VR Lip

VR Lip

Član
evo nazalost da se i ja upisem u ovu temu u subotu navece od 00:10 do 00:40 mi je skinut VR lip sa golf na stupu ispred Lutrije ul. Kurta Sorka
jedino sto mi je drago sto je lip puko jer je bio zasarafljen i nisu vidjeli sarafe puko je taqko da ga nemoze postaviti ili da ga iskoristi na bilo koji nacin
 
Član
poceli cu osim felgi i playera i druge stvari da kradu majku im :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
s1ck je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
poceli cu osim felgi i playera i druge stvari da kradu majku im :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

cuj poceli, skidaju godinama
Ma ne znam ja prijatelju moj, znam da kradu felge i playere, za lip sam sad cuo, a eto vjerujem kad kazes da se i to vec dugo krade :icon_mad:
 
Član
jusuf je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
poceli cu osim felgi i playera i druge stvari da kradu majku im :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

cuj poceli, skidaju godinama
Ma ne znam ja prijatelju moj, znam da kradu felge i playere, za lip sam sad cuo, a eto vjerujem kad kazes da se i to vec dugo krade :icon_mad:

u sarajevu skidaju sta stignu, prije par dana drugu na jugi skinuli retrovizor
jadnooo :lol::lol:
 
Član
jusuf je napisao(la):
cuj retrovizor sa juge, oj boze

tuzno ali istinito ili je pak smijesno :lol:

jbg cupaju sta treba i sta stignu, a najbolje je ovako zasarafiti
pa nek slom,i ako necu ja nece ni neko drugi
 
Član
jusuf je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
poceli cu osim felgi i playera i druge stvari da kradu majku im :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

cuj poceli, skidaju godinama
Ma ne znam ja prijatelju moj, znam da kradu felge i playere, za lip sam sad cuo, a eto vjerujem kad kazes da se i to vec dugo krade :icon_mad:

e moj jarane, sve se krade. kud ces dalje kad su nokke-tu sa foruma zvake iz auta ukrali, nezz jel i red bull u toj turi bio, il sam za red bull od nekog drugog cuo :lol:
 
Član
meni su skinuli orifinalne ratkape jednom, a jednom su mi skinuli bocne zmigavce... ja prilazim autu, nisam mogao da vjerujem na sta su spali...
 
Član
kod mene drugu skinuli lajsnu s vrata na bmwu...kopce ostale unutra,otkiinuta dok je auto stajalo na parkingu
gdje ces dalje,da te neko nazove lopovom radi lajsne koja se moze nac na otpadu za sitne pare:icon_rolleyes:
 
Top