Vicevi

Vicevi

Član
Došao pedofil kod doktora i upita ga doktor: - Pa dobro čoveče, šta je sad bilo? Ne prođe ni sedam dana a ti opet kod mene!? Pedofil odgovara: - Joj, pusti to doktore i pomagaj – uštinula su me vrata od inkubatora…
 
Član
Šeta Fata po divljem zapadu...kad iz grma izleti Indijanac i krene da siluje Fatu. Nakon što je obavio svoje, ponosno joj kaže: Ako ti se nešto dogodi kroz devet mjeseci znaj da je to od poglavice DVA-PERA. Odgovara njemu Fata: Ako nešto počne da te pecka kroz tjedan dana znaj da je to od Fatinog TRI-PERA.
:lol::lol:

Šeta Fata po divljem zapadu...kad iz grma izleti Indijanac i krene da siluje Fatu. Nakon što je obavio svoje, ponosno joj kaže: Ako ti se nešto dogodi kroz devet mjeseci znaj da je to od poglavice DVA-PERA. Odgovara njemu Fata: Ako nešto počne da te pecka kroz tjedan dana znaj da je to od Fatinog TRI-PERA.
:lol::lol:
 
Došla plavuša u salon da kupi auto, i prodavač joj govori: "Ako na otvorenom putu troši 7, a u gradu 9 litara, onda....." Plavuša će na to: "Oprostite što vas prekidam, a kako auto zna da je u gradu?!"

moderatori zakljucajte temu,bolji vic ne postoji :smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Šeta Fata po divljem zapadu...kad iz grma izleti Indijanac i krene da siluje Fatu. Nakon što je obavio svoje, ponosno joj kaže: Ako ti se nešto dogodi kroz devet mjeseci znaj da je to od poglavice DVA-PERA. Odgovara njemu Fata: Ako nešto počne da te pecka kroz tjedan dana znaj da je to od Fatinog TRI-PERA.
:lol::lol:

Šeta Fata po divljem zapadu...kad iz grma izleti Indijanac i krene da siluje Fatu. Nakon što je obavio svoje, ponosno joj kaže: Ako ti se nešto dogodi kroz devet mjeseci znaj da je to od poglavice DVA-PERA. Odgovara njemu Fata: Ako nešto počne da te pecka kroz tjedan dana znaj da je to od Fatinog TRI-PERA.
:lol::lol:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Šta je vrhunac krize?
Kada uđeš u kinesku radnju i kažeš:
• Ništa, ništa, samo gledam...




Dečko laska plavuši:
• Ti si najlepša i najbolja devojka koju sam ikad upoznao!
• Daj, ne lažiiiiii, hoćeš samo da me kresneš!
Dečko:
• Opaaa, još si i pametna!
 
Nekada davnoo u Jugoslovenskoj narodnoj armiji . . .
Kapetan objašnjava vojnicima pojam asocijacije ...Uzme iz džepa maramicu i počne mahati s njom ...
Kapetan:
-'Ivice! Na šta ti pomisliš, kad ja mašem maramicom?'
Ivica:
-'Na rastanak, druže kapetane. Mama mi maše maramicom, a ja odlazim... ja se opraštam ...'
Kapetan:
-'Odlično! Asocijacija je rastanak ...
-Stevo, a na šta ti pomisliš, kad ja mašem maramicom?'
Stevo:
-'Na ples, druže naredniče. Mi plešemo kolo, izvadimo maramice i mašemo njima ...'
Kapetan:
-'Odlično! U tom je slučaju asocijacija ples.
-Zlajo, na šta ti pomisliš, kad ja mašem maramicom?'
Zlajo:
-'Na pičku, druže kapetane!'
Kapetan:
-'Pa kako možes da pomisliš na pičku, kad ja mašem maramicom!??!!'
Zlajo:
-'Druže kapetane, ja non-stop mislim na pičku, maho ti maramicom il' ne maho!
 
Član
Dolazi djed kod doktora i fali se kako mu je zena trudna , a on u tim godinama , kaze njemu doktor ajde sjedite da vam objasnim, "Znate kad odete u lov i naciljate puskom i pratite patku i tamam da opalite a ona padne" -da da znam- "e pa sta se desilo ? Pa opalio neko prije mene , EEEEE TO TOOO DJEDEE

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Otišli momak i cura u kafić,i pita on nju šta ćeš popit'.
Kaže ona: Coca colu, Red Bull i jednu toplu čokoladu.
Kaže momak: Halo bona,nisam te pito' šta ćeš popit,popit,popit
 
Član
Mujo i Haso krali paprike.
Mujo krade,a Haso strazari.
i dode policajaj Hasi
- Haso sta radis?
-Smisljan pjesmicu....
- Da cujem!!
-Gore nebo
Dole afrika
bjezi Mujo
JEBALA TE PAPRIKA!!!
 
Član
ON: Cao,Ja sam Kenan.
ONA: Taima !
ON: Nema nita,ta ima kod tebe ?

Dosla starija seljanka kod doktora na pregled.Uzeo dr stetoskop i kaze zeni:"Diši."
A ona odgovara:"Tu šam.

:lol::lol:
 
Član
hoce mujo i suljo da pokrenu biznis
i konta ju sta ce
kazu granap
ma jok puno ima toga
taxi i njih puno
kaze hajmo radnju za sunecenje
sada ovih muslimana
imaa da zgrnemo pare
i pita mujo kako cemo djelit pare
kaze ovaj njemu
***** tebi ***** meni
 
Član
Sjedi učenik na času i piše status na fejsbuku:
-Svi uče, samo ja na fejsbuku. B|
Poslije izvjesnog vremena, komentar od profesora:
- Hoćeš da ustaneš da vidiš keca il' da te tagujem !?
 
Top