobrim komentarima, bice tu jos mnogo toga, ja mislim da ce on na 17-kama usput da odgovorim sirine 8,5 jota neko je pitao biti prejak, moram samo naci kombinaciju da ga spustim jer su mu nazad plate i ako neko zna nesto oko toga nebi bilo kose da da kakav savjet, uglavnom hvala...

Sto se tice unutrasnjosti 90 posto paznje posveceno je na unutrasnjost ne namjerno nego nekako uhvatio maha , rastavio ga komplet i polako , kad sam sve sklopio nisam ni sam mogao da vjerujem kako je ispalo, planiram jos samo zavrsiti tovani prostor, u tovarnom sam sad zasad uradio samo led osvjetljenje sa nekih 60 setak smd dioda i bljesti kao stadion, planiram raditi izolaciju od spuzve za gluhe sobe i muziku, imam neko pojacalo i wofer ali moram nesto lijepo da izmislim , tu bi mi mogao pomoci ovaj sa trojkom bijelom odnosno ventom jer mi se svidja njegov projekat, nakon toga cu da trazim motor, ozbiljno razmisljam o 1.8T ali polako sve u svoje vrijeme...

IGY je napisao(la):
odlicno si ovo slozio

btw ako hoces bice kod mene paneli na prodaju, sa moje ibize pasu tebi u tvoje tapacirunge jer su isti, pa ako si zainteresovan javni se na pm da se dogovorimo ;)

da upotpunis interijer ;)

IGY najprije bih htio da znam i dali imas sta, ili kakav savjet, nesto nesto da uradim prednji kraj kao kod tebe, krenuvsi od farova jer sam cuo da odgovaraju samo od ovog seata i od pola classic, itd itd dobro bi mi to koristilo da ne kopam ko budala da prostis :D
 
Top