Vozilom usmrtila petogodišnju djevojčicu

Vozilom usmrtila petogodišnju djevojčicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
amcibald je napisao(la):
cuj ne krivi vozace.
nekrivimo vozace,vec onu kozu od vozacice sto je zbog nje dvoje ljudi izgubilo zivote. halo
cuj nije kriva.sve na stranu,ali kazu da je isla preko 80KM/h u centru :icon_question:
i plus mob :icon_question:
pa da su legli na pjesacki,ona je kriva
:icon_sad: zali boze najvise malu seku koja nije ni kriva ni duzna
radi koze,malo je tako nazvati


Pa dobro mozda misli da se svakome to moze desiti.to je trenutak nepaznje i da napravis katastrofu. Zamisli kako je sad toj zeni,cijeli zivot ce nositi na savjesti dva zivota,pogotovo zivot neduznog djeteta i to joj je zasigurno najveca kazna.

Mi nismo zaduzeni da bilo koga sudimo,jer svakome od nas se moze desiti to ili mozda jos i gore. Zato samo reci ne daj Boze nikome,a nemj suditi!!!!
 
Član
Nisi u pravu,ako voziš oko 80 KM/H,kroz naseljeno područje,u blizini škola gdje je ograničenje 40 KM/H i pritom pričaš na mobitel i udariš dvoje ljudi na PJEŠAČKOM PRELAZU,nema tu šta suditi,očito je !
Nek nosi na savjesti dva života,i treba da nosi nije mi je žao sekunde,žao mi je čovjeka i te djevojčice što izgubiše živote zbog nesavjesne vozačice!
 
Član
Sad kao svi mi fini i ne jurcamo po gradu i niko od nas nije išao 80 na sat :icon_question:
Zajebite tu priču ...
Ja sam i izgubio Didu od volana i uzeo sam jedan život volanom, tako da sam bio u obe situacije i imam bruku pređenih Km iza sebe.

Dok sjedneš iza volana jedna noga je u grobu a druga u zatvoru ...

To je bila sudbina koja nije bila nimalo fina na veliku žalost:icon_cry:

Opet ponavljam, svima se ovo moglo da dogodi ... Nedao Bog da Vam se desi ili da ubijete nekog ili da Vam ubiju pa ću Vas onda pitati o mišljenju :icon_rolleyes:
 

IGY

Član
R.I.P. :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

mozemo se mi preiprati koliko hocemo, ali zivot curice i cojka nemozemo vratiti nikako
:icon_cry:
 
Član
Tacno je da ne treba da mi dajemo sudove nikakve.
U toj ulici imaju dvije skole i vrtic :icon_mad:
Svaki dan prolazim tom ulicom,nigdje nije postavljen lezeci policajac a vozi se ludjacki.Taj pjeskacki gdje se dogodila nesreca samo sto nije nestao sa ulice koliko je izblijedio ali boze moje.
Tako da necu no comment.;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Nisi u pravu,ako voziš oko 80 KM/H,kroz naseljeno područje,u blizini škola gdje je ograničenje 40 KM/H i pritom pričaš na mobitel i udariš dvoje ljudi na PJEŠAČKOM PRELAZU,nema tu šta suditi,očito je !
Nek nosi na savjesti dva života,i treba da nosi nije mi je žao sekunde,žao mi je čovjeka i te djevojčice što izgubiše živote zbog nesavjesne vozačice!


Sve to stoji,nisam ja nju opravdavala niti u jednom trenutku..I meni je jako zao sto se to dogodilo covjeku a pogotovo djevojcici,ja samo kazem nismo mi tu da nikome sudimo i da je sve to trenutak nepaznje i nepromisljenosti.
 
Ali inace ljudi se imaju obicaj bacati na pjesacke prelaze a auto ide,ko je iz SA zna sta se
desava dole na stupu ispod mosta,pogotovo nedeljom kad nastupi pomama za gacama,carapama
tj.kad se raznorazna rulja pocne bacati sa tramvajske na pjesacki prijelaz u cilju da krenu na
nedeljni izlet i okuse cevape za 3 km!!!:lol:

A najgore je kad vidim babu neku ili djeda nakog trce sa stapom preko pjesackog,stvarno mi to nije
jasno i onda predje baba,nekako uspije i vadi mobitel iz haljine i onda coek postane svjestan sa
kakvom bagrom mora zivjet a kad mu se neki idiot baci pod auto mrs u zatvor!!!
 
Član
auuu jbt u pravu si
nedjeljom kad treba proci stupom,molis Boga da ti pjesak ne izleti,ustvari samo sto ne skoci na auto,da nebi slucajno zakasnio :D
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Ali inace ljudi se imaju obicaj bacati na pjesacke prelaze a auto ide,ko je iz SA zna sta se
desava dole na stupu ispod mosta,pogotovo nedeljom kad nastupi pomama za gacama,carapama
tj.kad se raznorazna rulja pocne bacati sa tramvajske na pjesacki prijelaz u cilju da krenu na
nedeljni izlet i okuse cevape za 3 km!!!:lol:

A najgore je kad vidim babu neku ili djeda nakog trce sa stapom preko pjesackog,stvarno mi to nije
jasno i onda predje baba,nekako uspije i vadi mobitel iz haljine i onda coek postane svjestan sa
kakvom bagrom mora zivjet a kad mu se neki idiot baci pod auto mrs u zatvor!!!



Jao bas tako...sreca pa je dole jos kamera pa svi uspore,inace bismo brisacima morali pjesake skidati sa sajbe,kad se pocnu bacati...
Eee dole kao da ne znaju boje,nije im bitno da li je crveno ili zeleno ...SVE IM JE ZELENO
 
Član
Izostale odgovorne mere, desila se velika tragedija

mesto-tragedije-x.jpg


BANJALUKA - Teška saobraćajna nesreća u kojoj su poginuli petogodišnja Anja Gazibarić i njen deda Momčilo Kuridža (63) ponovo je pred upravu grada i policiju postavila pitanje da li je tragedija mogla da bude sprečena. Bulevar Živojina Mišića u banjalučkom naselju Borik građani već godinama ističu kao ekstremno opasnu ulicu u kojoj vozači stalno divljaju.


Ipak, do danas nije udovoljeno zahtevima da se na pomenutoj cesti postave ležeći policajci za koje mnogi veruju da bi bili efikasno rešenje.
U upravi grada se pravdaju da je Bulevar Živojina Mišića‚ propisno obeležen vertikalnom i horizontalnom signalizacijom „koja omogućava da saobraćaj bude bezbedan, uz uslov da vozači poštuju znakove i saobraćajne propise”.
Ni nekoliko apela za pomoć koje je Centar za predškolsko vaspitanje i obrazovanje uputio banjalučkoj policiji nisu urodili plodom.
- Tražili smo da postave ležeće policajce jer svako može da vidi da je u bulevaru stalno krkljanac, ulica je dosta široka, a neodgovorni vozači se raspojasaju i žure više nego što bi trebalo, a to neko, nažalost, plati životom. Poslednji zahtev policiji smo uputili lane, a pre toga nekoliko puta smo ih upozoravali na probleme - ističe Mira Galić iz Centra za predškolsko vaspitanje i obrazovanje i dodaje da do danas nisu dobili odgovor na molbe.
U policiji objašnjavaju da inicijative građana prosleđuju nadležnom organu uprave grada.
- Oni su zaduženi za postavljanje vertikalne i horizontalne signalizacije na gradskim ulicama. Gde god ima mnogo stanovništva, a posebno tamo gde su škole i vrtići, puteve treba obezbediti ležećim policajcima jer se ne možemo pouzdati u savest vozača - kaže zamenik načelnika CJB Banjaluka Željko Domazet.
Istovremeno, gradske vlasti dugo čekanje da se Bulevar dodatno obezbedi pravdaju zakonskim rešenjima. Tek pre dve godine donesen je poseban pravilnik o postavljanju „posebnih objekata za smanjenje brzine na cestu”.
- U martu 2008. godine izrađen je projekt za postavljanje dodatne signalizacije na 66 mesta u gradu među kojima je i Bulevar Živojina Mišića. Pre izrade projekta ništa nismo mogli da uradimo na svoju ruku - rekao je glavni inženjer za poslove saobraćaja u upravi Banjaluke Zoran Tadić.
On je juče istakao da će na pešačkim prelazima u Bulevaru, kod škole i vrtića umesto ležećih policajaca biti postavljene „vibracione” trake i da je u toku njihova nabavka u inostranstvu. Ove prepreke trebalo bi da budu postavljene tokom proleća.
Tadić ističe da bi u međuvremenu u Boriku policija trebalo da pojača kontrole i da je kažnjavanje vozača najefikasniji metod da se spreče nesreće. Uprava grada tražiće pojačano dežurstvo policije u Bulevaru Živojina Mišića, ali i drugim lokacijama.
Interesantno je da, kako tvrde u upravi grada, policija nikada ovu saobraćajnicu nije označila opasnom.
 
Početnik
e ja neznam jel iko vidio facu one glupe vozacice ..pa nit je tuzna ,nit place ..samo se kurwa namrgudla i ...joj...jebo je mobitel..ma znas sta jebo je onaj policiski voki-toki da je jebo a ne mobitel.
ma treba uvest jos milion zakona .pa bi mi vozili kako je bog reko..ako joj se negdje tolko zurilo koji je kur.. vadila telefon i pricala il pisala sms ...stani bokte na trotoar upali sva 4 i pricaj i pisi poruke...haya...

ma zao mi sam one curice..a ovaj stari on je trebo davno haleknit..:icon_cry::icon_sad:
 
Član
neznam po onim slikama djeluje mi ko kakva narkomanka .... mozda se zato nije ni brinula jer je mislila da je umislila ovo sve ko zna .... tuuuga brate za porodicu ostecenih :icon_cry: ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top