Voznja u suprotnom smjeru Miladije - Cipelici Tuzla

Voznja u suprotnom smjeru Miladije - Cipelici Tuzla

Član
Jbg vidio ukonjen :( bas mi se neda prvi put da budem u top komentarima :D

Citao sam dole u komntarima kao vozilo passat b6?
 
Legend
Jeste, crni passat 6 iz miladija, znam ko je da ne govorim, isti je prije par godina odvalio komplet trapove na skodi fabii
 
Član
Shvatite da u BiH policija sluzi za punjenje drzavnog budzeta a ne za uvodjenja reda, mira i sigurnosti ne samo u saobracaju vec inace.
Prva stvar je sto je sigurno 90% policajaca koji ne rade svoj posao, ne mogu, ne smiju, mrsko im, nece da bzvz sebi stvaraju probleme, korumpirani i najveci broj fizicki nespremnih a o nepismenim da ne pričam.

Sto se tiče ovih tipova, jbg, tesko je danas privuci paznju i dokazati se u zivotu, tako da je najlakse uraditi neku budalaštinu, jer jedine sankcije su novčane a nekima to ne predstavlja problem.
 
Prenesite mu da se to radi ugasenih svjetala i vozi se malo brze, ovako nije zanimljivo :lol::lol: Sto ne naleti na nekog lolu sa Fapom, bilo bi bjezanije:lol:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Jeste, crni passat 6 iz miladija, znam ko je da ne govorim, isti je prije par godina odvalio komplet trapove na skodi fabii

ako znas prijavi. sutra isti taj moze tebi tako izletiti, ili nekome tvom. mada ako policija bude htjela da ih nadje, nece im biti tesko.

a video nema potrebe komentarisati. debilizam prve klase na djelu...
 
Član
ja sam iz Brckog druze pa nema smisla da ja preskacem Tuzlake. ali nisam siguran 100% ja samo pretpostavljam da je jedan iz TZa i murija ga zna odlicno tako da je dovoljno samo da kazu da hoce da to rjese znaju kome ce otici
 

OmO

Član
Evo nesto novo..

MUP TK: Rigorozne kazne za ekstremne vozače koji ugrožavaju normalan saobraćaj

Južna magistrala u Tuzli postala je nesigurna u posljednje vrijeme. Iako je ograničenje brzine na kompletnoj dionici 50 km/h ipak su svakodnevno prisutne saobraćajke čiji je najčešći uzrok taksi vozilo ili brza vožnja.

Kako bi se to smanjilo ili u potpunosti zaustavilo, pripadnici policije na dionicu od Miladija, pa do Prinčeve džamije u Ši Selu uvode policajce "čistače", koji će pratiti odvijanje saobraćaja na motociklima, kako bi brže mogli reagovati.

„Policijske patrole su već dobile zadatke i ekstremni vozači koji ugrožavaju normalan saobraćaj bit će na licu mjesta rigorozno kažnjeni", kazao je za RTV Slon Miralem Malkić – načelnik Odjela za koordinaciju i saradnju u MUP-u TK.

Razlog za ovakvo nešto je i pojavljivanje snimka u kojoj jedna osoba vozi u suprotnom pravcu od Miladija pa do raskrsnice prema Kuli u blizini Ministarstva unutrašnjih poslova.U pitanju je dionica od oko tri kilometra u kojoj osoba ugrožava svoj, ali i živote mnogih drugih učesnika u saobraćaju. Uzrok za ovako suludan čin je prema mišljenju psihologa konzumiranje alkohola ili droge što je vozaču ostavilo veoma malo prostora za racionalno razmišljanje.

„Po meni to je jedan vid terorističkog čina jer je on uradio isto kao i onaj koji se opaše bombom i napravi nešto. On je ušao u pogrešan smjer ne razmišljajući o posljedicama", rekla je Branka Hadži-Ristić – psihologinja u Domu zdravlja Tuzla.

Hadži-Ristić kaže da će konkretnije i stručnije mišljenje o ovoj osobi imati tek nakon što policija odradi svoj posao, odnosno kada se ista privede i kada joj bude naloženo da posjeti psihologa, kako bi se vidjelo zbog čega se tačno odlučio na ovaj potez. Ovu situaciju nisu olako primili ni u policiji gdje su mišljenja da je snimak nastao u zimskom periodu, ali da će snimci sa video kamera postavljenih na raskrsnicama ili na privatnim objektima dati više podataka o vozaču, ali i suvozaču koji će također krivično odgovarati, kaže Malkić. Ono što je zanimljivo svakako je i mala novčana kazna koja će biti izrečena vozaču, jer u ovoj suludnoj vožnji nije oštetio ili udario nekog drugog vozača, a kazna će biti svega 300 KM i šest mjeseci oduzimanje vozačke dozvole.

„Možemo slobodno reći da je riječ o agresivnoj vožnja koja se ne može tolerisati", istakao je Malkić.

Pored uvođenja policijskih čistača na Južnu magistralu, policija će pojačati i noćno prisustvo policajaca koji će osobe sklone kršenju propisa čak i privoditi te na licu mjesta oduzimati im vozačke dozvole. (RTV SLON)
 
Problem je u ovoj drzavi sto zakon nije isti za sve. Da je onako neki besmrtnik vjerovatno bi vec bio procesuiran, mada ti obicni besmrtnici i ne prave ovakve gluposti. To su uglavnom ne znam ni kako bi ih nazvao, neizivljeni pacenici sa malim cunama, koji pokusavaju glupostima i klipovima da se dokazu pokazu. Vecina nas vozi brze i cesto krsi zakone, ali ovo je bas izivljavanje i pisanje po zakonu i policiji. Nije pravilo ali uglavnom tatini sinovi (sinovi politicara i lokalnih bizMismena) rade ovakve gluposti, i uglavnom im se ne moze nista. Moj komsija, policajac je umalo ostao bez posla jer je priveo pijanog sina jednog lokalnog biznismena, zato sto je garib pravio probleme, silio se. Jos je na kraju se morao i izviniti tati. Sta ces, morao je zbog posla, sa tom platom prehranjuje djecu, zenu, sebe.... To sto spominjete prijave, nema od toga nista, zna se ko placa kazne. Oni da hoce oni bi ga odma nasli, jer sve su to manje sredine, sve se cuje sve se zna. Ali eto ajde da se nadamo da ce ga kazniti adekvatno, mada mislim da je to bacanje prasine u oci narodu. Nama ne preostaje drugo nego da uzivamo u melodiji Rade Manojlovic i da se nadamo da nece jos dugo ovako :lol:
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Jeste, crni passat 6 iz miladija, znam ko je da ne govorim, isti je prije par godina odvalio komplet trapove na skodi fabii

ako znas prijavi. sutra isti taj moze tebi tako izletiti, ili nekome tvom. mada ako policija bude htjela da ih nadje, nece im biti tesko.

a video nema potrebe komentarisati. debilizam prve klase na djelu...

Nije siva je fabia
 
Top