Vicevi

Vicevi

Član
Kaže Mujo Hasi: "Ku*** mi je ko njemački ovčar?" Haso: "Ma nemoj me zajebavati, pa kako to?"
Mujo: "Ma kad ti kažem, eto ženi neće ništa, a susjedu oće poderat!"
 
Član
Kuca plavuša po banderi,kad naiđe policajac i pita je:
-Što kucaš tu?
Plavuša će:
- Pa piše da izdaje stan, a ne otvara niko!
Policajac će:
- Pa čudi me baš, a i svetlo im gori...
 
Član
DECKO: jel' bi spavala sa mnom za 100 € ?
DIJEVOJKA: naravno da NE
DECKO: a za 200 €
DIJEVOJKA: NE!
DECKO: a za 2000 €?
DIJEVOJKA: paa dobro, bih.
DECKO: a za 30 €?
DIJEVOJKA: omg, sta ti mislis da sam ja?
DECKO: to smo vec utvrdili, sad se cjenkamo
 
Član
Policajac: - Jel’ znate da ne smete psa voziti na prednjem sedištu ?!
Vozač: - Ali to je plišani pas!!!
Policajac: - Rasa nije bitna!!!

:D
 
Član
Izveo momak curu sa sela na kafu.
Konobar :Izvolite ?
Momak :Ja cu produzenu!
Cura : Ja cu kahvu s mlijekom al' nemoj mi kajmaka mećat... :D
 
Član
Izveo momak curu sa sela na kafu.
Konobar :Izvolite ?
Momak :Ja cu toplu cokoladu!
Cura : ja necu nista uzet cu 2 reda od njega hahhahahahahaha
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Silovali babu, i na sudu je pitaju: - Bako šta vam je bilo najteže. - Kad mi digoše noge, a ono trunje iz opanaka sve mi u oči upade..


:lol::lol::lol:
 
Sjede u vagonu: Kinez, Amer, Bosanac i Švicarac. Odjednom ustane Kinez i baci kroz prozor košaru punu riže. Amerikanac ga pogleda i začuđeno pita:
- Zašto si bacio rižu, pa šteta je...
- Ma u Kini imamo riže k'o pijeska - veli Kinez.
Malo kasnije, ustane Amer i baci svežanj dolara kroz prozor. Švicarac se prenerazi i pita:
- Zašto baci dolare van?
- Pa mi u Americi imamo dolara ko u priči - veli Amerikanac.
Sjede oni dalje tako, na to Švicarac pogleda Bosanca, a Bosanac će brzo:
- Nemoj da ti slučajno padne na pamet..
:lol::lol:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nakon dugog nagovaranja, muž je odveo ženu na prvu partiju golfa u njenom životu, i što je bilo očekivano njen prvi udarac je završio u prozoru predivne kuće u blizini golf igrališta. Muž je poludeo.
- "Upozorio sam te da budeš oprezna, sad ćemo morati otići tamo, izvinuti se i platiti štetu na prozoru."
I tako je par otišao do kuće i pokucao na vrata. Iznutra se začuo ugodan glas.
- "Uđite."
Kad
su ušli imali su šta videti, ne samo da je prozor bio razbijen, i staklo posvuda po podu, nego se razbila i predivna antikna vaza.
Na naslonjaču je ležao mlađi muškarac.
- "Da li ste vi par koji je razbio prozor?"
- "Da, gospodine, strašno nam je žao."
- "Oh, nije se potrebno izvinjavati, zapravo, ja sam Vam vrlo zahvalan. Vidite, ja sam duh i bio sam zarobljen u toj vazi više od 1000 godina. Sad kad ste me oslobodili, mogu Vam ispuniti tri želje. Ako vam ne smeta svakome bih ispunio po jednu želju, a zadnju bih ostavio za sebe."
- "Oh, to je odlično." kaže muž.
Razmislio je na trenutak i rekao.
- "Želim milion dolara svake godine do kraja moga života."
- "Nema problema" rekao je duh, "to je najmanje što mogu učiniti, uz to garantujem Vam dug i zdrav život. A sad vi gospođo, što vi želite?"
- "Želim ogromnu kuću sa slugama u svakoj državi na
svetu." kaže ona.
- "Računajte da je sređeno" kaže duh. "I ne samo to, vaš dom će uvek biti siguran od požara, provalnika i drugih prirodnih katastrofa."
- "A sada," kažu muž i žena zajedno, "koja je tvoja želja?"
- "Pa dobro, kako sam bio zarobljen više od hiljadu godina, moja želja je da imam sex sa Vašom ženom."
Muž pogleda ženu i kaže.
- "Pa draga, znaš da smo oboje bogati, imamo sve te kuće, što kažeš?"
Ona je razmišljala trenutak i rekla.
- "Znaš, nije mi svejedno, ali s obzirom na sve, mogla bih to podneti, ali što je s tobom dragi?"
- "Draga, znaš da te volim." kaže suprug.
I tako duh i žena otiđu uz stepenice, gdje su proveli ostatak dana uživajući jedno u drugom.
Duh je bio nezasit. Nakon neka tri sata non-stop sexa, duh se okrene i pogleda ženu direktno u oči.
- "Koliko godina imate ti i tvoj muž?" upita.
- "Pa oboje imamo oko 35 godina." odgovori žena.
- "Bez zajebancije, 35 godina i još oboje verujete u duhove?"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulazi lijepa plavuša u radnju sa životinjama da kupi neku egzotičnu životinju.
Nakon malo razgledanja, ugledala je kutiju sa žabama.
Na kutiji je pisalo “Žablji seks!"
Jedna žaba 30 dolara!
Ako ne budete zadovoljni, vraćamo novac!
Uputstva priložena”.
Plavuša pogleda oko sebe da li je neko gleda i šapne prodavacu za pultom:
“Uzimam jednu.”
Prodavac uzme jednog žapca, da joj još i papirić i kaže:

Pažljivo slijedite uputstvo.”
Djevojka klimne glavom i žurno ode kući.
Odmah nakon dolaska, uzme listić i počne slijediti upute:
1. Istuširajte se.
2. Namirišite se najboljim parfemom.
3. Obucite seksi veš.
4. Lezite u krevet i postavite žapca na pravo mesto.
Brzo je legla u postelju, postavila žapca na pravo mesto, ali na njeno iznenađenje, ništa se nije dogodilo!
Plavuša počinje da bjesni, misleći da su je još jednom prešli.
Još jednom pročita uputstva i opazi u donjem uglu listića sitnu poruku:
“Ako imate nekih problema, nazovite radnju sa životinjama.”
Odmah je nazvala.
Muški glas sa druge strane joj odgovori:
“Odmah dolazim”.
Nakon pet minuta se začuje zvonce. Plavuša mu objasni:
“Vidite, uradila sam sve kao što piše u uputstvima, ali ta prokleta životinja samo sjedi tamo i ništa ne radi”.
Muškarac sav zabrinut digne žapca, pogleda ga direktno u oči i ozbiljnim glasom mu reče:
“A sad me dobro slušaj! Ovo je poslednji put da ti ja pokazujem..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bio sam sretan sa svojom djevojkom. Zabavljali smo se više od godinu dana i na kraju smo odlučili da ćemo se vjenčati... Moji roditelji su pomogli na svaki način, moji prijatelji ohrabrivali mene i moju djevojku. Ona je san! Postojala je samo jedna stvar koja me je vrlo uznemirivala, a to je njena mlađa sestra. Moja buduća šurjakinja ima oko 20 godina, oblaći uske mini suknjice i duboke dekoltee.
Redovno sam viđao njeno donje rublje kad sam u njenoj blizini. Možda sam sebičan i umišljen, ali moram priznati da se nije tako otkrivala u blizini drugih.

Jedan dan me pozvala njena sestra da dođem i provjerim pozivnice za vjenčanje. Bila je sama kada sam stigao. Kada sam došao prošaputala mi je na uho kako me je oduvijek željela, a ja ću uskoro biti oženjen. Rekla je da prema meni gaji osjećanja koja ne želi i ne može pobjediti. Rekla je da želi voditi ljubav sa mnom bar jedanput prije nego se oženim i predam njenoj sestri. Bio sam u totalnom šoku, nisam mogao progovoriti ni riječi. Rekla je:

- Ja idem gore u spavaću sobu, ako želiš samo dođi i uzmi me.

Ukočio sam se. Bio sam totalno ukočen od šoka i gledao sam je kako se penje uz stepenice. Kada se popela na kat, skinula je svoje gaćice i bacila ih niz stepenice na mene. Stajao sam tu na trenutak i onda se okrenuo i pojurio na izlazna vrata kuće. Pojurio sam pravo do svog automobila. U tom trenutku primjetih mog budućeg punca i zaručnicu kako trče prema meni. Zagrlila me, poljubila i rekla:

- Mili moj, znala sam da si izuzetan.

A moj punac je dodao:

- Ovaj mali test me uvjerio da dajem svoju kćer u prave ruke. Čestitam mladiću. Dobro došao u obitelj!

Pouka ove priče je: Uvijek držite kondome u automobilu..

:lol::lol::lol:
 
Član
Šta je brže od Cige koji trči s ukradenim televizorom?
Njegov sin s DVD-om.


Otiš'o Mujo da radi u Ameriku i zamolio Hasu da pripazi na Fatu dok ga nema i piše mu izvještaje šta sve ona radi.
Poslije šest mjeseci Mujo prima pismo od Hase:
1. Fata se kurva.
2. Kres'o je cijeli Doboj.
3. I ja sam.
4. Šta kažeš na tačku 3?
A Mujo odgovara:
1. Znao sam da je Fata kurva.
2. Nije mi žao, našao sam drugu.
3. Fata ima sidu.
4. Šta kažeš na tačku 3?


Dolazi Mujo u javnu kuću u Njemačkoj. Izabere djevojku i ode u sobu. Obave posao.
- To ti je 300 eura!- kaže prostitutka Muji.
Mujo joj da 500 eura. Tako Mujo dođe iduća tri dana i svaki puta ostavi 500 eura umjesto 300. Pita njega prostitutka:
- Pa bolan Mujo zašto ti meni plaćaš 500 eura kada je cijena 300?
Mujo: - Pa jesi l' ti Fadila?"
- Jesam!
- Otac ti Ibro?
- Da!
- Iz Donjeg Vakufa?
- Da bolan!
-Pa posl'o ti babo 2.000 eura!
 
Vraća se Bosanac iz inostranstva i pita ga carinik:
-Šta imate za prijaviti?
A Bosanac će:
-Dvije boce coca-cole.
Carinik:-Ej,pa valjda se kaže dvije boce koka-kole?
Bosanac:-E,onda ti ne radiš na carini već na karini!.
 
Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina I zaljubila se. Kada je postalo jasno da cemo se uzeti, odlucila sam da prestanem da jedem pasulj.
Nekoliko meseci kasnije, na moj rodjendan, pokvario mi se auto dok sam se vracala kuci s posla. S obzirom da sam zivela na selu, pozvala sam muza i rekla mu da cu kasniti, jer sam morala da odpesacim kuci. Iduci tako, uz put sam naisla na jednu malu krcmu iz koje se sirio miris pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim. Posto sam imala pred sobom da prepesacim jos milje i milje, predpostavila sam da cu se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kuci. Usla sam u krcmu i za cas posla sam ''sredila'' tri porcije pasulja. Kada sam nastavila da pesacim, potrudila sam se da oslobodim sav gas.
Kada sam stigla, moj muz je bio radostan sto me vidi i veselo je rekao:
''Draga, imam iznenadjenje za veceru!''
Zatim mi je stavio povez preko ociju i odveo me do stolice za stolom za veceravanje. Sela sam, i bas kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obecam da necu dirati povez dok se ne vrati, i otisao da se javi.
Pasulj koji sam pojela je jos uvek radio i pritisak je postao nepodnosljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muz ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdeo kao kada kamion s djubrivom, prolazeci pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i zustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila jos tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa. Naculivsi usi na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam ovako da nizem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo. Kada je pozdravljanje preko telefona oznacilo kraj moje slobode, ucinila sam jos nekoliko brzih kruznih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olaksanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguc izraz kada se moj muz vratio i izvinuo sto se tako dugo zadrzao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sedeli za stolom u glas je
uzviknulo: ''Srecan rodjendan!!!'' Pala sam u nesvest.

:smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Piči on tako kad ga odjednom
zaustavi pandur. Kaže pandur:
"Drug, migalec vam ne dela!"
Izađe Mujo van i gleda okolo i čudi se. Pandur ga spopao:
"Drug, pogledajte, migalec vam ne dela!"
Mujo gleda okolo sav u čudu. Opet pandur:
"Migalec vam ne dela"
Kad Mujo odjednom:
"Ma jebo te ba migalec, gledam di mi je prikolica!"
 
Top