VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

e stvarno svaka cast po ko zna koji put... prelijep auto bio i na pocetku, a svaki put ga cinis sve ljepsim i ljepsim... respect ;)
 
Član
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

extra bora znaci nema dalje ne moze bit bolja.....sve naj i u daljim radovima ako se uopste moze vise sta i radit na ovom jer je sve extra odradjeno....
 
Član
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

M A R E X je napisao(la):
Sene336 je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
A sta mislis o kakavim pragovima ? :icon_twisted:

one izmedzu stakala sto je sad crno.. neznam bas kako se otim pravilno kaze sefe :icon_smile:

Ma ne,nego pragove dole sa strrane neke plasticne staviti,ali neke kulturne ! ;)

ahaa to mislim... ja ja ima od votex kosto je i prednji branik u mene pragovi samo malo puno skupi zato mislim tek za sledecu godinu pragcice da montiram ;-)

hvala jarani na sve pohvale bas mi drago da nisam jedini koji se moj tuning svidza :icon_smile:
evo bijo sam danas kod rodzaka kupijo sebi prvo auto ito R32 Mk4!!! Ima jos neki mali poslova oko njega al bice sigurno liga..! Mislim da ce se i on uskoro ovdi ubacit u forum....

Evo par slikica...

5471736e.jpg


4f908a4d.jpg


14c27d03.jpg


21401dcf.jpg


:blackknight:
 
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

hehehehe Adin R32 mk4,to sam ga ja preparkiro tako,ali spram tvog izgleda visok ko koza inace reze obadva ko kerovi:cool:

VW Family :D:D:D
 
Član
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

adel_tuzla je napisao(la):
prvo auto pa r32,ma nezna ni on nista:lol::lol: dobra oba auta pravooo:D:D

hehe pa staces mu mlad je i naivan hehehe :icon_smile:

hvala na komplimentu... :cool:
 
Član
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

nema sta opasan auto puno :cool: a jesi nategao ove gume :icon_biggrin: gola voda al bora bas izgleda opasno ;)
 
Početnik
RE: VW Bora Black R u novim Stylu...

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
svaka cast, bora je perfekt...
da mi hoce stari dat da i ja nasu malo chuniram, bemu, pored tvoje bi ofirno izgledala :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top