Video okupljanja ciljuge 10.04.2011

Video okupljanja ciljuge 10.04.2011

Administrator
opet je bilo fino okupljanje i izgleda dosta potezanja:cool::cool: nikako da navratim, nedjeljom najvise posla:icon_biggrin: ali biti ce prilike;)
 
Član
V6, 3 puta zaredom je bio donji :) odmicem mu konstanto do 4te, onda tek "uhvati" korak, al' to je vec 150-60, da idemo do 200 mozda bi me stigao.....malo je tesko ocijeniti sa starta, nemam isti start kao prosle godine jer su mi gume dosta losije, slajdram do besvijesti.....moracu nesto uciniti po tom pitanju

BTW Sajo svaka cast na snimkama, svaki put dokumentujes :) pridji kad da se upoznamo pobogu, jos te nisam "skontao" :)



Poredacu jos par klipova, evo prvo Golf kec vs Mecka S500

http://www.youtube.com/watch?v=hvQ4gEp7W24

Nazalost blok u kecu nije izdrzao, 3 klipnjace su ga prestigle do cilja, al' je vec bio kilometar ispred mecke, a pobjeda je pobjeda :cool:
 
Fino boga mi opet vas bilo dosta :cool:

Seres ba da je Tali otkazo kec, ***** ga, jel bar bilo u pare :)

nego, sta je ovom zelenom e36?
 
Član
macak ide k'o blentav, sad fercera kako treba, lamelu novu stavio jucer maxuz, auto se ispaljuje kao da ga neko cvokom opali, samo par 4wd od juce su imali bolji start od njega.....
 
trizex je napisao(la):
V6, 3 puta zaredom je bio donji :) odmicem mu konstanto do 4te, onda tek "uhvati" korak, al' to je vec 150-60, da idemo do 200 mozda bi me stigao.....malo je tesko ocijeniti sa starta, nemam isti start kao prosle godine jer su mi gume dosta losije, slajdram do besvijesti.....moracu nesto uciniti po tom pitanju

BTW Sajo svaka cast na snimkama, svaki put dokumentujes :) pridji kad da se upoznamo pobogu, jos te nisam "skontao" :)



Poredacu jos par klipova, evo prvo Golf kec vs Mecka S500

http://www.youtube.com/watch?v=hvQ4gEp7W24

Nazalost blok u kecu nije izdrzao, 3 klipnjace su ga prestigle do cilja, al' je vec bio kilometar ispred mecke, a pobjeda je pobjeda :cool:




Hvala mozda sledeci puta se upoznamo;) na 5:17 i 6:06 sam ja sa golfom 3 protiv protona
 
Član
vidio sam plavog keca,smedju dvicu i crnu cetvorku na ilincici idu na ciljuge...:D....pa vama super tu budee;);)
 
Top