Volkswagen Derby

Volkswagen Derby

Član
ArminM je napisao(la):
ja mislim da cak ima i noviji derby od ovog, cini mi se da je jedan moj komsija inspektor do skoro imao sivog, imao je okrugle farove naprijed mislim, ne bih rekao da je Polo jer je coupe, ali je bio extra zdrav, jedino ga taj 1.3 zajebavao vazda

ako je imao okrugle farove onda je to prva serija ;)
 
Druze imas ti pune puncijate ruke posla,ali ako budes uporan ima da ovo napravis pravo jebenim autom :cool: Nadam se da ces istrajati u svom projektu :cool: Samo ganjaj da bude k'o sa ove prve slike sto si postavio i neces fulat :cool: I usput gdje imas radionu ? :icon_smile:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Nadam se da ces uspijeti nesto napraviti, da se ne zavrsi sve na prici..Bez min. 5.000 KM tu nema posla.. Sretno..
Dignut cu kredit :lol:

B.M - Floyd je napisao(la):
Druze imas ti pune puncijate ruke posla,ali ako budes uporan ima da ovo napravis pravo jebenim autom :cool: Nadam se da ces istrajati u svom projektu :cool: Samo ganjaj da bude k'o sa ove prve slike sto si postavio i neces fulat :cool: I usput gdje imas radionu ? :icon_smile:

Svi ste mi rekli da imam pune ruke posla,ali zar to i nije poenta?? Mene taj rad najvise veseli jer glupo mi je totalno kurciti se sa necim na cemu vijka jednog nisi odvrnuo.Sta ce krvi biti prosuto po tom autu,evo danas se posjeko na neki lim dok sam radio vadio!;) Radnja mi je blizu Gradiske,ako si blizu navrni da uzivo vidis :icon_smile:
 
Imas,i to jeste car ovog sporta .. I kada uradis ovo sto si planirao sa njim,bice ti mnogo drazi nego bilo koje drugo auto ;) Gledao sam slike i pokusavao skontati gdje je radiona al' nikako . .Mislio sam da je ona u Dubravama,kad ides iz grada desno,cini mi se Luka se zove mehanicar ? Al' nije .. Gdje,koji dio ? :cool:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Imas,i to jeste car ovog sporta .. I kada uradis ovo sto si planirao sa njim,bice ti mnogo drazi nego bilo koje drugo auto ;) Gledao sam slike i pokusavao skontati gdje je radiona al' nikako . .Mislio sam da je ona u Dubravama,kad ides iz grada desno,cini mi se Luka se zove mehanicar ? Al' nije .. Gdje,koji dio ? :cool:

Ja sam ti na drugu stranu kada okrenes,prema kozari,Podgradci,18km od grada,15 min voznje(normalne,moje 7min :lol:)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Carbon je napisao(la):

:icon_eek:

Dajte, ljudi, nemojte se sprdati. Vidi se da je auto propao i sad liči na običan krš, a tek treba da postane odličan. Volim ove projekte gdje starudiju i skoro propao auto uzme neko i udahne novi život. Jeben projekat, čeka te puno posla, mnogo nepredviđenih stvari kad ga razvališ, nadam se da su ti živci OK i da su finansije u redu.;)

Sa srećom, pratim projekat.:cool:

potpis ;)
 
Legend
Prelijep i jako rijedak auto !
ima jedan po sarajevu se voza, crveni, k'o nov !
sretno u sredjivanju, drago mi je da si izabrao "pravi" put ;);)
 
Član
ah taj derbi :) nije prva serija al je i te kako rijedak.. prva serija ima u blizini kod mene ko nov covjek ga vozi .. moram ga slikat jednom il ako nadjem slike postavim ih ovdje ... sretno u projektu ja znam sta te ceka.. isto sam proso:D sretno!

Edit: nadjoh sliku na FB od ovog :D
 
Top