VR Lip

VR Lip

Početnik
Druuze to ti je tako , a to ti najvise rade ova djecurlija , znam ovih moji par lokalaca koji su uvezani i stignu sve sto se skinuti da na parkinzima....a svi su 16- godina....:S

Mater im lopovsku ! :icon_mad:
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Druuze to ti je tako , a to ti najvise rade ova djecurlija , znam ovih moji par lokalaca koji su uvezani i stignu sve sto se skinuti da na parkinzima....a svi su 16- godina....:S

Mater im lopovsku ! :icon_mad:

ma brate ja sam kupio novi spojler pa nek dusmani skidaju boli me briga hahaha to je bijeda obicni klocevi a policija sve zna ko to radi ali sute kazu sitno je to za njih isto ko da je CIA a ne hale Sarajeva :p
 
TDI_POWER je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Druuze to ti je tako , a to ti najvise rade ova djecurlija , znam ovih moji par lokalaca koji su uvezani i stignu sve sto se skinuti da na parkinzima....a svi su 16- godina....:S

Mater im lopovsku ! :icon_mad:

ma brate ja sam kupio novi spojler pa nek dusmani skidaju boli me briga hahaha to je bijeda obicni klocevi a policija sve zna ko to radi ali sute kazu sitno je to za njih isto ko da je CIA a ne hale Sarajeva :p

Ne znaju kakvi ljubav mi gajimo prema vw-ovima. Ali stvarno je to pretjerivanje. Isto kao sto su onom iscupali farove sa corrada.
 
Član
Svega ima , meni maznuli onu gumicu na poklopcu rezervoara sa unutrasnje strane sto drzi da poklopac ne propada unutra. Kad sam na otpadu trazio neke sitnice da mi covjek dzabe tu gumicu .
 
Top