Volkswagen Golf Vii Gti

Volkswagen Golf Vii Gti

Član
GTI FAN je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Takve 'stolnjake' ima moja tetka u renou 4.:icon_smile:
Identicne:D
Svaki GTI 1 imao je ovakve siceve



i svaka im cast na postivanju legende i takvi sicevi i trebaju biti :icon_smile:

Ma kopiraju renoa:D
interior.jpg
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Takve 'stolnjake' ima moja tetka u renou 4.:icon_smile:
Identicne:D
Svaki GTI 1 imao je ovakve siceve

1979-German-VW-GTI-Interior.jpg


i svaka im cast na postivanju legende i takvi sicevi i trebaju biti :icon_smile:

gdje ces mi ovo raditi ista boja bila ko na mom kecu, vraca mi neke uspomene...
 
Član
Umjesto sa sicevima i detaljima mogli su se baciti na uzbuđenje u vožnji koje je pružao prvi gti:D 1400 kila sigurnosti i udobnosti sa sedmicom :lol:
 
Član
meni je ovo skoro pa isto kao i golf 6, nema tu bas nekih izmjena kad se uporedi ralika izmedju 5 i 6 ili 2 i 3 golfa
 
meni je petica drasticna razlika u svemu na odnosu na golfa 4 a sa GTI verzjiom su napravili dobar pomak i preokret, 6 GTI je isto mocna ali opet mi je to sve ko i petica


dobar je, vidjet cemo jos sta je tu :)
 
moke ne lupaj boga ti...tradicionalan izgled, skoro 40 godina a snagu su digli za cak 105 KS. Ne mogu vjerovat sta pisem :lol:
 
Član
ma joj ljudi tih golfova ima sila bozija, petica, sestica, uskoro ce bit i sedmica. Cak i sad kad vidimo peticu gti-a vecina nas se okrene,jer je osvjezenje nakon svih onih "obicnih" verzija, znaci kakav god da bude gti bit ce ga zanimljivo vidjet na cesti jer ce se isticat u odnosu na ostale golfove. Necu da govorim o motoru, upravljivosti i tim stvarima, osvrcem se samo na izgled auta vani i unutra;)
 
Član
Mole se forumaši da kad kliknu link na ne stavljaj ruke u gaće :)

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=24


Taze iz pariza :)
 
Član
GTI totalno uspjeo, samo jel bas morala ova ciza preko fara da ide,izgleda u najmanju ruku cudno i uklapa se neprirodno:icon_question:
 
Top