Volkswagen Up Po Ceni Od 9.500 Evra

Volkswagen Up Po Ceni Od 9.500 Evra

Član
ovo je sr*nje tesko,,nedo bog kad bi naisao na mecku ( u sudaru )pa rasuo bi se u 3 p.m.:icon_mad:
moj otac sa kombijem je imao iskustvo da nabije ovakvog slicnog malisana u djurdjeviku blizu tuzle ,,al ga je sabrao do sajbe,znaci totalka.;)
 
Član
shurda je napisao(la):
ovo je sr*nje tesko,,nedo bog kad bi naisao na mecku ( u sudaru )pa rasuo bi se u 3 p.m.:icon_mad:
moj otac sa kombijem je imao iskustvo da nabije ovakvog slicnog malisana u djurdjeviku blizu tuzle ,,al ga je sabrao do sajbe,znaci totalka.;)

Ne mozes vise biti u krivu, sve da i hoces...ovi mali sepeti su iznimno cvrsti jer im je sasija alumijiska sa uprecnim gredama, nema vlastite mase da ga guzva niti ima tromost kilaze...samo se odbije od jaceg tezeg auta...pogledaj samo stari dobro poznati sepet na Youtube-u ( vlastiti mercedesov test ) smart vs. s klasa... prednji kraj ode citav, plastike poispadaju, i prevrne se na bok, ali sto se tice putnickog prostora nije ni mrvicu maknuo ;) U bocnom udaru je bolji od puno skupljih boljih auta jer tvoja sirina od fara do fara je skoro citava njegova duzina od tocka do tocka, i ustvari udaras mu u A i C stub gdje je auto u bocnom udaru najtvrdje ;)
 
Kako god, za VW i pouzdanost je dovoljno pogledati kvarove i savjete na forumu, to mogu nasim ljudima maglu prodavati :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ovo je sr*nje tesko,,nedo bog kad bi naisao na mecku ( u sudaru )pa rasuo bi se u 3 p.m.:icon_mad:
moj otac sa kombijem je imao iskustvo da nabije ovakvog slicnog malisana u djurdjeviku blizu tuzle ,,al ga je sabrao do sajbe,znaci totalka.;)

Ne mozes vise biti u krivu, sve da i hoces...ovi mali sepeti su iznimno cvrsti jer im je sasija alumijiska sa uprecnim gredama, nema vlastite mase da ga guzva niti ima tromost kilaze...samo se odbije od jaceg tezeg auta...pogledaj samo stari dobro poznati sepet na Youtube-u ( vlastiti mercedesov test ) smart vs. s klasa... prednji kraj ode citav, plastike poispadaju, i prevrne se na bok, ali sto se tice putnickog prostora nije ni mrvicu maknuo ;) U bocnom udaru je bolji od puno skupljih boljih auta jer tvoja sirina od fara do fara je skoro citava njegova duzina od tocka do tocka, i ustvari udaras mu u A i C stub gdje je auto u bocnom udaru najtvrdje ;)

Gledao sam taj test smarta,nevjervatno,vozacki prostor ostaje potpuno netaknut pri takvim sudarima i cak pri 80 kmh u betonski zid ali opet zbog male mase se ne guzva ali lako se odbije pa bi se dosta g sile ispraznilo na vozacevom vratu.Autic stvarno ostaje citav pri zestokim sudarima ali sam sumnjicav kako bi se vozac proveo iako su testne lutke bile unutra i prezivjele su :icon_biggrin:. a sad ako bi svi racunali da cemo naici na neki kamion u sudaru najbolje bi bilo da vozimo vojne transportere zbog toga.

technoGeek je napisao(la):
Kako god, za VW i pouzdanost je dovoljno pogledati kvarove i savjete na forumu, to mogu nasim ljudima maglu prodavati :D
Ovo zasluzuje ban :icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ovo je sr*nje tesko,,nedo bog kad bi naisao na mecku ( u sudaru )pa rasuo bi se u 3 p.m.:icon_mad:
moj otac sa kombijem je imao iskustvo da nabije ovakvog slicnog malisana u djurdjeviku blizu tuzle ,,al ga je sabrao do sajbe,znaci totalka.;)

Ne mozes vise biti u krivu, sve da i hoces...ovi mali sepeti su iznimno cvrsti jer im je sasija alumijiska sa uprecnim gredama, nema vlastite mase da ga guzva niti ima tromost kilaze...samo se odbije od jaceg tezeg auta...pogledaj samo stari dobro poznati sepet na Youtube-u ( vlastiti mercedesov test ) smart vs. s klasa... prednji kraj ode citav, plastike poispadaju, i prevrne se na bok, ali sto se tice putnickog prostora nije ni mrvicu maknuo ;) U bocnom udaru je bolji od puno skupljih boljih auta jer tvoja sirina od fara do fara je skoro citava njegova duzina od tocka do tocka, i ustvari udaras mu u A i C stub gdje je auto u bocnom udaru najtvrdje ;)

pa dobro mozda si i upravu,,al ovo je mozda bila neka dacia ili tako nesto posto otac nije bas vidio po noci nisam siguran,,al steta na njegovom autu je bila sigurno 5-6 milja a na kombiju nekih 1000 km to sam htio da kazem;)
 
Član
A svaki bi se rasuo druze, jer kombiji imaju sasiju ispod karoserije zbog tovarnog prostora, i na sasiji su mu travezne od branika, znaci tvrd ko beton...a osobna auta se prave da se guzvaju ko papir, sto se vise poguzva do putnickog prostora, vise amortizira i rasipa silu...samim time manja sila udara dodje do vozaca ;)
 
Top