VN Singapura

VN Singapura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
najveća sreča mu je što su ga pustili ovu sezonu da vozi hoću reći kompletan mercedes znas i sam kakva je afera bila :lol:
 
Član
crveno>zuto>zeleno svetlo pa onda opet crveno svetlo a oni sipaju jos gorivo cccc
http://www.youtube.com/watch?v=FEHt3kuihAw
prizor od bolida masse

prizor od bolida raikkonena

ovo je ta je***a sprava cccccc nek uzimaju onaj klasicni loli pop i super

evo pravi ludaci u VN Singapura "sram vas bilo ubrukali ste i sebe i Ferrari i vase fansove" ccccccc


Komentar posle trke.

FERRARI
Felipe Massa, P13
Kimi Raikkonen, P15
This was a terrible afternoon for Ferrari. They looked good in the early going with Massa leading and Raikkonen closing on Hamilton in second place. Then came Massa’s disastrous pit stop in which the onboard monitoring system told him it was safe to leave when the fuel hose was still attached, and another unsafe release in the path of Sutil earned him a drive-through penalty. Later he spun, finishing 13th as Hamilton opened his points lead over him from one to seven. Raikkonen was delayed in that first pit stop, but was fighting back strongly for fourth with Glock until he crashed on the 58th lap. Just to make it worse, the red cars set the two fastest laps, but the team lost their lead in the constructors’ world championship to McLaren.

The green light within his cockpit told Massa he could restart, but the refuelling hose was still attached to his car. He knocked over a mechanic as the hose tore away, and fuel spewed everywhere. Subsequently he was given a drive-through penalty for another unsafe exit in front of the Force India of Adrian Sutil.
 
Početnik
Sve u svemu sva ta situacije je toliko zalosna,a sad nekog krivit suludo je i nikakve koristi,to nece vratit izgubljenih 10 bodova za Massu,vozaca koji je najpodcjenjeniji u F1,a najkompletniji vozac.Ako se izuzme ti njegovi silni pehovi i usrana sreca iz utrke u utrku sto ga prati,te pehove je takodje imao i prosle godine u jednom djelu sezone.

A kao sto neko rece Hamilton bi trebao igrat loto 101% dobio bi toliko srece jedna osoba da ima to je nevjerovatno,i sve postaje toliko ocito da ce titulu uzet na srecu a ne na neko znanje. ako ima iko realan zna da je on pokaza samo jedno veliko NISTA.A neki ga smatraju tolikim vozacem,nevjerovatno.
Al je jedno sigurno dobro se uklopio u Mercedes prljavo igra kao i sam tim.
 
Super Moderator
Fele je napisao(la):
GalleryImageThumbnail.aspx


:icon_rolleyes: :icon_question:

:icon_smile:

halo stani ode crijevo ee :lol:
 
Član
ma Massa nesto i ima na suhom znanja, al je na mokrom kita...tako da, nemojte ga ba dizat samo zato sto je Ferrarijev vozac, Kimi je daleko bolji od njega, a ispod njega je u ukupnom poretku...Hamilton daleko bolje od njega vozi, al i on zna nekad gresku napravit...
eto recimo, Massa nije imo sad srece, izaso zadnji, Kubica udje na 10 sec u box, izadje iza Masse, i prestigne i njega i Nakajimu...sto Massa ne vrati nista, sto makar Nakajimu ne prestize...? Zato sto nema pojma, zna vozit sam na stazi, tj. na kvalifikacijama, ostvarit pole poziciju i tako ostat do kraja utrke...cim krene nedje drugo, nema pojma...
 
Super Moderator
Faya_M5 je napisao(la):
ma Massa nesto i ima na suhom znanja, al je na mokrom kita...tako da, nemojte ga ba dizat samo zato sto je Ferrarijev vozac, Kimi je daleko bolji od njega, a ispod njega je u ukupnom poretku...Hamilton daleko bolje od njega vozi, al i on zna nekad gresku napravit...
eto recimo, Massa nije imo sad srece, izaso zadnji, Kubica udje na 10 sec u box, izadje iza Masse, i prestigne i njega i Nakajimu...sto Massa ne vrati nista, sto makar Nakajimu ne prestize...? Zato sto nema pojma, zna vozit sam na stazi, tj. na kvalifikacijama, ostvarit pole poziciju i tako ostat do kraja utrke...cim krene nedje drugo, nema pojma...

tako nesto otprilike :D
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
ma Massa nesto i ima na suhom znanja, al je na mokrom kita...tako da, nemojte ga ba dizat samo zato sto je Ferrarijev vozac, Kimi je daleko bolji od njega, a ispod njega je u ukupnom poretku...Hamilton daleko bolje od njega vozi, al i on zna nekad gresku napravit...
eto recimo, Massa nije imo sad srece, izaso zadnji, Kubica udje na 10 sec u box, izadje iza Masse, i prestigne i njega i Nakajimu...sto Massa ne vrati nista, sto makar Nakajimu ne prestize...? Zato sto nema pojma, zna vozit sam na stazi, tj. na kvalifikacijama, ostvarit pole poziciju i tako ostat do kraja utrke...cim krene nedje drugo, nema pojma...

svasta ti rece e kad si sve to tako hocu rec "onako" rekao e de mi reci jos sta je to taj hamilton uradio na stazi na prste jedne ruke ce mo izbrojat koliko je vozaca preteko u prosloj sezoni ....

a zasto Massa nije preticu nakon onakvog sranja u boxu bilo mu je do preticanja ili do bilo cega a ako si i sam gledo utrku trebao si vidjet da staza u Singapuru nije staza sa preticanjima.

Samo budi realan nije bitno za koga navijas....suludo je poredit Massu s Hamiltonom.Hamilton je samo sreckovic a znanje po meni nije jos pokazao.
 
Član
nakon onoga sto se njemu desilo, nebi imo volje uopste voziti, fino bi ostavio ondje parkiran bolid i izaso... a jos da mu bude do preticanja...
a smijesno je poredit onog cigana sa massom...
 
Član
bravof je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma Massa nesto i ima na suhom znanja, al je na mokrom kita...tako da, nemojte ga ba dizat samo zato sto je Ferrarijev vozac, Kimi je daleko bolji od njega, a ispod njega je u ukupnom poretku...Hamilton daleko bolje od njega vozi, al i on zna nekad gresku napravit...
eto recimo, Massa nije imo sad srece, izaso zadnji, Kubica udje na 10 sec u box, izadje iza Masse, i prestigne i njega i Nakajimu...sto Massa ne vrati nista, sto makar Nakajimu ne prestize...? Zato sto nema pojma, zna vozit sam na stazi, tj. na kvalifikacijama, ostvarit pole poziciju i tako ostat do kraja utrke...cim krene nedje drugo, nema pojma...

svasta ti rece e kad si sve to tako hocu rec "onako" rekao e de mi reci jos sta je to taj hamilton uradio na stazi na prste jedne ruke ce mo izbrojat koliko je vozaca preteko u prosloj sezoni ....

a zasto Massa nije preticu nakon onakvog sranja u boxu bilo mu je do preticanja ili do bilo cega a ako si i sam gledo utrku trebao si vidjet da staza u Singapuru nije staza sa preticanjima.

Samo budi realan nije bitno za koga navijas....suludo je poredit Massu s Hamiltonom.Hamilton je samo sreckovic a znanje po meni nije jos pokazao.
ja navijam za BMW, tako da me iskreno zaboli i za Massom i za Hamiltonom, al priznajem ako je neko bolji...Kubica je za Massu izmislio voznju, eto i sam vidi, i Kubica je spao sa 4. na zadnje mjesto, pa prestigo i njega i Nakajimu...nema tu, nije mu ni doceg, on se mora borit do kraja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top