vw caddy g60 turbo

vw caddy g60 turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
dobar je i onaj scirroco cak je meni najljepse auto od ovih auta.. ali fakat je bezobrazni govoriti koji je boji, kad su svi VRH..

scirroco


zuti kec




orange kec


zelena duja


i dzekijev gold :D


-----------



fakat bas mi je drago, da u bosni ima ovako ozbiljnih ljudi sto se tice tuninga, nadam se da ce te organizovati kakav meet ili ovako naesto, da raja moze doci da vide ta auta i da se druzmo malo ;)
 
svaka cast stvarno..ni za jedno auto nemam zamjerki, niti bih mogao izdvojiti neko kao bolje od ostalih..veliki respect za ovo ;)
nadam se da cete ove godine malo cesce obilaziti street style takmicenja, da predstavite i ostatku drzave ova vozila
 
Početnik
al fkt je bezobrazno reci ovaj je bolji ili onaj, svi su PREDOBRI... samo zuti kec ako je vec german moje misljenje je da su mu ova vrata viska... jbg nemojte se sad svi ljutiti za komentar, to je samo moje misljenje :) ostalo je sve samo savrsenstvo i nista drugo, ogroman respect
 
Član
Majko draga, pa ovi su zajebali i Njemce:icon_eek:, svaka cast momci, ovo je VRH vrhova. Ako nije frka, ima li neko vishe slika ovog siroka i dvice?
 
Član
ej caddy je stvarno mrak!!!!!
stvarno nemam rijeci...stvarno je...ma extra!!!
prijatelju mene interesuje samo da li se on vodi kao teretni...?kako bi to mogao uraditi da bude auto za svaki dan(da ne bude" teretnjak") a da nemam problema po gradu sa police...?hvala...
 
Član
Sve do jednog uradjeni odlicno,caddy je strasan,jos sad kad mu je zavrsena unutrasnjost nema dalje :cool:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ej caddy je stvarno mrak!!!!!
stvarno nemam rijeci...stvarno je...ma extra!!!
prijatelju mene interesuje samo da li se on vodi kao teretni...?kako bi to mogao uraditi da bude auto za svaki dan(da ne bude" teretnjak") a da nemam problema po gradu sa police...?hvala...

pa ja sam izvrsio 2 atesta 1.motora i 2. namjene sad je putnicko vozilo za svaki dan

evo ovdje imate dosta nasih slika


http://www.vw-page.at/gallery/index.php?id=treffen_kroatien0608&c=1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top