Vicevi

Vicevi

Hitler: Idi do zeljeznicke stanice i pokupi pet nasih vojnika i deset jevreja,uzmi dzipa iz kasarne..!!!
Vozac: Zalim gospodine,ali nece moci.
Hitler: Zasto?!
Vozac:pa u dzipa moze stati samo pet nasih vojnika,sta cemo za jevreje!
Hitler: Pa ponesi usisivac!!!

:D black humor :D
 
Član
Dosla mala cigancica kod doktora i kaze: "Doktore imam 14 godina i jos sam nevina, da li je moj otac normalan?"


:D
 
Početnik
Igraju crkva i dzamija i znate o brani za crkvu ? Casna Sestra-znate sto?

PA NIJE GA PRIMILA 40 GODINA ! :lol:
 
Član
Vode Mujo i Fata ljubav da sve iskri. Fata šuti, ne pušta niti glasa.
Mujo: "Fato, zar ti ne uživaš? Što ne jauceš?"
Fata: "Jel' se to mora?"
Mujo: "Naravno!"
Fata: "Dobro, onda "joj!""
 
Početnik
Dogadjaj kod nas u skoli!

Ulazim ja u razred do naseg neki dan da posudim kredu tu se nalaze sesti razredi znaci ono malci brate i sad svi sjede a nastavnik geografije se valja od smeha ! Sad meni neobicno reko nastavnice sta se desava kaze nastavnik " djeco ajde recite i njemu kako se zovu ljudi koji proucavaju i rade oko vulkana" kad oni ni pet ni sest "vulkanizeri ! :O

:icon_biggrin:
 
G2_1.6B je napisao(la):
Dogadjaj kod nas u skoli!

Ulazim ja u razred do naseg neki dan da posudim kredu tu se nalaze sesti razredi znaci ono malci brate i sad svi sjede a nastavnik geografije se valja od smeha ! Sad meni neobicno reko nastavnice sta se desava kaze nastavnik " djeco ajde recite i njemu kako se zovu ljudi koji proucavaju i rade oko vulkana" kad oni ni pet ni sest "vulkanizeri ! :O

:icon_biggrin:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
G2_1.6B je napisao(la):
Dogadjaj kod nas u skoli!

Ulazim ja u razred do naseg neki dan da posudim kredu tu se nalaze sesti razredi znaci ono malci brate i sad svi sjede a nastavnik geografije se valja od smeha ! Sad meni neobicno reko nastavnice sta se desava kaze nastavnik " djeco ajde recite i njemu kako se zovu ljudi koji proucavaju i rade oko vulkana" kad oni ni pet ni sest "vulkanizeri ! :O

:icon_biggrin:

:icon_eek:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Dogadjaj kod nas u skoli!

Ulazim ja u razred do naseg neki dan da posudim kredu tu se nalaze sesti razredi znaci ono malci brate i sad svi sjede a nastavnik geografije se valja od smeha ! Sad meni neobicno reko nastavnice sta se desava kaze nastavnik " djeco ajde recite i njemu kako se zovu ljudi koji proucavaju i rade oko vulkana" kad oni ni pet ni sest "vulkanizeri ! :O

:icon_biggrin:

:icon_eek:

pa njemu je 14 godina:D
 
Član
tlinest godina i znam sve ali bas sve o tjuniranju i stavljanju spojlela i tulbina
b0a1623a3b0453a6217123a%255B1%255D.jpg
 
Član
love_machine je napisao(la):
kako je nastala Krasan(ono slatko tjesteno)

pravila žena hljeb u Fojnici

a vid ga jes qrasan ;)

nisi bas u toku :D

u pitanju je "krosan"

i nije ga pravila zena iz fojnice nego melisa iz banovica :p
 
Početnik
Voze se autom mehaničar, električar i programer, i auto se nakon nekog vremena pokvari.

Kaže mehaničar - ma najverovatnije je u pitanju mehanika.

Kaže električar - ma najverovatnije je u pitanju elektrika.

Kaže programer - ma šta mislite da ja izađem iz auta, pa da ponovo uđem - možda će proraditi.


nezz jel bio al je dobarrrrrrrr
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Poređao Hitler logoraše pa pita prvog:
H: Koliko si težak?
Ž1: 12 kila|
H: A ti do njega?
Ž2: 15 kila|
H: A ti treći?
Ž3: 18 kila|
H: (raznježi se i uhvati ga za obraz) A, buci, buci.
evo i ovaj :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Obama nazove Putina na crveni telefon:
- "Molio bih te za uslugu. Nasa fabrika kondoma je izgorela i hitno
trebamo 10 miliona kondoma, da zaustavimo prenaseljenost !"

- "Nema problema, jos nesto ?" kaze Putin
- "Da, i voleo bih da su plave boje i primerene nasoj muskoj populaciji: 25 cm dugi i 8 cm precnika !" - napravi se Obama vaznim.
- "Ok, no problem !" - rece Putin stisnutim usnicama.

Pozove direktora fabrike kondoma:
- "Mozete li poslati u Ameriku 10 miliona kondoma plave boje 25 cm duge i 8 cm precnika?"
- "Nema problema, odmah, jos nesto ?"

Putin promisli i rece:

- "Na svaki dodajte natpis - MADE IN RUSSIA, SIZE SMALL !"
 
Top