voznja pod zabranom

voznja pod zabranom

Član
emir_89 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
aha, znaci valja mi se krit iza drugih auta, sad se ne bi smio ni usudit ponudit cvaju, odma bi me priveli, ovdje kod nas SIPA upala, sad niko ziv mito ne smije uzet, odma hapse:lol::lol::lol:

tako neki dan ovog jarana zaustavili ovi lokalni ovdje. peglali ga nesto, izmedju ostalog rekli "i sta cemo sad", on im odg. "ne znam, pare vam ne smijem ponuditi, uhapsicete me"
nasmijali mu se i rekli, ajd bjezi :D

bogami ti kazem ovdje kod nas je postalo pravo opasno ponuditi mito,jer im je SIPA uletila i dosta policajaca je suspendovano, sad zbog cega koji ne znam
ali znam da ih nadgledaju samo tako, nikad nasa policija nije bila ovoliko azurna kao u zadnje vrijeme, nikad nisu bili uljudniji, pravo se promijenili:cool::cool:
 
Član
ja bih takvima sto voze pod zabranom oduzeo vozacku vjecno pa nek onda vozi djecija kolica i pretice one trebe sto setaju pudlice...
 
Član
elmir je napisao(la):
eh drugi zakoni, novo sve, vecina je pod zabranom, takvo vrijeme doslo :D:D:D:D:D:D

Brum Brum je napisao(la):
U subotu me zaustave bez vozacke ( mjesec zabrane u toku ), kazna 30KM :icon_sad:

mislis vozacka ti u cipsu, oduzeta na mjesec dana, i zaustavili te i samo ti pisali kaznu 30 KM.. ?



Vozacka u CIPS-u vec 10-tak dana, zaustavljen, pitam ih koja je kazna, kaze sad te pisem u blokic, onaj mali prazni, ako ti dodje kazna bice 30KM, nisam nikakav nalog dobio da potpisem, nista.
 
elmir je napisao(la):
ok drugovi, naime meni je ostalo jos 12 dana do isteka, i jucer skoknem do kladionice, parkiram normalno gdje nesmijem i gdje je obiljezeno da se nesmije parkirati, sjedim ispunjavam kad vidim cika policajac kraj auta pise, i dolazi u kladionicu trazi vlasnika auta, pita mene jel tvoje reko nije, i ja sacekam da sve popise i ode, eh da sam izasao i rekao da je moje znam da bi najebao i to dobro, ovako cu dobiti za parking i boli me briga, a pitam za kaznu posto sam u ovih 18 dana(brojim sve dan po dan) presao kilometara i obisao gradova i gradova i nigdje me nije zaustavljalo, pa sam malo sjeo i zabrinuo se STA AKO ME ZAUSTAVE, sta slijedi ;);)
Ako si toliko zabrinut,zasto vozis pod zabranom?
 
Član
elmire, ti izgleda u inat radis neke stvari, a uvijek dobijes po nosu :/
pusti nek se vozacka ohladi, nisu ti je onako uzeli...
ccc
 
Član
funky je napisao(la):
elmire, ti izgleda u inat radis neke stvari, a uvijek dobijes po nosu :/
pusti nek se vozacka ohladi, nisu ti je onako uzeli...
ccc

drug nije u inat vec naviknes na auto, mrsko ti pjeske otic obavit nesto pa sjednes i odes, do prije neki dan sam isao i u druge gradove, ali sad samo po svom gradu dok neistekne zabrana.. bez vozacke se nemoze..
 
E a sta mislite sta ce sa mojom zabranom bit.

Ovako, napravio sam sudar u februaru 2009., a na sud me zval u decembru 2009., dodijeli mi novcanu kaznu od 200 km, 2 kaznena boda i mjesec zabrane. Ja platio 200 km, al mi zabrana nikad nije dosla, znaci ovih dana ce nastupit godina i po od presude, jel to zastarilo mozda?
 
Član
doslo bi ti obavjestenje nakon nekog vremena da moras odnijeti vozacku u CIPS, i da imas 8 dana, ako istekne 8 dana onda ti dolazi nalog od 100 do 300KM, tako je pisalo u mom obavjestenju.. ;);)
prekrsaj sam napravio skoro prije 3mj aaa prije eto 20 dana doslo da MORAM predati u cips vozacku..
 
Član
Ljudi sve je novcana kaznaaaa sada sto se tice voznje bez vozacke ( oduzeta , ne polozeno, zaboravljeno ) e sada je sve do drotine = 30KM; 50KM ili od 100KM do 400KM znaci ruke su im rasirene do mile volje !!!!! sa tim ako nemas polozen vozacki ispit ostaje samo ova zadnja solucija od 100 do 400.........
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
E a sta mislite sta ce sa mojom zabranom bit.

Ovako, napravio sam sudar u februaru 2009., a na sud me zval u decembru 2009., dodijeli mi novcanu kaznu od 200 km, 2 kaznena boda i mjesec zabrane. Ja platio 200 km, al mi zabrana nikad nije dosla, znaci ovih dana ce nastupit godina i po od presude, jel to zastarilo mozda?


Nije zastarilo,meni se desavalo da mi stigne zabrana nakon godinu i pol ,tako da se ne moras brinuti morat ces je predati prije ili poslije
 
Top