VN China F1

VN China F1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
17 - 19 Oct 2008
2008 FORMULA 1 SINOPEC CHINESE GRAND PRIX
Provisional Results

1 22 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 56 Winner
2 2 Felipe Massa Ferrari +14.9 secs
3 1 Kimi Räikkönen Ferrari +16.4 secs
4 5 Fernando Alonso Renault +18.3 secs
5 3 Nick Heidfeld BMW Sauber +28.9 secs
6 4 Robert Kubica BMW Sauber +33.2 secs
7 12 Timo Glock Toyota +41.7 secs
8 6 Nelsinho Piquet Renault +56.6 secs
9 15 Sebastian Vettel STR-Ferrari +64.3 secs
10 9 David Coulthard Red Bull-Renault +74.8 secs
11 17 Rubens Barrichello Honda +85.0 secs
12 8 Kazuki Nakajima Williams-Toyota +90.8 secs
13 14 Sebastien BourdaiSTR-Ferrari +91.4 secs
14 10 Mark Webber Red Bull-Renault +92.4 secs
15 7 Nico Rosberg Williams-Toyota +1 Lap 14
16 16 Jenson Button Honda 55 +1 Lap
17 21 Giancarlo FisichellaForce India-Ferrari +1 Lap
Ret 23 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes +7 Laps 5
Ret 20 Adrian Sutil Force India-Ferrari +43 Laps 19
Ret 11 Jarno Trulli Toyota +54 Laps 7
 
Član
gledo trku i mogu reci da je poprilicno beze bila. zali boze sto sam usto u 9 :D
nigdje napetosti ni zanimljivosti. ferrari promjeni onaj elektronski sistem u boksu i dokaza da je covjek bolji od kompjutera heheheh :D

sve u svemu, zasluzena pobjeda hamiltona, nije mu se niko ni priblizio, a kamo li da ga je ugrozio. iako ga uopste ne volim i papak je zesci. kud vise kad ga ni njegov timski kolega ne voli...
nadam se da ce mu u brazilu explodirat motor ili bar guma puci :D a zna se kome je brazil domaca trka i ko ce tu pobjediti...
 
Član
pih, ja prespavo jutros, kontam bice repriza, kad *****, ebga :D

Znaci, brazil ce da bude dramatican, razlika izmedju masse i hamiltona je u 7 bodova :] jedva cekam. :D
 
Član
razlika ista ko i prosle godine pred brazil izmedju hamiltona i kimija :D
a zna se da ce massa dobiti u brazilu, osim ako ne bude neke vise sile tipa greske mehanicara, crko motor i sl. ak sve bude u redu, smio bi dat bilo sta na pobjedu masse, sad zavisi sta ce onaj lehbo uradit. al da se to sve sredit sa nakajimom ili satom da "slucajno" kad ih hamilton bude pretico za citav krug, nevide da prilazi pa ga malo zakace, dovoljno da nemoze nastaviti utrku hehehhe :D

PS. vjeruj da nisi nista puno propustio. hamilton prvi od pocetka do kraja, kimi drugi, massa 3ci, 10ak krugova prije kraja na ciljnoj ravnini massa samo zaobiso kimija, isto ko da pretice nekog za citav krug, a do tad mu nije mogo pric na manje od 4sec. i beze se vozikali do kraja...
ja se kajem sto ja nisam spavo heheheh
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
...smio bi dat bilo sta na pobjedu masse...
nemoj molim te, ili bar se konsultuj s mojima, dje ces me ovako davat bez ikakvog pristanka i to... ccccc

salu na stranu, nisam ni ja gledala jutros, a obicno gledam... nesto mi bi mrsko tv upalit, nisam ga se ni sjetila do maloprije...

nije mi formula nesto vise uopce interesantna, mada i dalje kontam ici negdje tokom ljeta... ne znam, hamilton mi je bio pravo osvjezenje, ali onda mi je nesto postao bezvezan... ne znam, nesto mi se ogadilo...
 
Član
nisam cuo ko je prvi bio ????
hehehehehe
Ubio ih ciko momacki....
pita kolko hocete da vas ostavim..pa malo pusti da ne bi bilo puno reklama pa opet malo stisne gas:):):)

jes peder al vozi dobro:)

Nadam se samo da ne bude imo kakav kvar na sljedecoj utrci.....ko prosli put pa da izgubi titulu bezeveze....
 
joj koje preticanje Masse pored Raikonena , jel ima neko video , ono treba pogledati , koji majstor jbt bravo za njega , ono treba znati . :icon_rolleyes:

Mali crnjo ce da osvoji mada ce Brazil biti napet u pm , al pocetnicke greske Lewisa Hamiltona su proslost ;)
 
Član
sto se tice kvalitete vozaca, iako ne navijam ni za reno ni za njega licno, alonso nema konkurencije. jedino mu je shumi bio. covjek sa sranjem od renoa osvoji dvije utrke zaredom...
a ne znam dal ste to vec zaboravili masine ovosezonske pehove. npr onu utrku kad je covjek citavu vodio, i 3 kruga prije kraja mu crkne motor. znaci da bi sad bio daleko ispred hamiltona. a gdje bi samo mercedes bio da se ferrari-u brze gume griju...

i molio bi pristalice mercedesa da se sjete da budu zahvalni FIA-i sto uopste ucestvuju u F1. onako nisko se spustiti pa spijunirati konkurente, ma bjazi. kazna lafo 100 miliona, a nisu ni trecinu uplatili...

ma cigani ciganski, nikad ih nisam volio, cast hakinenu, a pogotovo ovog crnju ciganskog... odvratan mi je pravo. juce posto, a vec misli da je neka zvijezda. jedva cekam ono kad budu svi iste motore imali, onda ce se vidjeti ko je kakav vozac. kad ga takuma sato bude fuco uzduz i poprijeko...
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
joj koje preticanje Masse pored Raikonena , jel ima neko video , ono treba pogledati , koji majstor jbt bravo za njega , ono treba znati . :icon_rolleyes:

Mali crnjo ce da osvoji mada ce Brazil biti napet u pm , al pocetnicke greske Lewisa Hamiltona su proslost ;)

na ovo sam moro odgovorit. pa jarane za razliku od malog crnje kimmi zna za pojam "timskog kolege". massa mu je prosle god pomogo da uzme titulu, a ove god on njemu pomaze...
a sto se tice masse i njegovog majstorluka, sigurno je veci majstor od malog cige iz merca. skontaj samo kolko bi massa bio u prednosti da konstantno nije imo pehove. lik vodi i 3 kruga prije kraja crkne motor. lik vodi, pa mu se zaglavi crijevo za dosipanje goriva, upali mu se zeleno da krene, pa dobije kaznu prolaska kroz boksove...
ako je pored svega toga, jos uvijek u borbi sa hamiltonom i u malom zaostatku, zapitaj se onda ko je tu majstor a ko ne... zivio ti meni...

PS. dje smajli sto namiguje hebemu misa hehehe
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
joj koje preticanje Masse pored Raikonena , jel ima neko video , ono treba pogledati , koji majstor jbt bravo za njega , ono treba znati . :icon_rolleyes:

Mali crnjo ce da osvoji mada ce Brazil biti napet u pm , al pocetnicke greske Lewisa Hamiltona su proslost ;)

na ovo sam moro odgovorit. pa jarane za razliku od malog crnje kimmi zna za pojam "timskog kolege". massa mu je prosle god pomogo da uzme titulu, a ove god on njemu pomaze...
a sto se tice masse i njegovog majstorluka, sigurno je veci majstor od malog cige iz merca. skontaj samo kolko bi massa bio u prednosti da konstantno nije imo pehove. lik vodi i 3 kruga prije kraja crkne motor. lik vodi, pa mu se zaglavi crijevo za dosipanje goriva, upali mu se zeleno da krene, pa dobije kaznu prolaska kroz boksove...
ako je pored svega toga, jos uvijek u borbi sa hamiltonom i u malom zaostatku, zapitaj se onda ko je tu majstor a ko ne... zivio ti meni...

PS. dje smajli sto namiguje hebemu misa hehehe

E evo ti + za ovaj post ... kao da si mene pitao sta ces napisati ... ;)
 
emir_89 je napisao(la):
sto se tice kvalitete vozaca, iako ne navijam ni za reno ni za njega licno, alonso nema konkurencije. jedino mu je shumi bio. covjek sa sranjem od renoa osvoji dvije utrke zaredom...
a ne znam dal ste to vec zaboravili masine ovosezonske pehove. npr onu utrku kad je covjek citavu vodio, i 3 kruga prije kraja mu crkne motor. znaci da bi sad bio daleko ispred hamiltona. a gdje bi samo mercedes bio da se ferrari-u brze gume griju...

i molio bi pristalice mercedesa da se sjete da budu zahvalni FIA-i sto uopste ucestvuju u F1. onako nisko se spustiti pa spijunirati konkurente, ma bjazi. kazna lafo 100 miliona, a nisu ni trecinu uplatili...

ma cigani ciganski, nikad ih nisam volio, cast hakinenu, a pogotovo ovog crnju ciganskog... odvratan mi je pravo. juce posto, a vec misli da je neka zvijezda. jedva cekam ono kad budu svi iste motore imali, onda ce se vidjeti ko je kakav vozac. kad ga takuma sato bude fuco uzduz i poprijeko...

lol , majke ti odkud ti znas ko je koliko uplatio , cuj gdje bi mercedes bio da se Ferrariju gume brze griju hahahahaha , je li Renault spijunirao konkurente ???

i pogledaj na youtube trke Ayrtona Senne i Lewisa Hamiltona i reci mi molim te ima li slicnosti al iskreno . To sto ti nekoga ne volis ne znaci da je taj neko cigan .

Ako nisi znao ove sezone Ferrari ima najspremniji bolid tako da ce najveca steta biti za njih kada se uvede novo pravilo vezano za iste motore .

Eno i Alonso izjavio da ce pomoci Massi da bude prvak , jebote : Raikonen , Massa , Alonso vs. Hamilton , pa ako pobjedi u Brazilu onda stvarno je lik majsotr nad majstorima .

Juce posto a danas misli da je zvijezda?? Izvini drug ali prosle sezone u zadnjoj trci izbugibit naslov prvaka ( prva sezona) a u drugoj biti prvi do zadnje trke i boriti se za prvaka nije mala stvar i nema razloga da ne bude zvijezda ;)
 
Član
Ma sta pricas ljudino majke ti?
Porediti ovog balavca sa Sennom???? Ma nigdje veze ... to sto ga TI volis, ne znaci da je majstor u voznji
Niko ne kaze da je los vozac, cak naprotiv, momak vozi prilicno dobro, ali cinjenica je da je i proslu sezonu, zamalo osvojio naslov na srecu ... zato sto su glavni konkurenti imali pehova kao u prioci, a i ove sezone je ista stvar ...

Kako to da Ferrari ima najspremniji bolid??? Ovo im je jedna od najgorih sezona u novijoj istoriji! O cemu ti pricas? Nikako da nadju dobarodnos izmadju guma i bolida, konstantno imaju problema sa gripom, a i motori su optkazali dva puta ...

Ove sezone je Mercedes pokazao da ima najbolji bolid i svaka im cast na tome, a to naravno ide na ruku Hamiltonu, ali tu niko nista ne moze prigovoriti, ljudi rade i napravioli su dobar auto ... svaka im cast! Ali kad bi u takav bolid stavili i Sutila i on bi bio u borbi za svjetskog prvaka ... dok Massa u inferiornijem bolidu uspijeva drzati prikljucak i do zadnje trke se bori za prvaka i pored silnih problema koje je imao, dok su se u Mercedesu svi problemi desavali samo Kovalainenu, Ferrarijeve probleme su iskusili i Massa i Raikkonnen i obojica su gubili bodove, a Hamilton ih je samo sakupljao PRVENSTVENO zahvaljujuci DOBROM BOLIDU!!!! a ne svojim vozackim kvalitetama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top