Vozac Ferrarija Pregazio Stopalo Policajcu Koji Je Hteo Da Mu Napise Kaznu

Vozac Ferrarija Pregazio Stopalo Policajcu Koji Je Hteo Da Mu Napise Kaznu

jbt jesmo mi propali,nama cudno sto je u jednoj drzavi policija autoritet,gledas covjece i ne mozes da vjerujes koliku podrsku policija ima od drzave...kazu da je i kod nas nekad ovako bilo,ja vjerujem al ne mogu zamislit :D

sto neko kaze "udari ga i za mene",ne zato sto vozi Ferrari(njegov zivot ne bih nikada zivio),nego zato sto je seljacina i ne zna osnovnu kulturu :smajli04:
 
Član
Ocito ovdje treba prevest a mrsko mi se peglat evo otprilike kako je to google trans preveo :


Hodao sam oko Soho, NYC danas kad sam naletio na ovaj Ferrari 458 Spider s policajcem pisanje ulaznicu uz nju. Počela sam snimiti situaciju jer sam mislio da bih napraviti cool video, malo sam znati što sam bio u for. Čim sam počeo snimati vlasnik automobila pojavio se i dobio u njemu. On je polako krenuo jer je odbio da prihvati ulaznica automobil bio je parkiran u zoni hotela sobar i hotel sobar imao ključeve, ja ne razumijem zašto je policajac dajući mu ulaznicu, to je bio odobren od strane hotela da je automobil bio parkiran tamo.) policajac mu je onda rekao da se zaustavi, ali je nastavio da se krene naprijed. Sada u ovom trenutku vjerujem policajci noga je ispod prednjeg vozača strani gume. Opet je vlasnik premjestio automobil naprijed i očito je nešto pregazio policajci pješice (ili barem to je ono što se može iz svega u videu, a drugi na sceni tvrdio drugačije.), Što je potaknulo na policajca, a on udario ruku u vozača prozor i postupite za otvaranje vrata (primjetiti koliko puta ju je sreo u taksi kabine) i povucite vozača iz nasilno. Vozač je tada bačena na tlo i lisice i uhićeni.Vlasnici djevojka vidi u videu je također Stephanie Pratt iz emisije MTV hit, brda. Automobil je trpjeti neke štete, boje pločice na vratima od kada je policajac ga udario u kabinu i nekih ogrebotina na motoru uvali prikazanom u posljednje scene ovog videa. Prilično ludo situacija, bio sam definitivno na pravom mjestu u pravo vrijeme!

Video je snimljen sa Canon 7D.
 
Član
Ovdje niko ne konta da lik nije kriv uopste,da znate engleski mozda bi kontali, i da je policajac ljubomoran malo vise nego vi hejteri ovdje, lika mrzite i govorite neka su ga istukli i privel jer ima ferrarija i nije obucen po vasim normama. Ako lik nije kriv,vjerovatno ce najebati policajac i dobit ce covjek na sudu jos vise para za ozljede i tretman ovakav :)
 
Član
A sto se ti pravis pametan i samo ti izgleda znas engleski :icon_mad:
Pa eto hajde ti kreni autom dok ti murija pise kaznu,bio kriv ili ne...a da,ti znas engleski,objasnit ces muriji da nisi hejter i da si frajer veliki :icon_mad:
 
Član
EdinZa je napisao(la):
Ovdje niko ne konta da lik nije kriv uopste,da znate engleski mozda bi kontali, i da je policajac ljubomoran malo vise nego vi hejteri ovdje, lika mrzite i govorite neka su ga istukli i privel jer ima ferrarija i nije obucen po vasim normama. Ako lik nije kriv,vjerovatno ce najebati policajac i dobit ce covjek na sudu jos vise para za ozljede i tretman ovakav :)

Pasa moj lijepi ocito ne kontas koja je poenta onog sto neki govore. Nije poenta sto on ima ferarri nego sto se konacno murija "istresa" cini nesto i takvim ljudima. Kolko gledam po Sarajevu ljudi s dobrim autima rade sta hoce murija ih prati pogledom samo, dok ostale handre na svakom koraku. A ne treba ti engleski da bi vidio kako se neko ponasa, da vozim ne znam sta ako policajac pise kaznu il nece da se pomakne nema tu sad neke sile fol ja cu sjesti i voziti. To se rijesi na drugi nacin a ne ovako. P.S. Vjerovatno znam engleski bolje od tebe ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
da je bio maher ko ovaj ne bi mu se desilo to

http://www.youtube.com/watch?v=cK0QtYB0E2g&feature=related

hahaha jao kralja kako im zbrisa, pregledo sam klip jedno sto puta :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Bio on kriv ili ne sto se tice parking mjesta nije smio uradit to sto je uradio . . .

Ako je policajac vec tvrdio da je kriv trebao je sacekat dok on zavrsi i onda
otic pa se zalit na tu kaznu ili bilo sta , a ovako je mogao povrijedit sluzbeno lice
sto je i uradio autom mu je presao preko noge . . .

Mada po meni je i policajac bio grub kada se to desilo i priveo ga kao najveceg
lopova ili kriminalca tako ga je bacio , mada to je kod njih normalno ako uradis
nesto slicno kao on ili ne poslusas sluzbeno lice , jga nije to bih
pa da mozes s policijom kako hoces tamo je to malo drugacije ima pravo uradit
sta je ovaj uradio
mada ce ovaj drot ostat bez posla al eto :lol:
 
Član
EdinZa je u pravu, svidjelo se to vama ili ne, poletili ste kao krizari da osudjujete lika s ferarijem i pljujete po njemu, a da je naslov klipa "policijska brutalnost" onda bi mljeli kako su policajci stoka neotesana koja se bahati po narodu. Kakve veze ima ba bosanska policija, saneri po sarajevu, i sl. levati s ovime? Ama bas nikakve.

Piki dobro kaze, zanimljivo je samo auto.
 
Top