Vozni park jednog prosjecnog studenta

Vozni park jednog prosjecnog studenta

Član
almir_gr je napisao(la):
niksa je napisao(la):
al nikad nece osjetiti pravu ljubav - jedino ga mama voli :cool:
salu na stranu zar nije jadno Ne divim mu se nego ga prezirem bez imalo ljubomore
koliko je gladnih bolesnih ovakvih ili onakvih nevoljnika u svijetu

zar je ovo svrha zivota

Sto pricate gluposti, eto ti da imas milijarde, ti bi sve podijelio narodu, ne bi sebi nista kupio niti svojoj djeci.. Al' se ljudi preserajete, svi govorite, ima gladnih, ima ovakvih, ima onakvih, cim neko ima, on ne valja nista.. Ko je nama kriv sto mi nemamo, nije niko.. Opet ponavljam, ti da imas toliko love ne bi pisao to sada sto pises..

Sto se mene tice, vozni park je odlican, moze mu se, i ja bi isto da imam love, ne mogu ga sad mrzit' sto on ima, a ja nemam!

svaka cast za post ;););)

sve lafo dobrice neke. oni bi zivjeli na hljebu i vodi, ali bi dali siromasnima sve sto imaju... licemjerstvo je cudo...
 
Član
vozni park prosjecnog BIH studenta...

http://www.cloggs.co.uk/content/ebiz/cloggs/invt/6621/henri_lloyd_nevada_l.jpg

a ako je malkice bogatiji...
http://www.suzuki-classic.de/i/modelle/powerfree.jpg
 
Član
almir_gr je napisao(la):
niksa je napisao(la):
al nikad nece osjetiti pravu ljubav - jedino ga mama voli :cool:
salu na stranu zar nije jadno Ne divim mu se nego ga prezirem bez imalo ljubomore
koliko je gladnih bolesnih ovakvih ili onakvih nevoljnika u svijetu

zar je ovo svrha zivota

Sto pricate gluposti, eto ti da imas milijarde, ti bi sve podijelio narodu, ne bi sebi nista kupio niti svojoj djeci.. Al' se ljudi preserajete, svi govorite, ima gladnih, ima ovakvih, ima onakvih, cim neko ima, on ne valja nista.. Ko je nama kriv sto mi nemamo, nije niko.. Opet ponavljam, ti da imas toliko love ne bi pisao to sada sto pises..

Sto se mene tice, vozni park je odlican, moze mu se, i ja bi isto da imam love, ne mogu ga sad mrzit' sto on ima, a ja nemam!

To care, svaka čast na odgovoru. Čovjek može, pa nek kupuje šta mu želja... Svako od nas bi isto ovo ili slično napravio da ima budžet kao on.
 
Druze ti mislis da ce on poceti raditi nekada .

Ima on vojsku budala koja radi za njega sigurno jedino u zivotu sta ce raditi kupovati najskuplaj auta na svijetu i lelemdat po svijetu.

Ali nekom se moze , ne bi valjalo da svi imamo ovoliko gdje bi nam kraj bio..
 
Član
bogami bi i ja da mogu,sta fali,niko nije od nerada umro, ha ya. Kupovao bi i ja da mogu,i svako bi od nas. Ne znam zasto se uopste prica odvukla u krivom smjeru. Glupo je uopste reci da ne bi da imamo,ko kaze da ne bi laze,,,lafo podijelio bi sirotinji,bil al u kurcu,,,to svi govorimo dok nemamo,da li imamo druga bi prica bila
 
Član
ma jest on ***** student...na mudima..karine i tak dalje :)
ovo niti jedan student ne moze zaraditi do 21. cak ni Gatesu nije uspjelo...
ovo je neki sincic od *The international playboy – son of a super-rich Saudi businessman* ... sve pise- toliko o studentu...
vozni park je mrak, vidi samo ima narucene bugatti ss, koenigsegg agera, ferrari 599 (za 22. rodjendan :))a ostatak kolekcije sta reci izgleda sve modele ferrarija pokupio, porsche....
sve su to dream cars za nas, tj. da imamo barem jedan...
a i gdje je zadovoljstvo ako imam 25 auta, ne mozes uzivati ni u jednom kako treba...
ja i kad bih imao nebih ovako, nego po jedno i iskorisitit cari svih...
a on izgleda kad je polozio naleti na EVO magazin i kaze 'tata ocu ovog,ovog,ovog,ovog.......' :D....vidite bolan sta mu porodica sve ima u pm..
samo glup naziv cuj studet, kakve vezi ima njegov vozni park s studijima :) ja bi onda trebao imati barem 35 auta ako je to pitanje studija :
 
Član
AnDel je napisao(la):
ma jest on ***** student...na mudima..karine i tak dalje :)
ovo niti jedan student ne moze zaraditi do 21. cak ni Gatesu nije uspjelo...
ovo je neki sincic od *The international playboy – son of a super-rich Saudi businessman* ... sve pise- toliko o studentu...
vozni park je mrak, vidi samo ima narucene bugatti ss, koenigsegg agera, ferrari 599 (za 22. rodjendan :))a ostatak kolekcije sta reci izgleda sve modele ferrarija pokupio, porsche....
sve su to dream cars za nas, tj. da imamo barem jedan...
a i gdje je zadovoljstvo ako imam 25 auta, ne mozes uzivati ni u jednom kako treba...
ja i kad bih imao nebih ovako, nego po jedno i iskorisitit cari svih...
a on izgleda kad je polozio naleti na EVO magazin i kaze 'tata ocu ovog,ovog,ovog,ovog.......' :D....vidite bolan sta mu porodica sve ima u pm..
samo glup naziv cuj studet, kakve vezi ima njegov vozni park s studijima :) ja bi onda trebao imati barem 35 auta ako je to pitanje studija :

;);););)
 
pa jebote niste valjda ozbiljno mislili da je to student zaradio... :D


edit: jest mocno sto mogu psovati bez zvjezdica :D
 
Član
Salle je napisao(la):
vozni park prosjecnog BIH studenta...

http://www.cloggs.co.uk/content/ebiz/cloggs/invt/6621/henri_lloyd_nevada_l.jpg

a ako je malkice bogatiji...
http://www.suzuki-classic.de/i/modelle/powerfree.jpg

:lol::lol: ;)
 
Daleko je ovo od prosjecnog voznog parka jednog obicnog Saudijca a kamoli studenta iz KSA, ovaj mali je vjerovatno iz kraljevske porodice ili je stari naftas, drugo nije...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Daleko je ovo od prosjecnog voznog parka jednog obicnog Saudijca a kamoli studenta iz KSA, ovaj mali je vjerovatno iz kraljevske porodice ili je stari naftas, drugo nije...

Mozda je benzinjara//:D:D:D
 
Koja budala ovaj student, koliko je auta nakupovao a ne misli o tome odakle mu pare za registrirat sve to, a tek za gorivo.... cccc, stvarno je čudak :D
 
Član
Blago njemu kad ima, jel ima neko na forumu da nebi volio da ima??? Imaju ljudi pare ISTOK je to... :)
 
Top