VW BORA TDI

VW BORA TDI

Član
hehe hvala, motor je 1.9 tDI 130 hp, highline oprema, solidan cika Boro, ja kada budem stavljao sociva farbat cu u crnu farove komplet, ma bit ce slika cijeli progres kada budem radio...maglenke su diode koje kostaju 30 KM imas ih na piku malo sam rezao resetke probao kako joj stoje, pa cu da uzimam na ebay-u originalne..

u mene je samo 115 konja
Kako si samo privrstio maglenke,kolko sam razumio ti se org resetke sjeko i napravio rupe za maglenke
[/quote]
 
Član
boleM je napisao(la):
hehe hvala, motor je 1.9 tDI 130 hp, highline oprema, solidan cika Boro, ja kada budem stavljao sociva farbat cu u crnu farove komplet, ma bit ce slika cijeli progres kada budem radio...maglenke su diode koje kostaju 30 KM imas ih na piku malo sam rezao resetke probao kako joj stoje, pa cu da uzimam na ebay-u originalne..

u mene je samo 115 konja
Kako si samo privrstio maglenke,kolko sam razumio ti se org resetke sjeko i napravio rupe za maglenke


[/quote]
da isjekao org resetke i onda ih zasarafio posto imaju nosaci na njima i zaljepio ih sa sintelanom nije tesko :D
 
Član
Far uzet i postavljen sutra idu slikice :D jos samo sofersajba pa onda instrumental tabla i blatobran i farbanje pa peglanje felgice :D i to je to dosta se posla uradilo..

e ovo je ekstremno
https://www.facebook.com/pages/King-of-Boras/223338281019488
 
Član
evo slikica gotov far i maglenke (diode ) vracene jos samo da ih skopcam.... i to mozda ujutro odradim...


2lc0k6t.jpg


90n9zm.jpg


polahko se napreduje :icon_smile:
 
Član
ova maska mi nikako ne pase na ovu boju da je crna bora bilo bi dobro..ipak na ovu boju sva maska u crnom sa crom znakom..;)
 
Legend
Lijep boro, pricali smo jednom u nini dole na kovacicima bas, vezano za auto.. Ove felge su joj bas dobro legle, steta ovog udesa, ali vjerujem da ces ti to napravit da valja..

Sretno u radovima

pozz
 
Član
ArminM je napisao(la):
sto covjek sam sebi moze usrat auto to niko ne moze:icon_eek:

upravo tako... :icon_cry:

.nOKe je napisao(la):
Lijep boro, pricali smo jednom u nini dole na kovacicima bas, vezano za auto.. Ove felge su joj bas dobro legle, steta ovog udesa, ali vjerujem da ces ti to napravit da valja..

Sretno u radovima

pozz


eee Noke drago mi je da si se javio, steta jbg, ali napravit ce se on bit ce jos bolji, imam nekih planova jos ;) uskoro ce sve biti realizovano..... hvala ti ;)
 
Član
Skinuti ove "maglenke", vratiti masku u crno i rijesiti se ove zastite, onda bi krenuo ponovo u pravom smjeru, ovako je prednji kraj katastrofa (po mom misljenju). Ostatak auta je predobar, pogotovo felge, pa steta da ovo gore navedeno kvari ukupni dojam. Sretno u nastavku. ;)
 
Član
zastitu skidam kada se auto ofarba jer je i hauba stradala, maskuu cu vidjeti imam jos nekih ideja, maglenke cu stavljati original ili opet nesto izvoditi vidjet cu, a sada sam u planu da radim farove, nabavio sam projectore od audi A5 slijedi ubacivanje :icon_smile









34fxkd4.jpg


x3a05t.jpg


2gumhif.jpg


15i48bc.jpg


dalje ce biti slike cijelog projecta i koji video cu da napravim...
 
Član
haris001 je napisao(la):
da i sutra stavljam novu sofersajbnu :icon_smile:

Burazeru nije ti fino ispao lijevi blatobran, ima prostora kod lijevog fara na lijevoj strani moze se prst provuc dok se na desnoj ne moze, pokusaj malo far u lijevu stranu pomjeritii ako je to moguce :)
 
Član
LEGION je napisao(la):
haris001 je napisao(la):
da i sutra stavljam novu sofersajbnu :icon_smile:

Burazeru nije ti fino ispao lijevi blatobran, ima prostora kod lijevog fara na lijevoj strani moze se prst provuc dok se na desnoj ne moze, pokusaj malo far u lijevu stranu pomjeritii ako je to moguce :)

braca, ovaj se blatobran mijenja stavlja se novi i kompletan prednji kraj se farba nanovo ;)

usput stavljena nova sofersajbna :cool: :icon_smile:
 
Član
eee nisam se javio i nepamtim... pozz raja da se rekoh malo javnem : dosta se toga uradilo ima nekih slikica nekih nema ugl redom ce mo:
1. uzeo sam full recaro limited edition sjedista ovo dan dva idu na restauraciju :D

WP_20131001_003[1].jpg
 
Poslednja izmena:
Top