Vremena SR Sarajevo

Vremena SR Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ma jarane ofirno im , ako ih neko puhne onda sta ce raj apricat, nece vise moci okolo govoriti kako imaju brz ili najbrzi auto ...

Mislim WTF...
 
Član
muha je napisao(la):
ma jarane ofirno im , ako ih neko puhne onda sta ce raj apricat, nece vise moci okolo govoriti kako imaju brz ili najbrzi auto ...

Mislim WTF...

takve ja organski ne podnosim, dodje mi na pistu i pocne rucnu vuci, startai s namotanim tockovima gotovo puni sl ludorije jednom dvaput svaki put kada vidim neke ... ne kontam poentu toga... na kraju parkira auto i gleda trku :icon_eek: 50 km koliko kosta prijava za trku potrosi za pola sata divljacke voznje...

sto muha kaze to je samo sta ce ako ga neko puhne s ceste...


@RedLine
pozdrav z tebe i starog ti , upoznao sam ga vec i rega je prava, desetka...
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
steta sto nema vremena na RL barem TT :(

cestitke Emiru Heljicu i Dzenanu Sircu na vremenima, izmedju ostalog.
@RedLine
auto ti ide pravo fino, dobar posao za kratko vrijeme, sretno dalje.


samo TRI TAKMICARA su vozila iz DRUGIH gradova ... sramota VAS ostalih... Olovo, Mostar i Gorazde ... ostali ?

ZNATE LUPATI PO TASTATURI I PRAVITITI SE PAMETNI A TRKA VAM PRED VRATIMA I NE MOZETE VOZITI... DA NE SPOMINJEM SARAJLIJE KOJE SE FURAJU NA TRKE A NE VOZE OVO... (da pojedinci ne shvate pogresno tipa ovi vozaci Cupea i jos par njih koje razumijem i imaju razlog da ne voze...)...

shame shame



Jos Olovo nije u punom sastavu :p

Ziv sam, imam mali kvar na vozilu zato me nije bilo u Modrici, Mostaru, a i sad u Sarajevu.

Nadam se da se vidimo u Banja Luci u oktobru. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top