Vlasnik A klase Sarajevo,Hrasno,ive lole ribara?

Vlasnik A klase Sarajevo,Hrasno,ive lole ribara?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sarajevski lopovluk je opjevan u vise navrata odmah iza olimpijade i ne vidim razloga da se palite bezveze ;)
 
Član
BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:
Ma samo vas cekamo, doci cete kad tad, a bilo sta cemo ostaviti u Sarajevu, makar i kapicu ventila, jbg moramo i mi od neceg dobra auta kupit :lol:
Kad se otisnemo iz starogradskih mahala naje... ste, kupimo sve pred sobom, zajebani smo mi u SaraJvu
 
Član
al se ovdje nacitah gluposti majko mila, po nekim postovima izvlacim konstataciju da u sa ne smijes ostaviti nista sve ti se odradi, npr meni nikad nista nije odradjeno sa auta, 100 puta sam ostavio auto otvoreno a muzika bar 400km bila je vrijedna, bilo o kojem gradu je rijec moras ostaviti vozilo na vidno mjesto, gdje prolazi veci broj ljudi, manja je vjerovatnoca da ce ga neko ukrasti ili pak neku drugu stetu nanijeti, zna se vecinom kud se kotiraju lopovi.. npr uzet cu primjer raja ostavi u podzemnu garazu auto, logicno da je lakse lopovima tu ukrasti, em nema kamera em nema fizickog nadzora, em je tamnije, manje ljudi prolazi.. a ta prica da je u sa svaki treci covjek lopov, stvarno nema smisla.. ima klosara i sljama al da je takva situacija e to je vec vrijedjanje
 
Legend
BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:

A oprosti molim te odakle si ti ?
Vidim da zivis u dijaspori, pored naznacene lokacije vidim da si dosta i nepismen, mozemo to razmotrit kao rijetko koristenje tvog maternjeg jezika, ili si bjezao sa jezika i knjizevnosti u osnovnoj i srednjoj.. nebitno

Nemam bas sad nesto volje da kopam po tvojim porukama i da si stvaram sliku o tebi, da li si ovo napisao samo da bi "potpalio situaciju" ili je to tvoje stvarno misljenje o ljudima koji zive u Sarajevu, opet me ne interesuje ali cu samo reci da ti je komentar sasvim neukusan..

Za pocetak imas 15% warn pa u buduce pazi malo sa svojim komentarima, i pravopisom, pozeljno bi bilo ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:

A oprosti molim te odakle si ti ?
Vidim da zivis u dijaspori, pored naznacene lokacije vidim da si dosta i nepismen, mozemo to razmotrit kao rijetko koristenje tvog maternjeg jezika, ili si bjezao sa jezika i knjizevnosti u osnovnoj i srednjoj.. nebitno

Nemam bas sad nesto volje da kopam po tvojim porukama i da si stvaram sliku o tebi, da li si ovo napisao samo da bi "potpalio situaciju" ili je to tvoje stvarno misljenje o ljudima koji zive u Sarajevu, opet me ne interesuje ali cu samo reci da ti je komentar sasvim neukusan..

Za pocetak imas 15% warn pa u buduce pazi malo sa svojim komentarima, i pravopisom, pozeljno bi bilo ;)

;)
 
Legend
Yellow je napisao(la):
Aj diktatoru, zaključaj ovu temu, kad nije moguće komentirati

bas si uporan..
sta si ti komentarisao molim te ?
napisao si komentar, izbrisan je zato sto nije bio pristojan, i sta sad jos se zalis sto je obrisan ?
de uozbilji se molim te..
 
Član
Aj Noke nepričaj gluposti, vidiš da se čovjek zajebava a vi se ufatili srati ko ćoravi. Na koji qrc bi ličilo kad bi svi reagirali kao ti i pojedinci kad se god netko zajebava. Isto ste balavurdija koju možemo vidjeti na facebooku.
A neznam koji klinac ja trošim svoje živce na smirivanje situacije, jebe mi se, aj ćao, nek si živ i zdrav.
 
Legend
Yellow je napisao(la):
Aj Noke nepričaj gluposti, vidiš da se čovjek zajebava a vi se ufatili srati ko ćoravi. Na koji qrc bi ličilo kad bi svi reagirali kao ti i pojedinci kad se god netko zajebava. Isto ste balavurdija koju možemo vidjeti na facebooku.
A neznam koji klinac ja trošim svoje živce na smirivanje situacije, je*e mi se, aj ćao, nek si živ i zdrav.

aha i sta sad se ja trebam spustit na njegov nivo i kao moderator foruma za**avat se okolo ?
Mislim da ovaj forum ima sasvim drugu namjenu, dio koji se odnosio na offtopic je izbirsan ako si primjetio, znaci da se vise ne tolerise vase glupiranje po forumima.. ovo i ako je za**anacija (ja je tako nisam shvatio) onda je krajnje neukusna i neslana, tako da se ne planiram spustati na taj nivo.. zao mi je ako si ti na njegovom nivou..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top