Vremena SR Sarajevo

Vremena SR Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne mogu reci ni da su fina ni da nisu,kad ne znam ni otprilike sta je dobro za 201 :lol:
 
Član
Hehe imao sam drugu najbolju reakciju dana 0.512,nego sta znaci ovo najbolje vrijeme pored vremena,ako budem skupio kakvih sredstava vidimo se u banjaluci,unic ide ko zvijer,navijaci hvala na podrsci,pa eto valjda cu nekako skupiti za banjaluke!!! POZZZ;)
 
Član
steta sto nema vremena na RL barem TT :(

cestitke Emiru Heljicu i Dzenanu Sircu na vremenima, izmedju ostalog.
@RedLine
auto ti ide pravo fino, dobar posao za kratko vrijeme, sretno dalje.


samo TRI TAKMICARA su vozila iz DRUGIH gradova ... sramota VAS ostalih... Olovo, Mostar i Gorazde ... ostali ?

ZNATE LUPATI PO TASTATURI I PRAVITITI SE PAMETNI A TRKA VAM PRED VRATIMA I NE MOZETE VOZITI... DA NE SPOMINJEM SARAJLIJE KOJE SE FURAJU NA TRKE A NE VOZE OVO... (da pojedinci ne shvate pogresno tipa ovi vozaci Cupea i jos par njih koje razumijem i imaju razlog da ne voze...)...

shame shame
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ZNATE LUPATI PO TASTATURI I PRAVITITI SE PAMETNI A TRKA VAM PRED VRATIMA I NE MOZETE VOZITI... DA NE SPOMINJEM SARAJLIJE KOJE SE FURAJU NA TRKE A NE VOZE OVO... (da pojedinci ne shvate pogresno tipa ovi vozaci Cupea i jos par njih koje razumijem i imaju razlog da ne voze...)...

shame shame

jest vala,
ja sa dizelom pa opet vozio :lol:
mislim da sam bio jedini dizel u nedelju :lol:
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
steta sto nema vremena na RL barem TT :(

cestitke Emiru Heljicu i Dzenanu Sircu na vremenima, izmedju ostalog.
@RedLine
auto ti ide pravo fino, dobar posao za kratko vrijeme, sretno dalje.


samo TRI TAKMICARA su vozila iz DRUGIH gradova ... sramota VAS ostalih... Olovo, Mostar i Gorazde ... ostali ?

ZNATE LUPATI PO TASTATURI I PRAVITITI SE PAMETNI A TRKA VAM PRED VRATIMA I NE MOZETE VOZITI... DA NE SPOMINJEM SARAJLIJE KOJE SE FURAJU NA TRKE A NE VOZE OVO... (da pojedinci ne shvate pogresno tipa ovi vozaci Cupea i jos par njih koje razumijem i imaju razlog da ne voze...)...

shame shame

POTPIS ;)

Cestitke na vremenima svima, posebno Carboncima...
 
Član
@Tepsija
Hvala prijatelju,trudim se da mi unic ide bolje i bolje,nadam se da cu ici 19 u banjaluku da vidim sada vrijeme na 402 kada je hladniji zrak sto mu vidi se puno godi,btw,punto ide mnogo bolje jer vidim kako si se emiru izvukao i do kraja 201 si tako vodio,samo steta crvenog svijetla ali hajd,bas danas sa starim pricam,neda ti se nikako da uzmes i ti neki [/align]pehar,imas auto koje dobro ide ali vazda sam sebe zeznes,ipak mnogo srece slkedece sezone i vidimo se na trkama!!!!
 

Eko

Član
RedLine je napisao(la):
@Tepsija
Hvala prijatelju,trudim se da mi unic ide bolje i bolje,nadam se da cu ici 19 u banjaluku da vidim sada vrijeme na 402 kada je hladniji zrak sto mu vidi se puno godi,btw,punto ide mnogo bolje jer vidim kako si se emiru izvukao i do kraja 201 si tako vodio,samo steta crvenog svijetla ali hajd,bas danas sa starim pricam,neda ti se nikako da uzmes i ti neki [/align]pehar,imas auto koje dobro ide ali vazda sam sebe zeznes,ipak mnogo srece slkedece sezone i vidimo se na trkama!!!!

pa digao je dva puta prvo mjesto , jednom u 14 jednom u 15 klasi :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top