Volvo 850, karavan, savjet

Volvo 850, karavan, savjet

Član
Auto je fora definitvno, al da li bi dao pare za ovo? Ne.

Što se tiče udesa, bolje ćeš proći u Renault Cliu nego u ovome al eto:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Auto je fora definitvno, al da li bi dao pare za ovo? Ne.

Što se tiče udesa, bolje ćeš proći u Renault Cliu nego u ovome al eto:D

A što se tiče vožnje po cesti ili ne daj Bože po auto putu, bolje ću proći u ovome nego u BMW-u, AUDI-u ili Mecedesu.:D

Znam to, Zela, nije pravljen da se gužva kao moderni automobili, nego da bude kao tenk čvrst, a i jebe mi se za to, ako ginem, neka ginem.
 
Član
Čitava znanost je iza tih crtića. Da bi je u potpunosti razumio moraš imati bar prosječan IQ.

Nije mi čudno pa misliš da su crtići u pitanju:lol:
 
Član
zela test u kojem onaj mali renovčić krsi velikog volva je fake jer volvo nema motora i za to je potreban barem sobni IQ da se skuzi kojeg ti ocugledno nemas.
 

MTR

Član
@Suki , 1995 godine 200+ konja i jeste bila snaga , inace ovaj motor JESTE JEO kineticke upravo zbog snage u "podrumu" i naravno zbog samih "korisnika usluga" ovog jako jako dobrog motora .
I danas se njegovi unuci ugradjuju u auta tipa RS500......
 
Član
svejedno stock auto ne bi trebao trgati svoje stock dijelove, stvarno mi nije jasno o cemu pricamo.
Jos uvjek priznam da je fora reci ''koliko je jak da trga homokineticke'' al bi bilo fora da ti homokineticki drze recimo 300+KS pa ne bi bili trgani.

850 bi trebao biti RWD a RWD nema obicaj kidanja zglobova sto znaci da je vovlo tu malo podbacio...

e da...jako tesko je naci poluosovinu za merc 190-ku jer pucaju nazdravo, bas me zanima jel zbog onih 50-ak konja ili zbog kvalitete?
 

MTR

Član
Joj Suki i ti ga zaglavis brate :D , hocu da kazem da u normalnoj eksploataciji nema problema , al velika vecina ih je gazila do jaja pa onda sve prokucka naprijed .

RWD je bio do dolaska 850 ( serije 7 i 9 )
 
Član
a ja..slabo pratim te serije, dam glavu da sma vidio da sveđani sa takvima pale gume (rwd) kad su oni meni svi slicni ko kinezi :D
 
Top