Vozamo se nocas, svi raspolozeni dobrodosli! 20h Filozofski Fakultet mjesto okupljanj

Vozamo se nocas, svi raspolozeni dobrodosli! 20h Filozofski Fakultet mjesto okupljanj

Član
kao sto naslov kaze, idemo malo da se vrtimo po snijegu , okupljanje u 20h na parkingu ispred filozofskog a onda idemo na lokaciju :D svi dobrodosli!
 

LSD

Član
siso sljedec puta sibni poruku.....nisam non stop na netu....a s posla konto baciti krug do grada al mi se nije dalo...
 
Član
mogu vam samo reci ko nije bio, nema pojma sta je fulao : ) slucajno sam nabasao na parking/poligon, bilo je cca 15tak auta....a poslije toga ispostivanje po carsiji, svaki parking smo barem jednom posjetili : ) evo maloprije bio fajront : )

@lsd javim iduci put cim bude, ovo je bilo dosta spontano, malo je falilo i u lukavac da se zaputimo kad smo izlizali/zaledili ovaj poligon : )
 
Član
ima od proslog puta 2 slike

164436_482339479130_555769130_5658877_2863962_n.jpg


163696_482223959130_555769130_5656661_2756100_n.jpg


a ima i par klipova iz voznje al' se ne vidi nesto naj, organizovacemo kameru za iduci put :)
 
Član
ugrijes se u autu zacas, ja sam svo vrijeme vozio s otvorenim prozorom i opet izlazio sav mokar :D
 
Član
trizex je napisao(la):
ugrijes se u autu zacas, ja sam svo vrijeme vozio s otvorenim prozorom i opet izlazio sav mokar :D

I baš te briga što je napolju -10.:D
Kod mene ručna sa 3.-eg stepena prešla da 'vata na 7.-om.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
trizex je napisao(la):
ugrijes se u autu zacas, ja sam svo vrijeme vozio s otvorenim prozorom i opet izlazio sav mokar :D

I baš te briga što je napolju -10.:D
Kod mene ručna sa 3.-eg stepena prešla da 'vata na 7.-om.:D

U pravu si, i jedno, a bogami i drugo :D poceo sam da se lupam laktom od naslon za ruku, nije mi bilo jasno prvih par puta dok mi se nije upalila lampica :D figurativno naravno :D
 
Top