Vlasnik A klase Sarajevo,Hrasno,ive lole ribara?

Vlasnik A klase Sarajevo,Hrasno,ive lole ribara?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Maloprije stojim na balkonu i parkiranoj sivoj A klasi prve generacije prilazi zadnjem kraju identicna takva a klasa,ruka kroz prozor momak pokusava da otkine zadnji brisac,kontam ne bi da to meni neko uradi isto zaderem se halo sta to radis,***** li ti majku! Momak odmah na gas ode, nmg da vjerujem vozis auto od 8 milja i nemas 50 km za brisac,ccccc :icon_sad::icon_evil::icon_eek::icon_question::icon_rolleyes:
 
Nista cudno nedavno crni djip toyota rav4 kroz ulicu stade pored identicne i krenu da skida retrovizor i eto ja slucajno naletim kako idem kuci i samo se pokupise i odose dalje .
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Jeftinije je nego na otpadu :lol:

A da tebi neko otkine druze? :icon_question::icon_confused:

e bgm evo sad pogleda il ga je neko vratio il ga je onaj skino :icon_confused:
 
Član
Kako god okreneš nije u redu,radiš da stvoriš i neki papak dodje i otkida tvoj brisač,takve uhvatit i dobro nalemat...
Činjenica da takvih slučajeva ima više u većim gradovima,lakše pobjeći,a manje su poznati širokim narodnim masama...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nista cudno nedavno crni djip toyota rav4 kroz ulicu stade pored identicne i krenu da skida retrovizor i eto ja slucajno naletim kako idem kuci i samo se pokupise i odose dalje .

Spasio si Dr. da mu ne ukradu :lol:
 
Legend
ovo vam cudno ?
pa gdje zivite vi, u svicarskoj ?
ne krade se samo u hrasnom, nego niste upuceni..
nazalost, kako nam je, tako nam je, ali je ovih sitnih lopova sve vise i vise..
 
Član
Nista novo, meni je neko skidao pragove na parkingu tek kad sam ih uzeo (iako i dalje ne znam sta ce mu) sva sreca naisao sam u pravi trenutak, naravno isto u hrasnom... Lakse je ukrasti brisace nego dati pare za nove :icon_sad: ...
 
Član
Ma to su sve klosari daj sta das za droge,cigara i sl,,,kud ces vise kad je meni dosao ispred kuce i ukrao papuce,majku mu njegovu i tako se pomalo kralo po mom komsiluku zavuce se komsiji u kombi kroz gepek dodje policija vadi nema cega ne vade,onda ga drugu noc ufate komsije i namlate ga jer je ukrao gajbu piva ,,opet sad ide u drugi dio komsiluka dok ga i oni ne namlate,,,jbg glavu mu razbili i opet se nije opametio ;(
 
Član
nije mi jasno, sta ima od onog sto iscupa s auta? ako brisac otkine, tesko da ce mu moci posluzit, il ce ostetit kroner, il ce puknut nosac:icon_confused:
 
Mirsado je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Nista cudno nedavno crni djip toyota rav4 kroz ulicu stade pored identicne i krenu da skida retrovizor i eto ja slucajno naletim kako idem kuci i samo se pokupise i odose dalje .

Spasio si Dr. da mu ne ukradu :lol:

Nije od Dr. bio , ovaj je od nekog lika sto ima veze sa crkvom ovde :)
 
Član
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top