VN Singapura

VN Singapura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pomiri se bravof mali crni na podijumu :cool:

Jesi li gledo pretproslu trku ( Monza ) , na preste jedne ruke NE mozes prebrojati Hamiltonova preticanja ;) sa 15. na 7. a Massa ? :lol:
 
Član
De nevračaj se unazad utrkama , on je još balavac ( mlad) i ja mislim da je greška bila da ga odmah strpaju u veliki tim ako čemo o prošlosti diskutirati onda spomeni i njegove greške kao napr. CRVENO SVJETLO neviditi :lol: ( Kanada ) i što je odnda smotao i Kimija izbacio iz utrke što nije udario Rosberga što je ispred njega stajao
 
Početnik
koki+ je napisao(la):
De nevračaj se unazad utrkama , on je još balavac ( mlad) i ja mislim da je greška bila da ga odmah strpaju u veliki tim ako čemo o prošlosti diskutirati onda spomeni i njegove greške kao napr. CRVENO SVJETLO neviditi :lol: ( Kanada ) i što je odnda smotao i Kimija izbacio iz utrke što nije udario Rosberga što je ispred njega stajao


imas pivo za ovaj post!!!



pomiro sam se ja drug s tom utrkom al ne moze mi bit jasno da neko nekog moze cijenit toliko i poredit s dosta boljim vozacima
a to za preproslu utrku i Mocu to cijenim i svaka cast to i jest sve sto je napravio za ove dvije sezone al to ga ne cini vozacem kakvim ga smatraju pojedinci,zasto onda ne velicate i Alonsa,pa recimo Kimija i on je dolazio do postolja startajuci iza 10-te pozicije pa i Massa..

Ne mozete toliko bit zaslijepljeni samo Glupkom....
 
Član
Alonso ce uvijek bit jedan od najboljih vozaca, nebitno za koji tim vozio i koji bio u ukupnom poretku...
 
Početnik
E svaka cast da smo poceli primjecivat i dosta bolje vozace a ne spominju se. Alonso je extra dobar vozac sam ima previse dug jezik s kojim zatvara sebi mjesto u drugim timovima..
i prosla sezona mislim da ce mu bit najgora u zivotu,tek se sad vidi koliki je pritisak imao u mercedesu,da je samo malo imao podrske od tima ponovo bi bio prvak.a politika mercedesa je toliko bolesna za nevjerovat.
 
Član
tu si u potpunosti upravu, da ima dug jezik...ni ja ga plaho zbog tog ne volim, al jbg priznam da vozi...; )
 
Član
Ron Denis je Hmiltona odkrio i naravno da ga je forsiro zato je Alonso bio odbačen u MC Larenu a inače je extra vozač . po procjeni starih svjetskih vozača Kimi je za njih trenutno najbrži vozač
 
Član
WILLIAMS OBJAVIO VOZAČKU POSTAVU ZA SEZONU 2009.

Williamsova momčad danas je objavila kako će njihova vozačka postava za sezonu 2009. ostati jednaka ovogodišnjoj.

Nico Rosberg i Kazuki Nakajima ostat će redovni vozački britanske momčadi, dok će Nico Hulkenberg drugu godinu zaredom izvršavati dužnosti službenog test vozača.

Povodom potvrđivanja vozačke postave za predstojeću sezonu, upravitelj momčadi, Sir Frank Williams, izjavio je: "Oduševljen sam što ulaskom u 2009. možemo zadržati kontinuitet s našim vozačima. Nico Rosberg je i dalje jedan od najsposobnijih vozača u sportu. Kazuki neprestano postaje sve jači i može ponuditi više, a Nico Hulkenberg se dobro razvija."
 
Početnik
koki+ je napisao(la):
Ron Denis je Hmiltona odkrio i naravno da ga je forsiro zato je Alonso bio odbačen u MC Larenu a inače je extra vozač . po procjeni starih svjetskih vozača Kimi je za njih trenutno najbrži vozač

Tacno on je njega otkrio. al je to totalno nesporski. Alonso je klasa iznad Hamiltona i svjeski prvak bio i uz sve to Hamilton je dosao u Mercedes kao vozac br2,logicno je bilo da Alonsa forsiraju,a oni su Hamiltona na silu gurali da osvoji sampionat ,stvarno smijesno.
I opet kad sve uzmes u obzir Alonso je prosle sezone samo imao bolid i ko prati F1 vidjeli smo sta je sve napravio.A mercedesu trenutno odgovara Kovalajnen jer je isti cuko slusa sta mu se kaze pa makar ni boda ne osvoio ,a Alonso je borben covjek je htjeo pobjede a ne da bodove skupljat Hamiltonu.

To bi slicno bilo da sad Mercedes gura Kovalajnena a Hamiltona zapostavi,zvuci suludo,a to je Alonso trpijo proslu sezonu.
 
Član
Ma alonso je sila od vozaca treba uzet u obzir da je on jedini osvojio dva puta naslov dok je sumaher bio u F1. Kad se alonso dokopa dobrog bolida vidicemo onda dal ce ko moc doc do pobjede :) (Ja ga ne gotivim ali sto jest jest sofer je broj 1 u F1)
 
Bruno Senna, nećak velikog Ayrtona, sljedeće sezone pridružit će se McLarenu kao test vozač, dok će godinu poslije umjesto Heikkija Kovalainena dobiti ulogu vozača u utrkama.


To su najnovije špekulacije, nakon što je Senna dugo vremena bio povezivan sa Torom Rossom.

Hilton Sport priopćio je kako je Senna njihov novi ambasador, dok je Hilton Hotel jedan od sponzora McLarena, što je medijima bilo dovoljno da slože neke svoje kockice.

Heikki Kovalainen i Lewis Hamilton imaju čiste ugovore za sljedeću sezonu, stoga bi se navodno trenutni GP 2 vozač momčadi pridružio kao test vozač, dok bi godinu poslije naslijedio mladog Finca.

Publikacije prenose kako bi dvojac Hamilton – Senna bio "dream team" McLaren Mercedesa.

Dodajmo kako se Ayrton Senna sa momčadi iz Wokinga natjecao od 1988 – 1993 godine, te je osvojio tri Naslova prvaka.

Koliko ove priče drže vodu saznat ćemo uskoro.

Hamilton i Senna , lijepo zvuci :icon_twisted:
 
Član
ma kaki ba ti necaci i pm, tako su mislili i za ovog Nelsinha Piquet-a, pa nidje veze s ocem...
Nelson Piquet bio svjetski prvak, a ovaj se skoro svaku put skrsi nedje, il ako se ne skrsi zavri bez bodova...
 
Član
ja sam slušao da ce Bruno Senna voziti još jednu god. u GP2. jer ima šanse za testvozača u F1 ali je izjavio da je njemu bolje da vozi za titulu u GP2 jer i iskustva još da iskupi
 
Član
Evo još jedne iterestne vijesti



Momčadi Formule 1 planiraju radikalno izmijeniti strukturu Grand Prix vikenda s ciljem oživljavanja sporta.

Prema saznanjima britanskog tjednika Autosport, FOTA, odnosno Formula One Teams' Association, razmišlja o promjeni strukture Grand Prix vikenda kako bi se privukao veći broj gledatelja, a jedan od prijedloga je održavanje mini natjecanja umjesto slobodnih treninga u petak uoči utrke. Pravila bi bila veoma jednostavna - onaj tko postavi najbrže vrijeme dobiva lovu.

McLarenov glavni izvršni direktor, Martin Whitmarsh, koji predvodi Sportsku radnu grupu FOTA-e, rekao je kako su na dosadašnjim razgovorima izneseni brojni prijedlozi, te da se nada kako će nakon Japana i Kine postići neke zaključke.
 
Početnik
Sve vijesti vec poznate!!!!
A sena mozda i uspije u mercedesu ako Tim prestane favorizirat Hamiltona.Trenutno samo Kovalajnen moze vozit za njih,ako i on ne dodje pameti pa ih napusti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top