Vozdra raja

Vozdra raja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
super focus,stopke nisu mogle bolje,a ni 100ks nije malo,ali nije ni puno :)

uglavnom dobrodosao i ostani aktivan!
 
Član
thunder6 je napisao(la):
Hvala,hvala, ma motor obicni 1.6 16V 100 konjica,101 samnom:D

znas kako kazu, sta ti vrijedi kol'ko auto ima konja kad za volanom sjedi magarac....:D:D
....zajebancija drug, nemoj se ti nista naci uvrijedjen, nego nek' si ti nama dobrodosao... ;)
 
Član
Bocky je napisao(la):
thunder6 je napisao(la):
Hvala,hvala, ma motor obicni 1.6 16V 100 konjica,101 samnom:D

znas kako kazu, sta ti vrijedi kol'ko auto ima konja kad za volanom sjedi magarac....:D:D  
....zajebancija drug, nemoj se ti nista naci uvrijedjen, nego nek' si ti nama dobrodosao... ;)


ma kakvi uvrijedjen prijatelju daleko od toga:) zajebancije nikad na odmet
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
addo je napisao(la):
Pozdrav i dobro dosao! Fin autich, svaka cast! Kao sto neko rece, fokus je jedino fordovo auto koje se i meni svidja! Nek' te dobro sluzi!

Potpis ovaj, samo naj jos malo detalja daj oko auta...

ne znam sta bih ti rekao nema nista posebno na njemu,motor je 1.6 16v 100ks nema nikakvih dorada na njemu,jedino sto sam mu promjenio to su farovi i stopke i malo se zezao po unutrasnjost,farbao one prstenove oko ventilacije,stavio druge presvlake i to je to.Imam u planu staviti neke spojlercice na prednju i zadnju karambolku u fazi sam skupljanja para:) pa kad ih stavim idu slike ;)
pozdrav
 
Član
Nexus je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao,svidja mi se focus extra je,samo et sto se tice otora ne znam za taj al znam za 2.0 dci da se kvari ko lud,ja bio s jaranom posli na koridor i sjebo se nam se focus poceo cadit bijeli dim izlazio na auspuh isiso svo ulje iz motora,i odvezemo u remex i oni kazu otisla turbina,pa mu je i bos pumpa otisla i jos mnogo stvari,al et ne zna za te motore benzince kakvisu sigurno su dobri,sigurno nisi imao nikakvih velikih problema s njim,al samo da ti kazem focus je extra po izgledu,ostani aktivan

Hvala na dobrodoslici prijatelju,kod mene prijatelj ima isto 2.0 dci,2001.god, nije imao do sad nikakvih problema ima ga vec tri godine,fino ga slusa,dok komsija isti auto,isti motor samo godinu mladji skoro svaki drugi mjesec je na servisu nesto mu se pokvari.Sto se tice benzinca ja ga imam cetri godine,prezadovoljan sam,nisam jos imao ozbiljnijeg kvara,samo mu mijenjam ulje,filtere,kugle od ovih nasih rupa:icon_biggrin: i to je to.
 
Član
olensoner je napisao(la):
dobro dosao, ford je ford, nego gdje si kupio ovaj naslon i da li smeta kad je podignuta rucna?

Hvala prijatelju,naslon sam kupio u onoj radnji kod vize,ne smeta nista kad povuces rucnu,naslon mozes fino nastimati tako da ti ne smeta kad povuces rucnu!
 
Član
Fino Fino :D

Dobar Focus pravo , ja sam vozio 1.8 TDCI 85kw i dobro ide pravo :lol:

A te tvoje stopke i farovi su mjera :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top