Vicevi

Vicevi

Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Bio neki stari dedo negdje oko Olova i kad su izašli mobilni telefoni kupio jedan i nije ga ispuštao iz ruku, ni kad je umro; rekao je da ga obavezno ukopaju sa njim. I hajde tako mu sin i uradi. Ali je dedo imao i 2 unuka,nestašna hajvana, koji su izvadili SIM Card prije nego su ga pokopali. I prošlo 10 tak dana od toga, pošao sin na akšam u džamiju, a uzmu ovi unuci karticu i nazovu ga. Čovjek ulazi u džamiju, kad ono piše na mobilnom "Babo calling". Frajer se izgubio, ušo u cipelama u džamiju, i sav ishavješćen kod hodže. Nije mogo sebi doći 7 dana. Baš u to vrijeme umre i komšija Ismet. Kad sad stiže SMS od babe: "Reci Ismetu da mi ponese punjač"

Ovo se inače desilo u Crnoj Gori na Cetinju.;)
 
Član
Instruktor : Sa jedne strane je baba,sa druge full pička,šta ćeš da nagaziš ?
On : Babu !
Instruktor : Pa kočnicu,pizda ti materina

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
dobar :lol::lol:

Decko : Veceras cemo sex imati
Devojka : Vazi
Decko : Spavam sa bratom u krevetu na sprat i on je dole
On ce misliti da pravimo sendvice i ovo su sifre :
Paradajz - Brze , Krastavac - Jace
...
Sutradan kod njega
Devojka : Paradajz , Krastavci , Krastavci , Paradajz

A njegov mali brat : Prekinite da pravite sendvice
Pada vam majonez po krevetu
 
Član
Nije vic, ali je istinita priča. Nikad se u životu nisam ismijao kao tad.

Umro je čovjek u okolini Laktaša i na sahrani, kako to već ide, plaču babe, žene, djeca,..., i udovica. I kuka ti ona tako dugo, ali jedan dio je posebno interesantan:
- Ajooooooj, što me ostavi, ko će meni sad ku'ruza mrviti i prodavati, ajoooooj,...
Kad će ti njen i sin pokojnika:
- Neka, mama, ne kukaj, prodavaćemo ih u klipu.

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
isto tako nije vic, nego istinita prica iz autobusa. prica mi neki dan jaranica kako se vozila u busu i tu oko nje nekakvih srednjoskolaca. skoro je bila ona akcija za nezz koliko KM dobijes 100minuta razgovora. i malac govori uskoro mu to istice, a ostalo mu 50-ak minuta. kad na to neka mala, "ih ja bi to potrosila za 10 minuta" :D
 
emir_89 je napisao(la):
isto tako nije vic, nego istinita prica iz autobusa. prica mi neki dan jaranica kako se vozila u busu i tu oko nje nekakvih srednjoskolaca. skoro je bila ona akcija za nezz koliko KM dobijes 100minuta razgovora. i malac govori uskoro mu to istice, a ostalo mu 50-ak minuta. kad na to neka mala, "ih ja bi to potrosila za 10 minuta" :D

:lol::lol::lol::lol: :smajli16:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
isto tako nije vic, nego istinita prica iz autobusa. prica mi neki dan jaranica kako se vozila u busu i tu oko nje nekakvih srednjoskolaca. skoro je bila ona akcija za nezz koliko KM dobijes 100minuta razgovora. i malac govori uskoro mu to istice, a ostalo mu 50-ak minuta. kad na to neka mala, "ih ja bi to potrosila za 10 minuta" :D

:lol::lol::lol::lol: :smajli16:

ta nije chuck norris :lol::lol::lol:
 
Član
javlja se lik na raadiju...i kaze zeleo bih da kazem da sam nasao novcanik i u njemu 150 000 dinara, 3 000 eura, viza kartica, i licnu kartu na ime Zoran. Kaze spiker sa radija, pa dobro, sta zelite ? Kaze on, ako moze jedna pesma za ZOKIJA :D
 
Član
Umrla u covjeka majka i on ode do hodze da vidi sta i kako i koliko para za troskove dzenaze,i hodza mu kaze 350km.I pita covjek hodzu " hodza moze li to sta jeftinije,nemam para,tesko mi,neradim itd itd?",a njemu hodza odgovori " pa et moze za 250km al dzenaza ce biti k'o *****..
 
Član
Evo jedan zenski:
Kad god me zanima sto ON radi i gdje je, uključim Discovery, vidim da je na grani,da jede bananu i da je sretan.
 
Član
Na nesreću, ispao jedan putnik iz aviona.
Srećom, pod njim se našao plast sena.
Na nesreću, iz plasta su virile vile.
Srećom, promašio je vile.
Na nesreću, promašio je i plast!
---------------------------------------------------------------------------
1.Trenutno si na internetu!
2.Visis na bhtuningu!
3.Upravo citas ovo..
5.Nisi primjetio/la da broj 4 fali!
6.Sad provjeravas.....
.....................7.!Postoje 4 istine o tvom
zivotu!
1.Ne mozes dodirnuti sve zube jezikom!
2.Idiot si jer to upravo pokusavas :p
3.Istina pod brojem 1 je laz!...
4.Smejes se..jer si......idiot. :D
 
Top