Vozni park jednog prosjecnog studenta

Vozni park jednog prosjecnog studenta

Član
Ovaj mali je na Budzetu sigurno,da bih mogao sipat u ova cudesa....hahaah.....sretnik....
 
niksa je napisao(la):
al nikad nece osjetiti pravu ljubav - jedino ga mama voli :cool:
salu na stranu zar nije jadno Ne divim mu se nego ga prezirem bez imalo ljubomore
koliko je gladnih bolesnih ovakvih ili onakvih nevoljnika u svijetu

zar je ovo svrha zivota

Sto pricate gluposti, eto ti da imas milijarde, ti bi sve podijelio narodu, ne bi sebi nista kupio niti svojoj djeci.. Al' se ljudi preserajete, svi govorite, ima gladnih, ima ovakvih, ima onakvih, cim neko ima, on ne valja nista.. Ko je nama kriv sto mi nemamo, nije niko.. Opet ponavljam, ti da imas toliko love ne bi pisao to sada sto pises..

Sto se mene tice, vozni park je odlican, moze mu se, i ja bi isto da imam love, ne mogu ga sad mrzit' sto on ima, a ja nemam!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
niksa je napisao(la):
al nikad nece osjetiti pravu ljubav - jedino ga mama voli :cool:
salu na stranu zar nije jadno Ne divim mu se nego ga prezirem bez imalo ljubomore
koliko je gladnih bolesnih ovakvih ili onakvih nevoljnika u svijetu

zar je ovo svrha zivota

Sto pricate gluposti, eto ti da imas milijarde, ti bi sve podijelio narodu, ne bi sebi nista kupio niti svojoj djeci.. Al' se ljudi preserajete, svi govorite, ima gladnih, ima ovakvih, ima onakvih, cim neko ima, on ne valja nista.. Ko je nama kriv sto mi nemamo, nije niko.. Opet ponavljam, ti da imas toliko love ne bi pisao to sada sto pises..

Sto se mene tice, vozni park je odlican, moze mu se, i ja bi isto da imam love, ne mogu ga sad mrzit' sto on ima, a ja nemam!

:cool::cool::cool:
Upravo tako
 
Top