Voznja u suprotnom smjeru Miladije - Cipelici Tuzla

Voznja u suprotnom smjeru Miladije - Cipelici Tuzla

OmO

Član
Nesavjesni vozač i njegovo društvo su se uz zvuke Dragane Mirković super zabavljali, ali su pri realizaciji svoje sulude ideje ugrozili živote drugih učesnika u saobraćaju

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=93j_8ecv5F0[/video]

Prije pet dana na YouTubeu je osvanuo video uradak o vožnji u suprotnom smjeru od tuzlanskog naselja Miladije do Cipelića. Dakle, riječ je o dionici puta dugoj više od tri kilometra. Nesavjesni vozač i njegovo društvo su se uz zvuke folk muzike super zabavljali, ali su pri realizaciji svoje sulude ideje ugrozili živote drugih učesnika u saobraćaju.

Iako su naveli kako je klip napravljen iz "zabave", ovakva vrsta zabave odnosni ljudske živote, a prava je sreća da nije bilo povrijeđenih i poginulih. Kada pogledate ovaj video klip bit će vam jasno i zašto. Kao što smo naveli klip je postavljen prije pet dana.

:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
DZABA NAMA I POLICIJA I RADARI I KAZNE I SVE MOGUCE!
NE MOGU ONI NAMA PAMET NABAVIT NIKAKO :D
UVIJEK IMA OVAKVIH SLUCAJEVA , NAZALOST SAMO MOLIT BOGA DA TE OBIDJU OVAKVI PACIJENTI!
 
Član
kako bi ga raznio da mi tako naidje pa me zaboli zbog debila jadova koji ovo rade,, cuj zabava i onda ubiju nekog
ovakvih mi nije zao i kad izginu bolje i to nego da ugrozavaju druge ljude
 
Legend
ovakvi idioti nikad i ne nalete na terenca , autobus ili teretnjak a trebali bi
kakvi kreteni
pa nije tuzla LA, vjerujem da mnogo vas zna o kome se radi (poznaje ova 2 ili 3 kretena iz auta)
:icon_mad::icon_mad:
 
Top