Volkswagen Derby

Volkswagen Derby

Član
EVo dragi moji,kupih prije 3 dana ovo cudo od auta,u pitanju je volkswagen derby iz '83 god ja mislim,nisam siguran jer jos nije saobracajna kod mene. Za sada ce da pase travu ispred radnje jer trenutno nemam ni vremena a ni novca da se upustam u sredjivanje...Motor 1.3 ispravan (dovezao sam ga licno) ali sam odmah skinuo karburator i prodao jer ionako planiram da vadim taj motor napolje i da stavljam nesto ozbiljnije. Podovi su svi zdravi ali je okolo limarija katastrofa,unutrasnjost je veoma dobro ocuvana i mislim da je u njemu cak originalni radio. Evo sada nekih slika da vidite na sta lici...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Ovako bi trebalo izgledati kada sve bude gotovo,to je neka moja vizija.Na jednoj slici je jetta ali kontate poentu


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Sto se tice tehnicke strane posla,imam sav alat i opremu,samo je necu ja licno farbati... Boja ce ici neka bjela ili zlatna,ako se ne predomislim dok dodjem do toga... Vidjeo sam da je neko na forumu prodavao KR-a sa papirima za 350 km,uglavnom icice neka masina unutra u tom rangu ali ne ocekujte update minimum pola god :lol:
moram sad ici izvaditi radio da vidim jeli ispravan ;)
 
Član
dok nisam vidio slike sredjenih modela pomislih: Sta ce ti ovo?
sada to definitivno nije tako, neka je sretno u daljnjim radovima, da zavrsis kako si zamislio:cool:
 
Član
fin fin,hjjoooj kad vidi jedan kolega ti farove ove bolje nemoj govorit kucnu adresu :)
 
Član
Carbon je napisao(la):

:icon_eek:

Dajte, ljudi, nemojte se sprdati. Vidi se da je auto propao i sad liči na običan krš, a tek treba da postane odličan. Volim ove projekte gdje starudiju i skoro propao auto uzme neko i udahne novi život. Jeben projekat, čeka te puno posla, mnogo nepredviđenih stvari kad ga razvališ, nadam se da su ti živci OK i da su finansije u redu.;)

Sa srećom, pratim projekat.:cool:
 
Član
Hvala svima na lijepim zeljama,trudicu se maksimalno :icon_biggrin: ..

ArminM-Sta ti je covjece ima da bude pravi old school :D
Carbon-Sa zivcima sam prilicno dobar samo mi fali vitamina € :lol:
 
Legend
pa ovo je prava rijetkost kod nas , koliko se vidi sve je u originalu , sitnice u unutrasnjosti ti ne fale " koje je naj teze naci " ... to neka ti bude drago

a sto se limarije tice , jbg sta ocekivati od starca , polako i strpljivo , nadam se da ce sto prije izaci na cestu , sretno u radovima ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
pa ovo je prava rijetkost kod nas , koliko se vidi sve je u originalu , sitnice u unutrasnjosti ti ne fale " koje je naj teze naci " ... to neka ti bude drago

a sto se limarije tice , jbg sta ocekivati od starca , polako i strpljivo , nadam se da ce sto prije izaci na cestu , sretno u radovima ;)

Jeste rijetkost,ja doskora nisam znao ni da postoi derby,kada sam isao kupovati ja kontao da je jetta... Na cestu nece naskoro :lol:
 
Član
Eto te sad ko na "West Coast Customs" :lol: :lol:
Ugl sretno u radu, biće to fina klasična pila :lol: :lol:
;) ;) ;)
 
Član
ja mislim da cak ima i noviji derby od ovog, cini mi se da je jedan moj komsija inspektor do skoro imao sivog, imao je okrugle farove naprijed mislim, ne bih rekao da je Polo jer je coupe, ali je bio extra zdrav, jedino ga taj 1.3 zajebavao vazda
 
Član
Ima posla i previse, al vrijedi kad na kraju pogledas od kakvog krsa se napravi auto za pozeljeti...Jbg cejf nikad nije bio skup. Samo naprijed i polako...;)
 
Top