Vozdra Drustvo

Vozdra Drustvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Malo je isto radjeno i na muzici koja se priprema za streetrace iduce godine.U pitanju je street A klasa znaci jedno pojacalo i dvije desetke.Evo slikica zvucnika i gepeka, a pojacalo imam trenutno neko kenwoodovo 1200W(na prodaju je ako je neko zainteresovan nek se javi na mail eddo_tz@bih.net.ba),al radim na tom da uzmem neko Sharkovo pojacalo 6000W (880 RMS na 4 Oma - 4 kanala) i naso sam kod tog frajera sto cu uzet pojacalo i kondenzator od 1 Farad pa cu sigurno i to uzet.Eto toliko zasad.Uploadovat cu slike kako radovi budu tekli pa vi odlucite valjal to sta hehe. A sto se tice one felicije iz xXx tima (Veko), i s njim sam u kontaktu ono pomazemo jedan drugom savjetima i tak to hehe.Evo i slike:



I jos nesto ako vas zanima kako to otprilike udara imam (trenutno samo) dva klipa na youtube-u.Evo linkova:

http://www.youtube.com/watch?v=ox6NBU-lqdk

http://www.youtube.com/watch?v=sMrUHbzQaUU&feature=related
 
Član
Dokazi nam da se i felicija moze srediti! A na nama je da vidimo i ocjenimo, ako te interesuje nase misljenje! Pozdrav i dobro dosao!
 
Član
wuferii govore svojee da su jakii ko zemljaa ja mislim da tu nemozes ni kako treba disat...:) al dobro je too..svaka cast.....i dobro dosaoo.....
 
Član
dobro nam dosao drug i sretno sa daljim radovima vidjao sam sredjenih felicija sigurno se tu moze dosta jos uraditi da mnoge postidis sa svojim tuningom a muzika je extrica
 
Član
Evo dogovorio sam s frajom,sad u srijedu idem po pojacalo i kondenzator od 1F.A evo kako to pojacalo usvari izgleda:



Pojacalo je 880W RMS na 4 Ohma i 1660W RMS na 2 Ohma
Maximalna na 2 Ohma pise da je 6000W, al ona je manje bitna, bitno je RMS heheh.
 
Član
Hm,sve ovo super u vezi sounda i ja sam imao slicno....ali jednom kad dosadi izbijanje kamenca iz bubrega ustimaj sebi SQ jer je sve popularniji;)
 
Član
ViRtuAL je napisao(la):
Hm,sve ovo super u vezi sounda i ja sam imao slicno....ali jednom kad dosadi izbijanje kamenca iz bubrega ustimaj sebi SQ jer je sve popularniji;)

vidicemo vidicemo.A evo pojacalo sam uzeo, i stavio sam ga u kola zajedno sa 1F kondenzatorom,al zbog jacine pojacala (iako je smanjeno da radi samo na pola svoje stvarne snage) sva mi svjetla u kolima blicaju.TAKO DA.Ako neko ima kondenzator od 1 il 2 il vise Farada, nek se javi ja hocu toga jos(nije da hocu nego MORAM)il ako neko ima prijedlog sta da napravim da mi se to ne desava molim ga nek mi javi.Ovo moram rijesit sto je moguce prije.HVALA UNAPRIJED.A evo slikice:

 
Član
dobroo je sve a pojacalo je bass...super..a jesili ti to prikopco te jajeste gore na polici isto na pojacalo??
 
Član
Audi RS je napisao(la):
dobroo je sve a pojacalo je bass...super..a jesili ti to prikopco te jajeste gore na polici isto na pojacalo??

ma kakvi to mi je sve na playeru.necu da ih spajam da mi ne vuku i one struju,i ovako mi migaju svjetla pa cu morat to vidit kako da rijesim il s vecim kondenzatorom il sa jacim punjenjem.Neznam to cu jos morat da istrazim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top