vw caddy g60 turbo

vw caddy g60 turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
okkk :D
mislio sam ja i prosle godine sa vama..al nisam imao vremena..mozda se i sjecas,kad ste stali u Kladusi na (Hukica brdu) kod one pekare..ja sam onaj sto se pozz nerkom:icon_smile:
 
Član
black_devil je napisao(la):
okkk :D
mislio sam ja i prosle godine sa vama..al nisam imao vremena..mozda se i sjecas,kad ste stali u Kladusi na (Hukica brdu) kod one pekare..ja sam onaj sto se pozz nerkom:icon_smile:

sjecam se, ok sad gledaj pa da imas vremena
 

Mil

Član
da mi je neko rekao da ću sve ovo naći na netu nebi mu vjerovao:)
prvo, da se pridružim svim čestitkama za auto oduševljen sam:)
i da ti kažem da si glavni krivac što sam ovog trenutka odlučio za ovo auto:)
napisao sam tamo u temi novi čnanovi već da sam planirao sebi uzeti bubu i srediti je ali sam juče na otpadu naletio na školjku od pikapa kao tvoj, o oduševio sam se na prvu, već sam čovjeku rekao da ću je vjerovatno uzeti, ali poslije ovih slika definitivno sam odlučio da hoću :)
nemoj se ljutiti, ali moram, baš mi se sviđa
nadam se da ti neće smetati ako ti ponekad postavim pitanje u vezi nekog problema jer vjerujem da ću nailaziti na njih
za početak mi samo reci kako sa dijelovima, jesi li sve morao uzimati neke specijalne ili si mogao koristiti i od nekih standardnih auta, pošto bi ja za ovo auto trebao nabaviti baš sve, počev od osovina, jer je školjka potpuno gola, pa do motora i interijera
poydrav milan
 
Član
Mil je napisao(la):
da mi je neko rekao da ću sve ovo naći na netu nebi mu vjerovao:)
prvo, da se pridružim svim čestitkama za auto oduševljen sam:)
i da ti kažem da si glavni krivac što sam ovog trenutka odlučio za ovo auto:)
napisao sam tamo u temi novi čnanovi već da sam planirao sebi uzeti bubu i srediti je ali sam juče na otpadu naletio na školjku od pikapa kao tvoj, o oduševio sam se na prvu, već sam čovjeku rekao da ću je vjerovatno uzeti, ali poslije ovih slika definitivno sam odlučio da hoću :)
nemoj se ljutiti, ali moram, baš mi se sviđa
nadam se da ti neće smetati ako ti ponekad postavim pitanje u vezi nekog problema jer vjerujem da ću nailaziti na njih
za početak mi samo reci kako sa dijelovima, jesi li sve morao uzimati neke specijalne ili si mogao koristiti i od nekih standardnih auta, pošto bi ja za ovo auto trebao nabaviti baš sve, počev od osovina, jer je školjka potpuno gola, pa do motora i interijera
poydrav milan

ma slobodno pitaj sta te ineresuje,a i drago mi je da jos ko napravi ovakav auto,sto se tice dijelova sve ti pase od golfa mk1 sem zadnje osovine,tako da puno nebrines.pozzz i javi ako gdje zapne
 

Mil

Član
ok,hvala na podrsci, ovih dana idem da pregovaram za skoljku, cim se nesto desi po tom pitanju obavijesticu vas.
pozdrav, cujemo se
 
Član
opa dobar si poso uradio,cestitam na trudu radu i znoju koji su ulozio i srce.....samo nastavi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top