Vozdra Drustvo

Vozdra Drustvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej evo jos jedan klip mjuze kako izbija.Vidicete pri kraju prvog kako ruka od starog grabi telefon jer je konto da cu ga sj*bat hehehehe

http://www.youtube.com/watch?v=aCJhyyf0BdU

http://www.youtube.com/watch?v=0-jzn9itpPc
 
Član
Pozdrav, kolega!
Peglaj i dalje!
Samo pazi na mašinu!!!
1,9D u Feliciama nisu dugog vijeka.
(Naradio sam ih se,pa znam)
 
Član
hvala hvala. ma ne brinem se ja puno za masinu. prevalila je tek 83 hiljade, a kod mene nece bit duze od ove godine posto planiram ove godine isprobat se na streetrace-u i cim prodje sezona ona ode a sebi cu uzet nesto malo gotivnije na sto cu najvjerovatnije stavit samo kakve bolesne felge i kakav dobar dvd i to je sve. al otom potom. pozzz
 
Član
Eddo sto se tice blicanja farova ima i rjesenje postavljenja jos jednog alternatora s tim stavis jos jedan akumulator i to je to!
Nebiti trebalo nista bolje! tako bi razdvojio potrosace! Al ipak mislim da ti se to ne isplati!
 
Član
nista od tog jer onda ne bi bio street a klasa na db dragu :(

al nista u car audio se ima uzet 50 mm2 kablovi. s bozjom pomoci do kraja januara ce bit u mom autu.

hvala svima jos jednom na svim savjetima i ako neko zna gdje se ima nac zanimljivih dodataka za moju skodu, nek mi javi bio bi mu/joj mnogo zahvalan (pogotov ako je "joj" u pitanju :D:D:D:D:D)
 
eddo je napisao(la):
hvala hvala. ma ne brinem se ja puno za masinu. prevalila je tek 83 hiljade, a kod mene nece bit duze od ove godine posto planiram ove godine isprobat se na streetrace-u i cim prodje sezona ona ode a sebi cu uzet nesto malo gotivnije na sto cu najvjerovatnije stavit samo kakve bolesne felge i kakav dobar dvd i to je sve. al otom potom. pozzz

CCCCCCCCCCCCCc.ne mjenjaj skodlika... :S
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
eddo je napisao(la):
hvala hvala. ma ne brinem se ja puno za masinu. prevalila je tek 83 hiljade, a kod mene nece bit duze od ove godine posto planiram ove godine isprobat se na streetrace-u i cim prodje sezona ona ode a sebi cu uzet nesto malo gotivnije na sto cu najvjerovatnije stavit samo kakve bolesne felge i kakav dobar dvd i to je sve. al otom potom. pozzz

CCCCCCCCCCCCCc.ne mjenjaj skodlika... :S

Dobro brate necu :D :D :D :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
kolko ovo DB pumpa?? fino joj lim uvija ko bacvu :)

Neznam stvarno kolko pumpa, ako ne stignem do mostara izmjerit, znacu u mostaru kolko ce da ispumpa pa cu postavit ovdje negdje, a vrlo uskoro cu nabavit odgovarajuce kablove pa cu kad ih budem postavljo napravit jedno 1000 slikica pa cu ih postavit u garazi i fino objasnit sve sta i kako je uradjeno, zamisljeno, spojeno itd. Isto tako cu vrlo uskoro pokrenut jednu novu temu gdje cu predstavljat svoja djela na drugim autima sto sam radio naravno i tu ce bit slike i sve.
 
Član
hvala hvala

ljudi ako koga zanimaju strujni kablovi za pojacala nek mi se obrati na PM. JAKO POVOLJNO...
 
Član
imali sta da ne prodajes. :)

muzika je extra... imao sam tu cast cuti muziku ..cujem iz pouzdanih izvora da se sprema jos nes novo pa sretno brate dalje :D
 
Član
hehe sprema se drug svega novog, al ove informacije ostaju iza zatamnjenih stakala do prvog natezanja, a to je vrlo uskoro ............
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top