VN China F1

VN China F1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bravof je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Zali se jedan Truli , jedan Button koji su u svojim dugogodisnjim karijerama osvojili jedno veliko NISTA , da je Ferrari ove sezone u najlosijem izdanju nebi bio prvi medju konstruktorima , al ova rasprava ne ide nikud zato cemo zavrsiti i cekati VN Brazila pa poslije pricati ;)


Da jedan Truli,jedan Baton,pa da dodamo tu jos Webera pa Alonsa pa Gloka pa Kubicu.... pa naravno nista oni nisu ostvarili al opet to ih ne cini manjim vozacima od Hamiltona i da on moze radit sta god pozeli,vjeruj da neznam da je neko imao ovoliko prituzbi i zaljenja kao trenutno taj Vas Hamilton,vjerovatno ce te rec zato sto je crn.
Cinjenice su cinjenice,.


zivio ti meni hiljadu godina , cinjenica je da je Hamilton prvi , to je za mene najbitnije.

pozz
 
Član
smajke je napisao(la):
...al lik je agresivan dobro vozi i ne jebe nikog ko da je sam na stazi...

a danasnje propustanje je bilo fenomenalno....ferari je profesionalni klub a odradi propustanje ko najveci levati....

Pa jel to nacin da se vozi trka F1? Kao da je sam na stazi? i davati sebi za pravo da presjeca putanje i gura druge sa staze? Daj molim te, razmisli malo prije nego nesto napises...

A nije Ferrari odradio propustanje, nego Kimi ... lijepo je covjek rekao na konferenciji za stampu, "znam sta tim ocekuje od mene ... ja nemam nista ni dobiti ni izgubiti i ucinio sam ono sto je najbolje za tim u datom trenutku..."
 
Član
opet ponavljam ono sto sam reko, covjek zna za TIM, sto neki (mali niger) nikad nece znati. zato evo u 2 god ce i drugi timski "kolega" napustiti ekipu zbog njega...
a kaze gore vernes, zale se oni sto nista nisu osvojili, izvini molim te, alonso nista nije osvojio??? hahahahhaha
 
Početnik
Hamilton+F1=NASCAR ,i bude s Montojom timski kolega.
Ja ne mogu vjerovat da neko se ufati za to Kimiovo propustanje a sam je rekao da ce pomoc Massi i neznam sta je to toliko cudno,kad je na drugoj utrci Kovalajnen morao propustit Hamiltona...stvarno su nevjerovatni ovi mercedesovci,

Vernes_AMG,drug ako ti je to najvaznije da je Hamilton prvi a ne kakav je vozac i kako se ponasa na stazi,e onda ja stvarno nemam rijeci

Samo znam da je se glupko (Hamilton) dobro uklopio u tim prljav igrc prljav tim,sklon svemu i svacemu
 
emir_89 je napisao(la):
opet ponavljam ono sto sam reko, covjek zna za TIM, sto neki (mali niger) nikad nece znati. zato evo u 2 god ce i drugi timski "kolega" napustiti ekipu zbog njega...
a kaze gore vernes, zale se oni sto nista nisu osvojili, izvini molim te, alonso nista nije osvojio??? hahahahhaha

Ja nisam spomenuo Alonsa ;)

I Alonso mi je jedan od drazih vozaca u F1 , procitaj moje komentare u zadnjih par tema o F1 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top