Vozilom usmrtila petogodišnju djevojčicu

Vozilom usmrtila petogodišnju djevojčicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To se može desiti i svakome od nas nedao Bog, nenapadajte vozača ...

Moje iskreno saučešće porodici nastradalih. Velika tragedija :icon_cry:
 
Član
vidim mnogi napadate vozaca, samo da kazem kao vozac, milion puta mi se desilo da ove matore starudije prelaze cestu ispred mene i fakat se ljudi vuku po cesti, uopste ne paze ni lijevo ni desno nego samo krenu niodkud, mada to nemora znacit da se tako nesto i ovdje desilo, cisto nako kazem da se u ovom trenutku nemoze nikom sudit, mora se prvo saznat ko je pravi krivac, pa ga onda krivit .... a da je strasno, nije strasno vec je uzasno ovo sto se desilo ....
 
Član
eddo je napisao(la):
vidim mnogi napadate vozaca, samo da kazem kao vozac, milion puta mi se desilo da ove matore starudije prelaze cestu ispred mene i fakat se ljudi vuku po cesti, uopste ne paze ni lijevo ni desno nego samo krenu niodkud, mada to nemora znacit da se tako nesto i ovdje desilo, cisto nako kazem da se u ovom trenutku nemoze nikom sudit, mora se prvo saznat ko je pravi krivac, pa ga onda krivit .... a da je strasno, nije strasno vec je uzasno ovo sto se desilo ....
ALO LJUDI zena je udarila starca i dijete u fazi prelaska ulice na pjesackom prelazu jasno obiljezenom i to dok su starac i djevojcica silazili maltene sa prelaza.
Znaci ta tako da je nazovemo vozacica nije vidjela da oni prelaze ulicu na pjesackom prelazu sirokom najmanje 15 metara .Ulica je pregledna i ravna dan bez kise i jasno vidljivo .
Pisati poruku ili telefonirati a voziti 80 na sat u centru gradu u neposrednoj blizini vrtica i osnovne skole .
Sami zakljucite ko je krivac???:icon_question:
Zali boze jadnog djeteta :icon_cry:
 
Član
2 retro da je sve tako crno bjelo nebi ju pustili da ide kuci nego bi ju odmah vodili u pritvor .... ispravi me ako grjesim ....
 
Član
Juce kada sam isao sa faksa neznam koji me djavo da nanese da idem kroz Borik tako da sam sve to vidio.
Naisao sam mozda 5 min nakon sto se to desili naroda je bilo bruka.
Strasno RIP
 
Član
cuj ne krivi vozace.
nekrivimo vozace,vec onu kozu od vozacice sto je zbog nje dvoje ljudi izgubilo zivote. halo
cuj nije kriva.sve na stranu,ali kazu da je isla preko 80KM/h u centru :icon_question:
i plus mob :icon_question:
pa da su legli na pjesacki,ona je kriva
:icon_sad: zali boze najvise malu seku koja nije ni kriva ni duzna
radi koze,malo je tako nazvati
 
Član
slike:icon_cry::icon_cry::icon_cry: ***** joj sestru milu sto pobi narod..
dabogda joj mobitel gurnuli u supak!!!!!!!



evo slika
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top