Vozac Ferrarija Pregazio Stopalo Policajcu Koji Je Hteo Da Mu Napise Kaznu

Vozac Ferrarija Pregazio Stopalo Policajcu Koji Je Hteo Da Mu Napise Kaznu

Član
pioneer_09 je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
5stranica rasprave :lol:

i još tvoj suvišan post :icon_mad:

I tvoj.:D

Nego, kad su mišljenja ovako podijeljena što se tiče nas, pravda može biti i na jednoj i na drugoj strani. Iskreno, ja bih volio da ovaj policajac ne dobije ni centa od tužbe zato što je čifut bezobrazni i podmetnuo nogu namjerno i uz sve to nije ga uopšte pregazio.
 
a jebat ga tamo, bahat, drzak, i zasluzuje ovako da ga neko spusti na zemlju. lijepo ga policajac sjeba, namlati ga malo, osramoti ga pred prolaznicima, spasio svoj obraz jer nije dozvolio da ovag ponizi svojom drskoscu. lijepo poturio nogu, sad ima opravdanje za svoje postupke, znaci ispao je i pametniji od njega.

nema to veze sa parama, i manje bogati se znaju ponasati ovako..ovaj je obicni seljacic, ne poznaje bonton, bahati se...ko ga jebe, nadam se da ce mu neko brutalniju lekciju dati..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
a jebat ga tamo, bahat, drzak, i zasluzuje ovako da ga neko spusti na zemlju. lijepo ga policajac sjeba, namlati ga malo, osramoti ga pred prolaznicima, spasio svoj obraz jer nije dozvolio da ovag ponizi svojom drskoscu. lijepo poturio nogu, sad ima opravdanje za svoje postupke, znaci ispao je i pametniji od njega.

nema to veze sa parama, i manje bogati se znaju ponasati ovako..ovaj je obicni seljacic, ne poznaje bonton, bahati se...ko ga je*e, nadam se da ce mu neko brutalniju lekciju dati..

kanim se pisati nekoliko puta, al bi mi mrsko.. ovako sam htio reci.. ;)
 
Član
Pa u americi ces prije postati predsednik nego poniziti im policajca ne zaustavljaju te bez osnove i cim te zaustavlja znas da si ucinio nesto lose i da si kriv.
A ne poslusaj da stavis ruke na volan kada je iza tebe odmah se pojave jos 2 patrolna auta i okruze te pa makar ti i nisi shvatio sta ti je receno.
Nije se s njima zajebavati a NYPD je poprilicno nadrkana grupa ljudi (kao i svi koji zive u NYC) tako da imaju posebno kratak fitilj
 
Top