Vozamo se nocas, svi raspolozeni dobrodosli! 20h Filozofski Fakultet mjesto okupljanj

Vozamo se nocas, svi raspolozeni dobrodosli! 20h Filozofski Fakultet mjesto okupljanj

Član
jesam, to je ljetni set :)

@sivac kako kad, na ovaj poligon ne dolaze jos uvijek, a nasli su nas sinoc na jednom bas dok smo svi odmarali, i citiram "ne znam ko se vrtio, al' nek prestane" :D a sva auta zatrpana snijegom :D a poslije su naletili na nas 2 puta dok smo se igrali "vozica" po parkingu, zastali, pogledali nas, i skontali da nema fajde ganjat' se s budalama i produzili :)
 
Administrator
znaci dobro sam te opazio u ljeto ja na brcanskoj kod pekare saranda kad ti ubaci 3-4 cure u auto i otisli ste sjediti kod neke skole:lol::D
ne mozes se sakriti... dzaba ti sto mijenjas auta:D
 
Legend
TRIZA nemoj ovdje opisivati lokaciju gdje se nalazi. A i klipovi nam netrebaju, stace nam nismo levakti da se snimamo, ko hoce da gleda neka dodje .. !!
 
Član
ma samo nek se trosi bemzin :D :cool:

a nisu meni jasni plavci... i mi smo se skupili kada je bio ovaj snijeg nesto pao ko fol... pola 4 ujutro, nigdje nikog, dva auta... kad eto ih sa rotacijom... kazu aj na spavanje ko sav normalan svijet :icon_rolleyes:
 
Član
Kad je onaj prvi snijeg pao, Erol, Cucic i ja (tri hondasa :p ) krenemo se klizat malo. Odemo na parking ispred Binga, ne moze bolje, osim portira na ulazu na parking, nigdje nikog nema, nama merak ! Poslije nekih 20 minuta, bas se ono ufuro, kad preko pola parkinga drot prolazi. Sjebali se ! Prolazi i ode frajer, nista. :icon_smile:

Posto smo pomislili da bi mogo doc neko da nas otjera, krenemo na parking kod Tusa. Samo sto smo se okrenuli, a neki kao ja se nabili na trotoar, dolazi patrola ! Dok su se levati okrenuli, ufatimo se magle dalje po gradu al dzaba, nije to to. Od kako je ovaj snijeg pao, jedva jednom da smo Erol i ja pokusali na poligonu...al sve je ostalo na pokusaju. :icon_smile:

Kod nas ljudi to ne furaju, tesko napravit nesto da valja, nego ovako 2-3 covjeka pa se izigraj i kuci.
 
Član
neko noc na prosirenju kod benz pumpe u kotornici (podgajevi) se malo zezali i brat izasao da stajao pore i spucam ga zadnjim coskom, kako sam se zanio on se nije izmakao udarim ga zadnjim densim krajem sa starne, sreca nista mu nije bilo mada ga je bacilo 2 metra u stranu.... sve zajebancija nista dobro od toga
 
Član
Ne kontam sto to nekim drotovima smeta ima i ljudi koji to prijave, jer im je valjda dosadno, pa ajmo zvat policiju. Najgore tako kad dodju prazan parking, ti se zezas a oni peglancija, ne mozes ovo i ono. A realno nikome ne smetas, posebno ak si udaljen od ceste, trosis svoje gorivo, kad je neki tih auto niko te i ne cuje.
 
Član
Jednostavno ljudi ne razumiju ili ne zele da razumiju da to sto radimo na slobodnom poligonu/parkingu nije nista lose, naprotiv, to je dobra stvar ! Zasto da se igramo po ulicama i rizikujemo/ugrozavamo i sebe i druge ucesnike u saobracaju kad to mozemo radit na adekvatnom i sigurnom mjestu. Ti ljudi koji nas tjeraju, dal drotovi, dal oni koji ih zovu, ne shvataju da nas tako forsiraju na to da se glupiramo po ulicama. Mislim da bi policija trebala izac u susret nama i traziti od nas da se drzimo iskljucivo slobodnih mjesta gdje ne mozemo nikog ugroziti. Takvim negativnim pristupom i oni sami snose makar najmanji dio odgovornosti ukoliko neko od protjeranih vozaca napravi nesrecu na ulici !

Mozda nekad shvate, ili jednostavno ne zele, pokusavajuci graditi neku vrstu autoriteta i moci !
 
Član
caus je napisao(la):
neko noc na prosirenju kod benz pumpe u kotornici (podgajevi) se malo zezali i brat izasao da stajao pore i spucam ga zadnjim coskom, kako sam se zanio on se nije izmakao udarim ga zadnjim densim krajem sa starne, sreca nista mu nije bilo mada ga je bacilo 2 metra u stranu.... sve zajebancija nista dobro od toga

hahahaahhaahaha nemogu da vjerujem, kud bas brata cccc :lol::lol:
kako bolan da ga udaris pa u sto gledas? :lol::lol:
 
Top