VN China F1

VN China F1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cuj kako ja znam kolko je ko platio. pa jarane malo citas, informises se. valjda za to sluzi internet, a ne za igranje igrica heheh sala mala, al fakat sam cito negdje na netu da su platili samo oko trecine kazne, ostalo isparilo heheh

i mislim da ti je mtopic ponovo objasnio ono sto sam ja htio reci. i pored silnih pehova, masa se odlicno drzi, pa se zapitaj ko je tu majstor?? a kazes alonso reko pomoci, pa danas kad je mogo pomoci, da nije otiso u box odma, hamilton bi izaso iza njega poslije svoje izmjene, nego odma otiso u box... eto kako je fino pomogo... haj ba vidim ja da ne vrijedi objasnjavat. pozz i zivi u iluziji hhehehe
 
nadam se da cemo biti na ovom forumu i slijedece sezone ako se uvede to pravilo , ostani pri tom misljenju ;)

Ne mogu da vjerujem da jos uvijek neko govori da je bolid izvukao Hamiltona daj kralju molim te , vidim da se razumijes u F1 , ne mogu da vjerujem da to govoris , i Kovlainen ima Mercedesov bolid , ali kad neko ne zna jednostavno da mu das avion on ne zna.

Ne poredim Sennu i Hamiltona ali pogledaj stil voznje kod njih dvojice , jako slican i ako nisi znao a vjerujem da jesi Senna je bio nepobjediv na kiši , govori li ti to nesto ?

A ono da Ferrari ima najbolji bolid sam rekao malo ironicno , ne mogu sad traziti ali ako te zanima potrazi izjave Ferrarija na pocetku sezone ;) pa ce ti biti jasno.

Znam ja da tebi ne mogu promjeniti misljenje i to mi nije cilj , volis Ferrari , ja Mercedes , ovaj pdf. ne bi bio zanimljivk ad bi svi navijali za istu momcad :D

Steta sto je VN Brazila daleko , ko ce cekat :D , ali garantujem ti da nece biti kao prosle sezone , samo ako bude sve fer i korektno ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
... ali kad neko ne zna jednostavno da mu das avion on ne zna.

A kad neko zna onda ti je i sa duplo slabijim bolidom za petama ... ;)

Jos nije gotovo, cekacemo Brazil ... mada licno ne vjerujem da ce se ponoviti proslogodisnja prica ... Mercedes je ove godine bolji negoprosle i mislim da ce dati 110% sebe da se spreme za Brazil, ali isto tako ce i Ferrari dati sve od sebe ...

A sto se tice Ferrarijevih najava sezone ... kako bi ti privukao sponzore ako bi govorio da imas slabiji bolid od konkurencije ... to je marketinska politika ... ni meni se ne svidja, ali sta mozemo :icon_smile:
 
emir_89 je napisao(la):
cuj kako ja znam kolko je ko platio. pa jarane malo citas, informises se. valjda za to sluzi internet, a ne za igranje igrica heheh sala mala, al fakat sam cito negdje na netu da su platili samo oko trecine kazne, ostalo isparilo heheh

i mislim da ti je mtopic ponovo objasnio ono sto sam ja htio reci. i pored silnih pehova, masa se odlicno drzi, pa se zapitaj ko je tu majstor?? a kazes alonso reko pomoci, pa danas kad je mogo pomoci, da nije otiso u box odma, hamilton bi izaso iza njega poslije svoje izmjene, nego odma otiso u box... eto kako je fino pomogo... haj ba vidim ja da ne vrijedi objasnjavat. pozz i zivi u iluziji hhehehe

e ovo vec pomalo izvlaci zivce , Alonso je rekao pomoci u Brazilu , ali vidjet cemo , Massa se odlicno drzi , to ja htio ne htio priznati to je tako , to govore bodovi i njegova trenutna pozicija , ne pljujem ja po njemu ko vi po Hamiltonu , ja samo argumentima govorim da je Hamilton ekstra vozac i da uz to ima dobar bolid , vozi agresivno i zbog toga je trn u oku svima , sta treba ko Button 1000god. voziti , nista ne osvojiti daj jbt. .

Dobra slika , a ? :D
 
mtopic je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
... ali kad neko ne zna jednostavno da mu das avion on ne zna.

A kad neko zna onda ti je i sa duplo slabijim bolidom za petama ... ;)

Jos nije gotovo, cekacemo Brazil ... mada licno ne vjerujem da ce se ponoviti proslogodisnja prica ... Mercedes je ove godine bolji negoprosle i mislim da ce dati 110% sebe da se spreme za Brazil, ali isto tako ce i Ferrari dati sve od sebe ...

A sto se tice Ferrarijevih najava sezone ... kako bi ti privukao sponzore ako bi govorio da imas slabiji bolid od konkurencije ... to je marketinska politika ... ni meni se ne svidja, ali sta mozemo :icon_smile:

A jbg sve je to marketing i lova , a i Hamiltonu je ovo drugi put pa valjda zna gdje treba paziti , nadam se da ce biti sve FER i bez nekih glupih poteza Alonsa i Raikonena ;)
 
Član
Prvo treba da odvoze kvalifikacije brze od hamiltona djaba im sve ako su daleko iza....
Alonso je reko da ce klanjat da hamilton ispadne jer nista drugo i nemoze da uradi...
Rajkonen je baksuz nad baksuzima vjerovatno nece ni zavrsit utrku....jedino ako mu dopuste da se napije prije utrke tad najbolje vozi....
a massa je dobar momak al cisto sumnjam da ce izdrzat do kraja....

Sljedeca utrka je pred nama pa cemo da vidimo:)
 
Član
Brasil je tradicionalno Ferrarijeva staza, tamo su najbrzi i ne sumnjam u 1-2 pobjedu Ferrarija (mada nista nije iskljuceno, ove sezone su zaj..ali sve sto su mogli), samo pitanje je gdje ce zavrstiti Hamilton?
Sve iznad 6. mjesta i naslov je njegov ...
 
mislim da ce poredak biti :

1.Massa
2.Raikonen
3.Hamilton

ipak , pritisak je veliki na Hamiltonu ali to je dovoljno :icon_biggrin:
 
Početnik
Ne mogu vjeriovat sta pisu ovi navijaci mercedesa
prvo kako neko moze uopste poredit Senu sa Hamiltonom Sena Kralj F1 a Hamilton tezi glupko s puno srece bolje da igra loto 100% bi dobio jer lik toliko srece ima da covjek ne moze vjerovat i opet neko da ga poredi sa Senom....suludo....a najzalosnije od svega da ce ove sezone bit svjeski prvak...na zalost...
drugo.Ferrari ima ovu sezonu najspremniji bolid to covjek ni u snu ne moze reci..najgori bolid u povjesti F1 ima Ferrari trenutno koji nikako ne funkcionise stvarno nikako i opet se drzi uz rame Mercedesu a sad ovi koji navijaju za Mercedes nek skontaju sta tu znaci.
i emir_89 sve vam je tako lijepo rekao i objanijo budite sretni sto se mercedes uopste i utrkuje u F1 koliko je prljav tim i sklon muckama i petljanju...a najvise se buni za sve.nevjerovatni su
trece.preticanje Mase Kimija,normalno da ste zavini Ferrariju za timski rad,a koliko me pamcenje sluzi,a sluzima ofirnije je bilo propustanje Kovalajnena Hamiltona samo sto Vas tad nisam cuo tad tim tonom,optuzivanja.
Znate kako se kaze Cisti smece oko svoje avlije...
 
bravof , opet ponavljam , Hamilton ima isti stil voznje kao Senna , kako ne kontas jebote , ne moze on nikad biti ko Senna . Niko njih ne poredi , samo kazem da ga Hamilton kopira i to je to.

I sad bi vi navijaci Ferrarija bili najsretniji kad bi navijaci Mercedesa rekli da Ferrari u svom najlosijem izdanju stoji rame uz rame s Mercedesom , lol .
 
Član
bravof je napisao(la):
Ne mogu vjeriovat sta pisu ovi navijaci mercedesa
prvo kako neko moze uopste poredit Senu sa Hamiltonom Sena Kralj F1 a Hamilton tezi glupko s puno srece bolje da igra loto 100% bi dobio jer lik toliko srece ima da covjek ne moze vjerovat i opet neko da ga poredi sa Senom....suludo....a najzalosnije od svega da ce ove sezone bit svjeski prvak...na zalost...
drugo.Ferrari ima ovu sezonu najspremniji bolid to covjek ni u snu ne moze reci..najgori bolid u povjesti F1 ima Ferrari trenutno koji nikako ne funkcionise stvarno nikako i opet se drzi uz rame Mercedesu a sad ovi koji navijaju za Mercedes nek skontaju sta tu znaci.
i emir_89 sve vam je tako lijepo rekao i objanijo budite sretni sto se mercedes uopste i utrkuje u F1 koliko je prljav tim i sklon muckama i petljanju...a najvise se buni za sve.nevjerovatni su
trece.preticanje Mase Kimija,normalno da ste zavini Ferrariju za timski rad,a koliko me pamcenje sluzi,a sluzima ofirnije je bilo propustanje Kovalajnena Hamiltona samo sto Vas tad nisam cuo tad tim tonom,optuzivanja.
Znate kako se kaze Cisti smece oko svoje avlije...

Sena je jedan nije mu shumaher do papuca, a kamoli hamilton koji je tek poceo da vozi...al lik je agresivan dobro vozi i ne jebe nikog ko da je sam na stazi...
a danasnje propustanje je bilo fenomenalno....ferari je profesionalni klub a odradi propustanje ko najveci levati....ofirno je pravo izgledalo zato me sad i necudi ono sto im se desilo u boksu s doljevanjem goriva....levati ....
Makar su prvi tim koji je izmislio tenkovanje goriva u voznji al im nije islo bas najbolje...hehehheheee
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
bravof , opet ponavljam , Hamilton ima isti stil voznje kao Senna , kako ne kontas jebote , ne moze on nikad biti ko Senna . Niko njih ne poredi , samo kazem da ga Hamilton kopira i to je to.

I sad bi vi navijaci Ferrarija bili najsretniji kad bi navijaci Mercedesa rekli da Ferrari u svom najlosijem izdanju stoji rame uz rame s Mercedesom , lol .

To ne moraju rec to i oni potajno znaju al se tesko mire s cinjenicama i surovom istinom,i tacno je da ce Hamilton bit svjeski prvak ove sezone,al ne zahvaljujuci njemu vec bolidu,a ne znanju,
Hamilton je covjek robot svaku situaciju i dvoboj ako kad dodje do njeg radi mehanicki,nista promisljeno,cima ugrozava sigurnos drugih vozaca...
Ne zale se djaba drugi vozaci na njega i njegov nacin voznje,a sad se samo jos prisjetite Montoje,meni vise lici na njeg nego na Senu,a znamo i kako je Montoja zavrsio....
 
Zali se jedan Truli , jedan Button koji su u svojim dugogodisnjim karijerama osvojili jedno veliko NISTA , da je Ferrari ove sezone u najlosijem izdanju nebi bio prvi medju konstruktorima , al ova rasprava ne ide nikud zato cemo zavrsiti i cekati VN Brazila pa poslije pricati ;)
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
Zali se jedan Truli , jedan Button koji su u svojim dugogodisnjim karijerama osvojili jedno veliko NISTA , da je Ferrari ove sezone u najlosijem izdanju nebi bio prvi medju konstruktorima , al ova rasprava ne ide nikud zato cemo zavrsiti i cekati VN Brazila pa poslije pricati ;)


Da jedan Truli,jedan Baton,pa da dodamo tu jos Webera pa Alonsa pa Gloka pa Kubicu.... pa naravno nista oni nisu ostvarili al opet to ih ne cini manjim vozacima od Hamiltona i da on moze radit sta god pozeli,vjeruj da neznam da je neko imao ovoliko prituzbi i zaljenja kao trenutno taj Vas Hamilton,vjerovatno ce te rec zato sto je crn.
Cinjenice su cinjenice,.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top