Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Legend
Nemogu naglasit dovoljno koliko mi se svidja ova kombinacija boja, iako je sve slucajno, a felgice su mu sjele, predobro.

;)

Nevjerovatno ljep karavan, svaka ti cast druze.
 
Član
Одг: Volvo V40 Turbo - update

Volvo je prelijep, pravi "sleeper" :shy:
Da sam na tvom mjestu, ja bi se strpio i nabavio gewinde, ne mogu se opruge porediti sa zadovoljstvom kad ga spustas onoliko koliko ti hoces! :cool:

Послато са HTC HD2 користећи Тапаток 2
 
BHT Ovisnik
hvala vam puno, jako je lijepo cuti fine rijeci:cool: meni se također sada pocinje opasno sviđati ova kombinacija,posebno kada sam stavio felge,uzivo cak mnogo bolje izgleda,profil je mnogo nizak,nisam se nadao toliko,al je ipak ostao udoban, krivine jede samo tako :D i guzica fino izgleda,malo sira,sa strane malo falca,ja sam jako zadovoljan, u voznji isto fino,ba sam se prati ou izlozima hahahaa
za gewinde mi treba oko 600km minimum, uzet cu MBC sto pravi u RH,a opruge da mi on isto napravi su 100km,pa sam mislio za prvu pomoc uzet opruge,kasnije ih ionako mogu prodati,vidjeti cemo,al moram cim prije rijesiti to da naprijed jos malo propadne :icon_biggrin:
 
Legend
Ja ljepseg Volva karavana vidio nisam. Nevjerovatno kako mi se svidja ovo sa bojama rednji dio i ostatak auta, i jos ove felgice kako si nabacio izgleda jebenica prava.
Znam da sigurno mnogima se nesvidja sto je saren, al meni je pravo ljep. ;) da te neureknem samo ;)
 
BHT Ovisnik
hvala puno,jako mi je drago da vam s sviđa,sve vise i vise raje mi govori da im se dopada kombinacija boje:cool:
ovih dana ocekujem presudu sa suda da vidim ocel biti ostete pa onda pucamo dalje samo da podmirim dug:cool:

p.s. dodao sam video materijal kao dokaz:D
 
Legend
vidio auto ali tebe ne upratih kad sam prolazio, kasnije vas je masa bila pa nisam ni prilazio :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
ja jos dugo vremena bio kraj auta nebili netko prisao da upoznam raje,bio sam vecinom za volanom,a kasnije je bila samo ekipa iz Mostara,vecina s foruma,trebao si prici da se upoznamo,najvise sam se i nadao da cu dosta raje upoznati:icon_smile:
 
cisto da se zna vidjen si ali nisi bio tu kada sam nailazio msm u autu vec ste sjedili pod tendom pa mi bilo glupo da pridjem....
988539_10201378232766854_1898589927_n.jpg
 
BHT Ovisnik
ja nazalost nigdje nisam sjedio:D to je bila druga ekipa,mi smo bili ili kraj/u autu,ili hodali, ali hajde,drago mi je ako nsita da sam vidio raje,valjda se u Zenici upoznam s ostalima:cool:
 
Super Moderator
Zao mi je sto nisam mogo doci da vidim sta ima, al ako u zenici bude kad zavrsim sa ispitima vidimo se i da me provozas krugic jedan :cool:
 
Top