Vracanje kilometraze

Vracanje kilometraze

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim vas ako neko zna da li je moguce vratiti unazad kilometrazu na satu od G2 pomocu busilice, simulirajuci voznju u rikverc i da li steti sat takva radnja? Pitao sam dosta ljudi privatno al niko bas nije siguran (mislim prvenstveno za ostecenje sata) pa reko da postavim pitanje i ovde. :icon_question:
 
Član
nikad to nisam cuo... rastavis sat i stavis brojku koju hoces, jest malo zeznuto moras bit smiren:D
 
ja sam cuo da u Njemackoj to ne mozes sakrit i ako ti otkriju kad prodajes auto,placas kaznu :icon_rolleyes:
e sad da li je to tacno i cime provjeravaju ne znam,valjda neko od vas zna...
 
Član
Da ne bude zabune, ja sam nabavio drugi sat sa obrtajima pa hocu da popeglam kilometre prema stvarnim, a da se sto manje napatim! :icon_smile:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ja sam cuo da u Njemackoj to ne mozes sakrit i ako ti otkriju kad prodajes auto,placas kaznu :icon_rolleyes:
e sad da li je to tacno i cime provjeravaju ne znam,valjda neko od vas zna...

gdje smo mi, gdje njemacka to ce i kod nas bit za nekoliko godina:D
 
Član
@tvrdoglavi:moze na digitaclima,ako je kompjuter u autu zabiljezio stvarnu kilometrazu,cuo sam da to imaju neki modeli
@momak sto je pokrenuo temu:ako je manje na tom novom satu,ne diraj:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
@tvrdoglavi:moze na digitaclima,ako je kompjuter u autu zabiljezio stvarnu kilometrazu,cuo sam da to imaju neki modeli
@momak sto je pokrenuo temu:ako je manje na tom novom satu,ne diraj:lol:
A djavola manje, vise brate, vise!
Da je manje ja bih njega davnih dana namotao busilicom jer moze u naprijed, to znam, i to lako, jer je mali prenosni odnos pa ide veoma brzo, al se bojim da li steti puz na satu u nazad, jer nisam upoznat tacno na koji nacin radi kazaljka kad ides u rikverc zbog toga sto jos nisam nikada otvorio niti jedan pa da bacim "oko".
 
Član
pa lagano okreces sarafcigerom il necim slicnim
ako nesto zaglavi il pocne pucketat ne diraj
ako ne,onda nacheraj busilicu u rikverc i udri:D
 
Član
Sve je to meni jasno, ali sam mislio da nema slucajno neko ko je to probao vec, pa da ne eksperimentisem, ali avaj, sta da se radi!
Hvala svima!:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
normalno da moze busilicom,ako nađem video negdje imam kad je ovaj mehaničar vraćao tako:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top