Video okupljanja ciljuge 10.04.2011

Video okupljanja ciljuge 10.04.2011

Član
Matej s Corvettom Z06 je danas pravio spektakl, auto se odmakne pola kilometra niz put i i dalje je cujes kao da stoji kraj tebe, strasno nesto :D
 
Član
o vjeruj :) cca 570-80 ks trenutno, dlacice na noznim prstima se najeze kad momak stisne gas :) ja nemam klipova od danas, imam samo ovu sliku od prosle god

25139_377588728194_673718194_3772008_7304849_n.jpg
 
Član
Strasno vozilo, do 110-20 kmh i "nije nesto" (relativno naravno :D ) jer mu je to prva brzina, i slajdra do besvijesti :D al' kako nabire dalje, majko moja, bori se s njom svo vrijeme da je upravi :)
 
Član
Vjerujem :icon_biggrin: I ova obicna me dosta strasila, na 100 km/h uz full ispravljen volan poklopim pun gas a straznji kraj ide blago lijevo-desno. To je prvi auto koji me prepao svojom brzinom i tad kontam, kome treba vise snage od ovoga - 12.5 na 402 metra je ova isla. Z06 je jos brza :D
 
Član
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150539991505504&comments

evo jedan klipic, al' je s FB pa ne znam hocel moci se otvoriti....
 
Odakle je ta Vetta, iz Tz? Nisam je vidjo po Tz nikako. I sta, bio momak danas sa njoj na Ciljugama jel, imal brzeg :icon_biggrin:
 
Član
suti ta corvetta je kasnije nekad imala udes, mogao je triza vozit da se nije uspio zabavit mijenjanjem tablice :D

btw. erole krede nema ni za lijeka :lol:
 
Član
to je bilo u to doba, nista strasno, poderao joj desnu stranu covjek s meckom 190, prestrojio se u nju....pred 50 svjedoka s OMVa lik nas ubjedjuje da je corveta njega udarila, presla mu u traku, kad policajac gleda u pod, trag gume sirok 30 cm, (kako je corveti pukla guma :D ), hop krene ga pratiti, kad gledaj cuda, maltene u po corvetine trake pocinje, znaci momak skoro trotoar zajahao bjezeci od mecke ....
 
Top