Vozacka na hladjenje

Vozacka na hladjenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja se jutros nisam ni probudio kako treba uzese mi tri cenera dusmani....
Nisi svjetla upali nisi vezan 60 km ....

Reko kakav divan pocetak dana....eto posto ne radis 30 i gleda u mene ...sta cemo sad...

Reko il me pusti il me pisi sta me gledas tako:)

Zapisa me kaze u roku osam dana moras.....reko cekace ona bolje dane sa drugim kaznama....sjeba se on

Nevolim ih ocima gledat, supci 90 posto ima i finih al rijtkost....al sad samo kazem pisi kaznu ako znas...pisat:):)
Bog ce vam platit:)
 
smajke je napisao(la):
Ja se jutros nisam ni probudio kako treba uzese mi tri cenera dusmani....
Nisi svjetla upali nisi vezan 60 km ....

Reko kakav divan pocetak dana....eto posto ne radis 30 i gleda u mene ...sta cemo sad...

Reko il me pusti il me pisi sta me gledas tako:)

Zapisa me kaze u roku osam dana moras.....reko cekace ona bolje dane sa drugim kaznama....sjeba se on

Nevolim ih ocima gledat, supci 90 posto ima i finih al rijtkost....al sad samo kazem pisi kaznu ako znas...pisat:):)
Bog ce vam platit:)
jasta nego supci, u subotu su mi starog zaustavili i pisali kaznu jer je isao 72.3km/h, a ogranicenje 70 i radi ta dva kilometra, ali ocito je da su mu pare trazili, cim vide malo bolje auto, odmah zaustavlja, i kad nije htio da ih potplacuje, poceli ga ispitivati, gdje radis, odkud ti auto itd.:icon_mad:
 
Član
Bolan svi smo mi prošli tih škola i škola... ja sam se zakleo drotu prije par mjeseci možda i više... da im balon nikad više puhat neću... jer popijem 3-4 piva i napušem 0.53% i on mi hoće uzet vozačku, a ja stojim sa njim i kažem mu da ću mu u roku 10 minuta reć 3 auta koja prođu da su vozači pijani i da će napuhat preko 1 promila... i kaže on meni "hajde, ako budeš u pravu neću ti ništa... " ide auto, ja mu govorim zaustavi ga... lik mu svira, drot mu maše... kaže "ma to mi je komšija... " i mene onda pusti... i od tad imam brojeve svih dežurnih u lokalnoj bolnici doktora koji rade noćnu... fino idemo krv vadit... i zdravo ;)

Samo fino s policijom razgovaraj, nemoj drsko, ali nastoj da si u pravu stalno u svakom trenutku... nedaj im da preuzmu kontrolu i pobiju ono što ti fino kulturno tvrdiš (lažeš) ha ja... ebiga, kad si svjestan da nema spasa, onda fino i kulturno gurni cvaju i gotovo... nekad i više ako se mora... il zamoliš da ti napišu kaznu za pojas i gotovo... ;)
 
Član
ja ja hladjenje vozacka a sinoc gti se voza?! eee
a malo je falilo da se iznerviram vec za palicu uhvatio reko neko se kurca:icon_smile::icon_smile:
 
Član
antrax je napisao(la):
Bolan svi smo mi prošli tih škola i škola... ja sam se zakleo drotu prije par mjeseci možda i više... da im balon nikad više puhat neću... jer popijem 3-4 piva i napušem 0.53% i on mi hoće uzet vozačku, a ja stojim sa njim i kažem mu da ću mu u roku 10 minuta reć 3 auta koja prođu da su vozači pijani i da će napuhat preko 1 promila... i kaže on meni "hajde, ako budeš u pravu neću ti ništa... " ide auto, ja mu govorim zaustavi ga... lik mu svira, drot mu maše... kaže "ma to mi je komšija... " i mene onda pusti... i od tad imam brojeve svih dežurnih u lokalnoj bolnici doktora koji rade noćnu... fino idemo krv vadit... i zdravo ;)

Samo fino s policijom razgovaraj, nemoj drsko, ali nastoj da si u pravu stalno u svakom trenutku... nedaj im da preuzmu kontrolu i pobiju ono što ti fino kulturno tvrdiš (lažeš) ha ja... ebiga, kad si svjestan da nema spasa, onda fino i kulturno gurni cvaju i gotovo... nekad i više ako se mora... il zamoliš da ti napišu kaznu za pojas i gotovo... ;)

Bas tako..samo smireno i lijepo s njima mozes. Ako vide da si drzak samo jos gore sebi napravis pa ti nakace milion jos nekakvih prekrsaja. Kod mene cim me zaustave imaju odmah sta pisati te pojas, te slovo P. Ja jedva cekam 10-i da odem po svoju vozacku,vise mi je dosadilo ovako voziti non stop strahujem kad ce me zaustaviti!!!
 
Davor_ je napisao(la):
ja ja hladjenje vozacka a sinoc gti se voza?! eee
a malo je falilo da se iznerviram vec za palicu uhvatio reko neko se kurca:icon_smile::icon_smile:

hehe a mi na OMV-u kad ja skuzi tebi i mi za tobom i liku de reko kraj njega se izbaci ja mahnem kad se ti ukopa mi kontamo sta je sad hehe i onda dalje znas sve hehe
a sinoc kako se vozilo sa onim cudom 60 km smo presli 20 km goriva ali tri puta je dizao ga preko 230 kmh onog lika izasao 32 hilj km
 
Član
olensoner je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ja se jutros nisam ni probudio kako treba uzese mi tri cenera dusmani....
Nisi svjetla upali nisi vezan 60 km ....

Reko kakav divan pocetak dana....eto posto ne radis 30 i gleda u mene ...sta cemo sad...

Reko il me pusti il me pisi sta me gledas tako:)

Zapisa me kaze u roku osam dana moras.....reko cekace ona bolje dane sa drugim kaznama....sjeba se on

Nevolim ih ocima gledat, supci 90 posto ima i finih al rijtkost....al sad samo kazem pisi kaznu ako znas...pisat:):)
Bog ce vam platit:)
jasta nego supci, u subotu su mi starog zaustavili i pisali kaznu jer je isao 72.3km/h, a ogranicenje 70 i radi ta dva kilometra, ali ocito je da su mu pare trazili, cim vide malo bolje auto, odmah zaustavlja, i kad nije htio da ih potplacuje, poceli ga ispitivati, gdje radis, odkud ti auto itd.:icon_mad:

otkud to?? zar nije tolerancija 10km/h??? ja kolko znam nema kazne za prekoracenje brzine do 10km/h...
 
emir_89 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ja se jutros nisam ni probudio kako treba uzese mi tri cenera dusmani....
Nisi svjetla upali nisi vezan 60 km ....

Reko kakav divan pocetak dana....eto posto ne radis 30 i gleda u mene ...sta cemo sad...

Reko il me pusti il me pisi sta me gledas tako:)

Zapisa me kaze u roku osam dana moras.....reko cekace ona bolje dane sa drugim kaznama....sjeba se on

Nevolim ih ocima gledat, supci 90 posto ima i finih al rijtkost....al sad samo kazem pisi kaznu ako znas...pisat:):)
Bog ce vam platit:)
jasta nego supci, u subotu su mi starog zaustavili i pisali kaznu jer je isao 72.3km/h, a ogranicenje 70 i radi ta dva kilometra, ali ocito je da su mu pare trazili, cim vide malo bolje auto, odmah zaustavlja, i kad nije htio da ih potplacuje, poceli ga ispitivati, gdje radis, odkud ti auto itd.:icon_mad:

otkud to?? zar nije tolerancija 10km/h??? ja kolko znam nema kazne za prekoracenje brzine do 10km/h...

to sam i ja mislio, ali kaze da su mu napisali kaznu zbog prekoracenja od 2,3km/h, a sad ne znam jeli neka razlika u zakonu ili sta, posto je to bilo na romaniji znaci RS...
 
raja 20 dana je proslo nema koverte jos inace koliko to traje mislim koliko treba da posalju :icon_question:
 
Član
meni je doslo brzo. ne sjecam se kolko je proslo... ma joj, dok ti ne dolazi boli te, vozaj i uzivaj. kad dodje, predaj vozacku i cao :icon_biggrin:
 
Član
mene su pisali prije 2 mjesecai nasho na autu cjediljicu...i jos nista ne dolazi...al polako...kad odemo da regamo auta ono nemoze kaze "imate kaznu niste platili "

a ja mislim da tebi nije nista za to...da nece ni biti...;)
 
Član
Jao Mirza, isti moj stric.... ceo se zivot on ganja sa pandurima po sudovima jer nece da im da pare koje ,,nisu zaradili,,.... Ja sam dosad eto, zivo cudo, naisao na par policajaca koji su stvarno bili maksimalno korektni i izasli u susret itd.... Al eto, kad cujem ovakve price :icon_mad::icon_mad::icon_mad: dodje mi da ne polazem uopste... al ocu u inat :p.... Samo si trebao polako, recima si ga mnogo naljutio, sad bi samo taj svedok mogao da ti pomogne i niko drugi... Izgleda da nam nema druge, nego lepo po jednu kameru nabijemo na nastavak branika, i dok se vozas swe se lepo snima... moze cak i brzina da se odredi, ti si cist ako zatreba....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top