vise konja

vise konja

Član
e ovako sta bih mogao da uradim da povecam snagu na motoru vozim mercedes 190 2.3 l ,i da li je ko na forumu stavljao turbo punjac na taj motor i volio bih da mi objasni kako i sta je potrebno hvala
 
Član
kupi sebi 300e 124 i ugradi ga u 201 i imas raketu ,ja mislim da nije bas tesko to nac i ugradit.
3000ccm i 180ks i dosta za 1200kg

kupi sebi 300e 124 i ugradi ga u 201 i imas raketu ,ja mislim da nije bas tesko to nac i ugradit.
3000ccm i 180ks i dosta za 1200kg
 
Član
druze hvala na svemu a popravio sam onaj problem ,stavio komplt usisnu granu sa diznama i k- glavom sve i sada je super manje para me izaslo a nisam htio puno da se zezam ,a ipak ako budem bilo sta radio samo staviti 2.6L i ja mislim da je dovoljno a takvog u Njemackoj mogu da nadjem za nekih 1500 eura kompletnog ,jer pricao sam ti sve zasto ga ostavljam sebi veliki pozzzz;);)
 
Član
Pozdrav ljudi,imam omegu b,2.5v6,planiram ugradit turbo i ostalo sta ide uz to,zanima me dal ce mi to zeznut motor i dali ima bolji nacin za povecat konjazu od toga
 
Član
Pa ako ugradis sve sto treba kao sto kazes nece zeznuti motor, ali pitanje je da li znas sta je sve potrebno da ugradis?

Ako se trazi dodatna snaga samo ponekad, onda je mnogo bolji izbor ugradnja N2O...
 
Član
Bolji nacin na atmo-benzincu nema... zeznut motor ? Tesko je reci zavisi koliko se kvalitetno odradi sa kakvim dijelovima, sa kakvim znanjem itd... A da te pitam, jel imas neku cifru koju mislis uloziti u taj motor i sve pratece ? :icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Bolji nacin na atmo-benzincu nema... zeznut motor ? Tesko je reci zavisi koliko se kvalitetno odradi sa kakvim dijelovima, sa kakvim znanjem itd... A da te pitam, jel imas neku cifru koju mislis uloziti u taj motor i sve pratece ? :icon_biggrin:

Kolko cu ulozit jos neznam,htio sam se prije informirat o svemu
 

IGY

Član
pa eto informativno ispod par tisuca eurica ne razmisljaj o kvalitetnom turbo upgrade-u
 
Član
tibor987 reci mi sta bi po tvom trebo ugradit i kolko bi me to sve izaslo,al da je sve kako treba bit?
 
De Tibore objasni cojvejku sta bi po tvom trebalo da se uradi :D


bez ljutnje, al jes ovo komicno kad neko "planira" da ugradi turbo, a ne zna ni sta mu treba, cak ni osnove.

Nisam ni ja strucnjak, al sigurno da se o tome ne bi informiso na forumu, pogotovo ne na bhtuningu ;)

Realnije bi bilo da si to pitao na nekom Opel forumu i to prije toga da si skupio sve sta ti treba pa tek onda pitao kad zapne negdje, a zapet ce sto posto
 
Član
http://www.cxracing.com/ evo pa narucis sebi turbo kit, falice ti pumpa, vece dizne i mapiranje.... eto toliko od mene
 
Top