Volvo V40 2.0 by Zera

Volvo V40 2.0 by Zera

Član
Haha... i ja narucio...stigli..i prodam ih.. narucio sad par komada :D fora izgleda
Po piku 30-50km ovaj isti set. Ja platio 7€, postarina gratis...

Nije lose, ja cak nisam morao nista rezati. Kao original. Samo prednje 1mm od feluge,bas knap. Zadnje extra

Razmislajm o distancerima. Naprijed 5-10mm, nazad 10-15mm
 
Član
Dobro je ovo ispalo na 16 felgu knap prednji stanu..aa vidi ja poletio po piku traziti narod troduple pare za ovo uzima,haj da je stavio 25km vec 50km..lijepo izgleda meni trebaju samo ovi zadnji da na duju odradim al zuti ili zeleni.
 
Član
Sad se sjetih, preko telefona sam pa je link sa m.ebay.com
uglavnom, universal wheel spacer 4 5 stud kucaj u trazilicu i trazi izmedju 5 i 6$.. to je za par...imaju i od 7mm, oni su oko 9$... imaju i siri al sumnjam da mogu original sarafi... citao sam po netu i ljudi stavljaju fabricke sarafe al opet zavisi od felge i duzine sarafa, treba provjerit koliko duboko ide u glavcinu da ne bi tocak otpao radi kineskog distancera :D
 
Član
Sad se sjetih, preko telefona sam pa je link sa m.ebay.com
uglavnom, universal wheel spacer 4 5 stud kucaj u trazilicu i trazi izmedju 5 i 6$.. to je za par...imaju i od 7mm, oni su oko 9$... imaju i siri al sumnjam da mogu original sarafi... citao sam po netu i ljudi stavljaju fabricke sarafe al opet zavisi od felge i duzine sarafa, treba provjerit koliko duboko ide u glavcinu da ne bi tocak otpao radi kineskog distancera :D

Sta kazes za ove:

http://www.aliexpress.com/item/1Pie...heel-Fit-4-Lug-4x101-6-4x108/32619459113.html
 
Član
Silikonom se lijepi na klijesta? Jek stavljao ovo neko na vw sam stima da ne zapinje za felgu.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Pa to su ti... samo na aliexpressu je jedan komad...a na ebayu je cijena za par tj. Dva...
@hirurg idu na sve tockove 16" i vece i na neke 15ke... zavisi od oblika felge unutra i velicine klijesta i diska...samo silikon... kome se ne svidja natpis ima i bez natpisa...oko 7$.. 13KM... ima i u par boja :)
 
Član
iskreno, šuhveli su mi ti distanceri, od kakvog su materijala, kvalitet itd... ne bih to stavljo na auto :) ne bi mogo mirno vozit :D
 
Član
Ma ja cu nabacit, nista posebno, podloska...bitno je da samo felga uhvati za glavcinu...ljudi voze i na 10-15mm distancerima koji nalijezu na glavcine a felga se drzi na sarafima...to je rizično.. a ove podloske nisu... ja iduce sedmice narucujem :)
 
Član
Juce zavrseno Full Led osvjetljnje unutra. S vana pozicije, rikverc svjetlo i tablice. Ručica mjenjača lakirana Bumper spejom. Slike ubacujem cim ga malo operem :)

ove sam Lampice koristio:

$_12.JPG


$(KGrHqFHJBkE9!LHovsdBP(dBWr1-g~~60_12.JPG


1433465589769-P-2705691.jpg


$_12.JPG


p.jpg
 
Top