vw caddy g60 turbo

vw caddy g60 turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlican, inace je ovakav caddy popularna stvar u SAD. Caddy se proizvodio samo u TASu i u westemorelandu u SAD jer su ameri bili pravo zainteresovani za pickup. Kada je VW zatvorio fabriku u SAD oprema je prebacena u juznu afriku i tek tad se poceo proizvoditi dole, a proizvodi se i dan danas u JAR
 
Član
6nuwn74.jpg
 

IGY

Član
konacno je sastavljen do kraja, pratio sam ga dok je bio kod Ismara, pa kod Mustafe, i znao sam da ce biti bomba od auta, neka je sa srecom
 
Član
Iggy@ mislim da je to drugi Caddy, ovaj je bio prvi na stylingu u Banja Luci i dečko je negdje, mislim iz Cazina. Najljepši je auto bio na SR-u, a njegov kolega bio drugi na trkama ( sa Scirrocom )..
Joj jest mi bilo krivo što nisam sa tim Scirrocom probao na SR..
 

IGY

Član
Alen_P je napisao(la):
Iggy@ mislim da je to drugi Caddy, ovaj je bio prvi na stylingu u Banja Luci i dečko je negdje, mislim iz Cazina. Najljepši je auto bio na SR-u, a njegov kolega bio drugi na trkama ( sa Scirrocom )..
Joj jest mi bilo krivo što nisam sa tim Scirrocom probao na SR..

moze biti, jer onaj je bio bordo boje pa sam mislio da slucajno nije prefarban
 
Član
IGY je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Iggy@ mislim da je to drugi Caddy, ovaj je bio prvi na stylingu u Banja Luci i dečko je negdje, mislim iz Cazina. Najljepši je auto bio na SR-u, a njegov kolega bio drugi na trkama ( sa Scirrocom )..
Joj jest mi bilo krivo što nisam sa tim Scirrocom probao na SR..

moze biti, jer onaj je bio bordo boje pa sam mislio da slucajno nije prefarban
I taj je prelijep, samo što mu je 16V inside :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top