VN Singapura

VN Singapura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja ne znam kako bi opisao ovaj vikend ...
Ferrari = baksuz
McLaren (Hamilton) = sretniji nego pametniji

Prvo na kvalifikacijama Hamilton je imao srece koliko je tezak, Trulli je ostao samo stotinku iza njega u drugom dijelu kvalifikacija, (osim ako necete reci da je Hamilton toliki ekspert da je procijenio u stotinku koliko mu vrijeme treba za prolaz u zadnji krug), a onda sve ovo sto se desavalo u trci ... sve, ali apsolutno sve je islo njemu na ruku, a bio je sporiji i od Masse i od Kimija cak i po 1 sec po krugu konstantno prije onog udesa koji je izazvao izlazak SC i svu onu pometnju u boksevima ...
 
Vernes_AMG je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma bjezi, i na kraju ce cigan (hamilton) bit prvak samo zato sto masa fakat nema srece, a kimi stari peh :D



hahahhaha :lol::lol::lol::lol:

mozda ce tuziti McLaren jer je Hamilton drzao gas do kraja :lol:

pa budite objektivni i priznajte da ove sezone Hamilton najbolje vozi .

Kimi Pushionen opet pokazuje svoje sposobnosti :D zao mi je lika al je fkt. smijesno kako je udario .

A Massu necu komentarisati , ono sto mu se desilo je smijesno al jbg. nije mu niko kriv , nedo bog da je Hamilton bio u blizini , sigurno bi njega okrivili , po dobrom starom obicaju :D

cuj niko mu nije kriv.massa je krenuo na zeleno,to sto su mehanicari smotani pa nisu stigli odvojiti crijevo na vrijme nije massina greska.
leave massa alone:lol:

ja ne navijam ni za koga narocito,jednostavno volim gledati formulu i navijam za sve vozace,a kad se dogodi nesto ovako kao massi ovo bude mi zao ko da ja vozim:)
 
Član
ma onaj hamilton uvijek iz nesrece izvuce najbolje sretnijeg lika nisam vidio nikad u zivotu svaka cast vozac je prve klase, al ima srece vise neg pameti....
masa ko masa ... a kimi onaj nije normalan :) al et jbga ovako je zanimljivije gledat F1 kad su 3 ekipe u borbi za nesto..
 
Putovanja.ba
Administrator
GalleryImageThumbnail.aspx


:icon_rolleyes: :icon_question:

:icon_smile:
 
Početnik
stvarno ne mogu svatit da im se ovakva pogreska moze desit,nevjerovatno,a vec su imali prebleme svi s ovim uredjajem za doljevanje goriva,a da nista nisu preduzeli,mehanicari su uspili da uniste Massi sve sto se moglo da unisti...

Nije se moglo desit gore razocarenje!!!!
 
a meni nije jasno jel onaj lik sto sipa gorivo zaboravio izvadititi ono crijevo ili se jednostavno zaglavilo , jer kasnije kad su Massi prosla ona dvojica jedva su izvadili crijevo :icon_question:
 
Član
ma ne znam ni ja. on je dobio zeleno a ovi su jos uvijek sipali, a jos se i zaglavilo... cesto se desava da se ova crijeva zaglave...
a sto neko rece nisu nista poduzeli, to nije do ferrari-a, ne smiju nista preradjivat ove pumpe i crijeva. svi dobivaju iste od istog dobavljaca...
 
ma koliko sam ja skonto nisu mogli izvuci crijevo kasnije jer je i ono elektronicki "pogonjeno" pa su zato morali onako manualno cimati,drmuskati i malo po malo izvlaciti ,hehe:)
 
Član
Ma nije ni do crijeva ni do onoga sto je sipao gorivo, nego do onog njihovog glupog sistema za kretanje iz boksa! Tim sistemom i dalje upravlja covjek, ali taj lik se uopste ne nalazi pored bolida i ne vidi u potpunosti sta se desava ... upalio je Massi zeleno svjetlo prije nego je dolijevanje goriva bilo zavrseno. A cijev poslije nisu mogli lako izvuci zato sto je prikljucena pod vakuumom i odvaja se elektricnim putem, pa je zato teze izvuci je manualno

Bilo kako bilo mislim da je Massa polupao onaj semaforcic za kretanje iz boksa i da ga vise necemo vidjeti u upotrebi ... i Kimi je zgazio svog mehanicara, cini mi se na prosloj ili pretprosloj trci, upravo zbog tog glupog semafora!
 
Član
nije crijevo bilo u pitanju greška je kod semafora bila , i malo bilo glupo što Massa dobi Penatly to je bila greška iz boxa i trebao je Tim dobiti kaznu , a onaj Hmilton treba lotto igrati dobio bi garant više sretan nego što je težak , prvo u kvalifikacijama i onda u utrci . ali što je bilo bilo slijedi Fuji samo da nebude kiše pa da onaj sretnik:icon_mad::icon_mad:eek:pet sa svojom sumnjivom Traktion kontrolom opet se izvuče podium
 
jbg hoce to ko ima srece

i prosle sezone je imao srece kad je titulu izgubio u zadnjoj trci , isto tako imao je srece na sudu prije par dana .........

dok je srece Hamilton je prvi :cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top